Hei armas
soovin Sulle imelist kulgemist uutesse energiasageduse tasanditesse! Olen kohandanud Uude Maailma liikumise abistamiseks Reiki kursused Valgusteadlikkuse energiatesse ja loonud Valgustervenduse I ja II astme kursused.
Nii Reiki Valgusteadlikkuse, kui Valgustervenduse kursuste häälestus – pühitsused avavad Sind olemaks ühenduses Universumi Algse Valguse – ehk Looja Lättega ja avardavad Sinu energiavibratsioone olemaks vastuvõtja ning edastaja puhtale Algallika tervendavale valgusele.
Muutused meid ümbritsevates energiates on toimunud juba alates 2012 aastast ja kulmineeruvad 21.12.2021, kestes edasi terve 2022 aasta. Sinul on just praegu võimalik valida, millisesse maailma soovid kuuluda ja millistes energiates vibreerida ning millisel sageduse tasandil eksisteerid!
Detsembri ja jaanuar 2022 ürituste ajakava:
Valgustervenduse II astme kursus:
Vanast vabanemine ja uue loomine – meditatsioon:
Valgustervenduse  I astme kursus:
Reiki Valgusteadlikkuse I astme kursus:
Reiki Valgusteadlikkuse II astme kursus:
Eriliselt kulmineeruv muutuste päev on 21.12.2021 ja lisan siia lingi youtube meditatsioonidega, mis aitavad ja aktiveerivad Sinu häälestust uutesse energiatesse, samas ka kõikide tasuta Youtube meditatsioonide lingi, kus saad kuulata nii igapäevaselt häälestavaid lühikesi harjutusi, kui ka lühemaid – pikemaid korrastavaid meditatsioone.
3D üleminek 5D sagedusse:
Kosmilistes portaalides lendamine
Tellitav meditatsioon 11.11 väravad on aktuaalne läbimiseks terve 2022 aasta vältel või kauemgi, aidates Sul vabaneda kõigest segavast, vanast ja raskest ning tuua alla enda tavamaailma Universumi kõrgema sageduse teadlikkuse tasand ümbritsemaks Sind uuenenud valgus teadlikusega igapäevaselt.
Ma armastan Sind
Ma õnnistan Sind
Ma tänan Sind
Marge