11.11 sai võimalikuks kõigile astuda teadlikult nö nagu läbi värava, et toetada enda ärkamiseprotsessi, avardada oma teadvust, järgida loomisel südame häält ja teadvustada enda Looja väge tervendamisel ja tervenemisel ning transformeerimaks end energiates Uude maailma. Meditatsioon on aktuaalne ja toimiv läbimiseks terve novembri ja enamgi veel, ka igapäevaselt edaspidi.
Olen alati õnnelik meditatsioonide tagasiside eest:
Tere Marge! Lubasin tagasisidet anda – see oli vägev meditatsioon, midagi niisugust pole ma varem kogenud. Suur tänu ja ole terve!
Meditatsioon on aktuaalne kuulata – läbida kindlasti veel kogu järgneva aasta jooksul, kui mitte kauemgi! Hea meelega jagan seda Sinuga❤
Armsad 11.11 meditatsioonis osalejad, olen südamest tänulik usalduse ja usaldamise eest!
Olen tänulik Looja Lätte juhendamise ja Algse Valguse eest, mis meid kõiki puhastab ja õnnistab!
Suur tänu võimsate ja ülimuslikult kõrgete energiate ning imelise loomise eest meditatsioonis!
Tänulikkuses edastan ühe osaleja tagasiside tema kogemistest eilsel, 11.11 värava meditatsioonis.
Kallis Marge! Sinu meditatsioon aitas mul selgelt näha, et see, mida ma olin pidanud “minuks” ja oma “isiksuseks” oli sisuliselt lihtsalt aegade ja kehastuste jooksul kogunenud mustrid ja klammerdumised. Toetatult ja helgelt sai neist järjest ja järjest lahti lastud ja oma “kesta” seest puhta valgusena välja astutud. Ja millist kergust see lõi. Ja kui vaba see tunne oli. Ja seejärel uude maailma liikumine ja sealne uus laadimine. Selline puhas rõõm, rahu ja armastus ja valgusega täidetus ja kõige mõistmine ja aktsepteerimine sügaval rakutasandil. Ülivõimas metamorfoos nii pehmelt hoituna ja toetatuna. Ja ma siiani tunnen, et ma näen selle muutuse mõjust hetkel ainult murdosa ja see on veel sügavam ja võimsam kui ma hetkel suudan teadlikult tajuda. Südamest Suur Aitäh Sulle, et Sa võimaldad selliseid transformatsioone ja toetad edasiliikumisi!
Soovides meditatsiooni ka omale läbimiseks, palun anna sellest mulle teada!