Valgustervendus

Valgustervendusel toimub nii füüsilisest, kui energeetilistest kehadest negatiivse energia, blokeeringute, struktueerunud energiamustrite ja kõige mittevajaliku valgusega täitmine ja transformeerimine ning energia saab kehades, organites, tsakrates ja meridiaanides vabalt voolama hakata. Olles algloomise energia, omab Valgus teadvust ja saab ise liikuda olukordadesse, minevikueludesse, tulevikumustritesse, alateadvusesse, energiavälja salvestistesse, et seal muundada ja tervendada vajalikku. Valguseenergia aitab Sinu kehal puhastuda, korrastuda, tasakaalustuda ning häälestuda kõrgema sageduse energiates vibreerima. Tasapisi Sinu kehad hakkavad pidevalt olemagi Sulle vajalikus sageduses, sest muutunud on Sinu sisemine häälestus ja energiatasand. Vanast vabanedes, annad Valgusel võimaluse endasse talletuda, mille läbi ka Sinu sagedus tõuseb ning Sa muutud nii vertikaalselt, kui horisontaalselt Valgust kiirgavaks olendiks, saad kontakti oma kõrgema Mina ehk hingega ja selgineb Sinu tõeline olemus ning eluülesanne siin maakeral kehastumises.

Kõike energiates toimuvat lõpuni ära tuua siia pole võimalik, sest olles Universumi Algse Valguse kanaliks, olen mina vaid vastuvõtja ja edastaja ning suur osa seansil toimuvast on Looja Lätte juhatuse all. Minule antakse informatsiooni teostatust, juhendatakse vajaminevaid meetodeid ja näidatakse toimimist vajavaid asjaolusid ning edastatakse sõnumeid.

Valguse energiaga täitumisel saavad teostuma puhastumised, korrastumised ja tervenemised. Kõik see omakorda aitab muutuda Sinu teadvusel, hakkad püsivalt olema kõrgemas sageduse tasandis, teadvustama oma isiklikku väge ja jõudu, taastama oma sisemist potensiaali valgusolendina, elama hetkes ja tänulikkuses, rõõmu ja õnnetundes, usaldama, jaatama, vabastama vana  ning aktiveerima südame tasandit ja tsakraid Kõiksuse Armastuse Valgusele.

 

Massaaž

Masseerimine parandab vere- ja lümfiringlust, rahustab närvisüsteemi, stimuleerib nahakudede funktsioone, soodustades toitainete imendumist ja šlakkide väljumist, parandab lihastoonust, kergendab valulikkust lihastes ja liigestes, toidab nahka. Masseerimine on raviv kunst, sobilik igale eale.

Massaaž parandab üldist füüsilist enesetunnet, aitab uuesti tunda organismi kui tervikut, tunda rõõmu liikumisest. Kokkuvõttes tasakaalustab kogu organismi, aidates toime tulla ka stressiga.

Massaaži teostan Reiki voos, mis omakorda aitab taastuda inimese energeetikal, korrastuda energiakehadel ja puhastuda negatiivsetest energiatest organite, kehaosade ja erinevate kehade tasandil, täituda uue puhta energiaga ning eemaldatud saavad olemasolu korral võõraolendid.

Massaažis kasutan nii üld – , aroomi – , spordimasaaaži võtteid, kuppude abi ning vajadusel manuaal – ja müofastsiaalsete tehnikate võtteid triggerpunktide ja lihaspasmide töötlemiseks.

90 min. üldmassaažis toimitakse kõigepealt energiakehadega, siis füüsilise keha osadega alates ala – , kesk- , ülaseljaga, kaelaosa, kerge peanaha massaaž, käed, jalad, seejärel selili pöörates jalad eest ning lõpetuseks Reiki tasakaalustus.

105 min. üldmassaažis toimitakse kõigepealt energiakehadega, siis füüsilise keha osadega alates ala – , kesk- , ülaseljaga, kaelaosa, kerge peanaha massaaž, käed, jalad, seejärel selili pöörates jalad eest, kerge kõhumassaaaž, dekoltee ja kaela osa seljalt ja eest, kerge näomassaaž koos peanaha punktide üle mõjutamisega ning lõpetuseks Reiki tasakaalustus.

120 min. üldmassaažis koos Reikiga tavapärasele 90 või 105 min. massaaži käigule lisandub 15- 30 minuti pikkune Reiki seansi osa.

60 min. osaline massaaž algab energeetilise korrastamisega ning füüsilisest kehast hõlmab selja ala -, kesk – ja ülaosa, kaela ja pead ning selili pööratult kerge kaela ja dekoltee ning peanaha ja näo massaaaži, lõpetades Reiki tasakaalustusega.

45 min osaline massaaž algab energiakehade korrastusega, kehaosadest ala-, kesk- , ülaselja piirakonnad, kaela ja peanaha punktide mõjutamine ning lõpetuseks Reiki tasakaalustus. Sel korral selili pööramist ei toimu!

75 min. massaažis koos Reikiga lisandub 45. massaaži osale 15 min. Reiki seansi osa ja 10 min. vestlust.

 

Reiki

Reiki sõnas silp Rei tähendab „Universumi vaim“ ja viitab hinge vaimsele mõõtmele, kõrgemale teadvusele. Ki tähendab „ Elujõu energia, mis voolab läbi kõige elava“. Koos need kaks silpi moodustavad mõiste, mis väljendab tasakaalustatult, ühtsuses toimivaid Kõrgemat teadvust ja Elujõu energiat.

Käte abil tervendamise tehnikat on tuntud juba tuhandeid aastaid tagasi. Väidetavalt ulatuvad Reiki juured Tiibeti budistlikesse praktikatesse. Reiki taasavastamine leidis aset Jaapanis Mikao Usui poolt 19. saj.lõpus- 20. saj. alguses.

Reiki on looduslik tervendav energia, mis voolab kontsentreeritult ja võimsalt läbi Reiki vahendaja käte. Energia kanaliseeritakse praktiseerija käte kaudu vastuvõtja kehasse. Reiki ergutabki elujõudu, aidates täituda rohkema energiaga, tasakaalustades kogu keha!

Enne reiki seanssi räägime seansil toimuvast, võimalikest aistingutest – nägemustest seansi käigus, inimest huvitavatest teemadest, millele vajab vastuseid ning probleemidest, millega vaja tegeleda!

Teostatava Reiki seansi ajal kontrollin üle inimese energeetilised näitajad ning vajadusel puhastan inimest võõrolenditest.

Puhastatakse auraväli võõrastest energiaühendustest, ja energiatest, mis võivad inimest koormata ja kahjustada ning on teiste inimeste negatiivsed mõttekujunditest.

Teostan maanduse, mille käigus täituvad ja korrastuvad inimese tšakrad energiaga ja  puhastub keskne kanal olemaks energia vahendaja taeva ja maa vahel.

Taastub füüsilise – , hingelise –  ja vaimse keha  tasakaal, väendades stressifaktoreid ja emotsionaalset tasakaalutust.

Reiki seansi käigus puhastuvad – korrastuvad meridiaanid, täitudes sinna vajaliku energiaga. Peale füüsilise keha korrastuvad ja puhastatakse ka inimese energiakehad!

Reiki seansi lõpuks on inimese kogu energosüsteem puhastunud vanast, võõrast, negatiivsest, haiguste – või ka madalasageduslikest  energiatest ja täitunud uue puhta  kuldse – valge valguseenergiaga!

Seansi käigus võivad ilmneda blokeeringute põhjused ja näidatakse ära, kuidas nendega töötada, vajadusel liikudes eelmistesse eludesse, lapsepõlve mõnda ajaperioodi või ka antud ajaperioodil tehtud otsustavatesse olukordesse.

Vajadusel teeme rännakuid negatiivsete olukordade põhjustesse, mis võivad asuda minevikus või eelmistes eludes, neid seal tervendades ja võimaluse korral muutes andmaks olukorrale uue  info.

Mõnikord on vaja tervendada nö. sisemist last, et inimene elu asjaoludes saaks tugevamaks, tasakaalustuks ning saaks lahti lasta valusatest emotsioonidest ja suudaks olla sisemise rahu seisundis.

Teinekord saab kasutada emotsioonide vabastamise meetodeid, tunnetades kus kehaosas nad asuvad, tuues need endast välja ja transformeerides, teadvustades nende päritolu ning õppetundi, mille võimaldasid ja tänades!

Peale seanssi arutame läbi seansi ajal kogetu ja nähtud pildid – kujundid ning ka info erinevate asjaolude kohta ja võimalikud variandid enda puhastamiseks, korrastamiseks ja abistamiseks edaspidises elus.

Kodulehe hooldus