REIKI TARTU KESKUS

Tartu Reiki Mercari keskus on tegutsenud nüüdseks juba 16 aastat, võimaldades huvilistel omandada Reiki baasteadmisi, oskuseid, saada juurde sümbolite abil tervendamise võimalusi ning vaimsel teel avarduda.

REIKI TARTU KESKUS

Reiki õpetamine toimub Mikao Usui poolt taasavastatud ja koostatud – täiustatud tervendamissüsteemi alusel.

Mikao Usui taaslõi Jaapanis Reiki süsteemi, mis baseerub teadmistele Tiibeti ravikunstidest, budistlikele õpetustele ja spirituaalsetele enesetervendamise – ning puhastamise süsteemidele!

Tartu Reiki Mercari keskus on tegutsenud nüüdseks juba 18 aastat, võimaldades huvilistel läbida Reiki baasteadmised ja oskused Reiki I astmel, saada juurde sümbolite abil tervendamise võimalusi Reiki II astmel, edasi liikuda vaimsel teel avardumiseks Reiki III ehk Reiki Meister tervendaja astmele ning läbida Reiki Meistri koolitus, saades ise õpetajaks!

Soovides saada veelgi ühendust ja abi vaimsetelt jõududelt nagu Neitsi Maarja, Peaingel Miikael, Avalokiteršava, jt. on selleks võimalus Karuna Reiki I ja II astme kursusel! Kursuseid toimuvad igakuiselt, iga kahe nädala järel, vastavalt planeeringule ja avaldatud osalussoovile – vaata kursuste infost!

Selles liinis on Reiki häälestuse saanud üle 500 huvilise, kellest Reiki Meister Tervendajaid üle 60 ja Reiki Meister õpetaja koolituse läbinud 15 ning Karuna – Reiki oskused omandanud üle 40 inimese!

Samuti toimuvad iga kahe nädala järgselt Reiki praktikad baseerudes päevakohastele teemadele ning võimaldades huvitujal, kas Reiki seanssi ise praktiseerida või kogeda Reiki lühikese seansi läbi!

Igapäevaselt toimub Reiki Mercar keskuses abivajajatele nii Reiki tervendavate seansside, kui ka massaaži koos Reikiga vahendamine! Nii Reiki, kui ka massaaž koos Reikiga, seansside käigus toimub inimese energosüsteemi puhastamine – korrastamine!

AESAR – tähendab kolonn või tuge, Jumalate grupi üldnimetust, kes muistendi järgi tegid Maa inimese sinna elama asumiseks sobivaks. Selline nimi sobib väga ühingu nimetuseks, kus tegeletakse inimkeha tervendamise, ja vaimolendile, kes seda keha „koduks“ kasutab, sobilikuks muutmisega läbi Reiki seansside ja erinevad tervendavate massaažide, mis vabastavad lihaspingeid, kiirendavad ainevahetust ja verevarustust, aktiveerivad organismi puhastusprotsesse nii füüsilises kehas, kui ka peenkehades, mille läbi toimub keha, hinge ja vaimu tasakaaalustumine ja harmoniseerimine ning lõppkokkuvõttes kogu keha tervenemine.

Reiki Mercari kooli eesmärk on teha Reiki, kui tervendamiskunst kättesaadavaks ja võimetekoheaseks igale inimesele, aitamaks talle teha mõistetavaks, et kõik algab tema enda sisemaailmast ning ainult temal endal on võimalik seda muuta ja tervendada! Selleks on Reiki, kui budistlikele tehnikatele rajanev tervenduskunst ideaalne meetod!

Reiki Mercari kooli üks põhimõtetest on vabadus kõiges nagu inimkonna uude Veevalaja ajastusse jõudmiselgi, pole enam piiranguid ega klausleid – on vaid vaba tahe, inimese enda sõna ja otsused ning läbi selle valmidus vaimsel teel edasi liikuda, armastuse energia vastuvõtmise ja edastamise aktiveerimine südame tasandil ning tingimusteta armastuse kiirgamine igas eluhetkes!

 

Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Cathlin Millner – Galina Molotsova – Olga Potjomkina – Marge Karu

MARGE KARU

Minu mitteteadlik energiate ja peenmaailmaga tegelemine sai alguse juba lapseeast.  

Maailmade tunnetamise – ja nägemise, unenägude, iseendaks olemise ning eneseotsingute, loodusearmastuse, jpm. kaudu. Teadlikult mõistsin energiate sügavust ja jõudu, kui minu ellu tulid ravimtaimed ja nendest ravivate teede ja salvide valmistamine, lõpuks ka lähedaste tervendamine kätest väljuvate energiate abil. Vahepeal sai tutvutud ka bioenergeetiliste tervendamis meetoditega, aga siin tunnetasin sisemuses, et iga inimene saab ise enese tervendamisega hakkama. Keegi ei tohi kelleltki niisama midagi ära võtta, vaid eluõppetunnid tuleb läbida ning nende lahendamise – tervendamisega peaks tegelema iga inimene ise. Kõik see viis nö. ametliku tervendamise mooduse otsimiseni, mille tulemusena avastasingi enda jaoks Reiki ning mille eest olen Kõiksusele kogu südamest tänulik!

Praeguseks ajaks olen oma igapäevatöös põiminud Reiki kokku Valgustervendusega ja nimetangi teostatavaid seansse Reiki Valgustervenduse seanssideks, sest uutes energiasagedustes toimub tervendamine mitte energiaga, vaid kõrgema sageduse ja kõrgema mõttega loodud Valgusemustris.

Reiki on Valguse alaliik ja Valgus on Universumi Algse puhta Valguseenergia muster. Nii massaazis, kui Reiki – Valgustervenduse seansil hakkavad käed automaatselt tööle kehale vajalikul sageduse tasandil edastades just nii palju energiat, kui palju on seansi saaja võimeline vastu võtma ja millist on hetkel tervenemiseks vaja.

Olen iseenda valgusteadlikkuses juba enda teadlikult mäletamise ajast. Reiki Valgustervenduse tegelenud 2002 aastast, massöörina 2004 aastast ja Reiki Meister Õpetaja kutse 2005 aastal.

Minu juurde saadetakse neid, kelle hinge valik on pidevalt uuenevates energiates edasiliikumine, tõustes tasapisi kõrgematele teadvuse avardunud tasanditele ja kellele olen mina õnnistuseks ja kes on minule õnnistuseks ning keda saan aidata.

Oma igapäevatöös teostan  Reiki Valgustervenuduse seansse, kaugtervendusi, massaaže, erinevaid kursuseid, praktikaid ja meditatsioone. Olen loonud Youtube üle 50 tasuta meditatsiooni ja harjutuse olemaks abiks energiates korrastumiseks ja rahu – tasakaalu teadlikkuses igapäevaseks olemiseks ning lisaks pikemaid, tellitavaid end korrastavaid ja väestavaid meditatsioone.

 • Reiki I astme kursus: 01.veebruar 2002.aasta, õpetajaks Olga Potjomkina ja Ilona Lilleorg, Tallinna Reiki Ühing Mercari liin
 • Reiki II astme kursus: 18.mai 2002.aasta, õpetajaks Olga Potjomkina, Tallina Reiki Ühingu Mercar liin.
 • Reiki III astme kursus: 19.juuli 2003.aastal, õpetajaks Olga Potjomkina, Tallinna Reiki Ühing Mercari liin.
 • Üldmassaaži baaskursus Tartu Iluravi Erakoolis (IREK) 10.01.04 – 13.06.2004
 • Spordimassaaž ja müofastsiaalsed tehnikad, juuni 2004, õpetaja Lauri Rannamaa.
 • Asutasin Osaühingu Marge Karu Salong OÜ, mille siht oli inimeste aitamine läbi Reiki ja massaaži.
 • Reiki Meisteri kursus: 16.02.2005, õpetajaks Olga Potjomkina, Tallinna Reiki Ühing Mercari liin.
 • Kursus „Lihaste Ülekoormussündroom“ Tiit Ilves EML (Eesti Massaažide Liit) 19.02.2005
 • Spordimassaaži kursus Janno Jürgenson, M. J. Massaažikool 25.03- 22.04.06
 • Karuna-Reiki I ja II aste Olga Potjomkina, Tallina Reiki Ühing Mercar liin.
 • Karuna-Reiki Meistri kutse 05.03.2009, läbiviijaks Olga Potjomkina, Tallinna Reiki Ühing Mercari liin.
 • OÜ ümbernimetamine Aesar OÜ , ning uude asukohta kolimine.
 • Meemassaaži kursus
 • Kupumassaaži kursus
 • Holodünaamika kursus, 12. märts. 2011, läbiviijaks Olga Potjomkina.
 • Kursus „Kaela ja õlavöötme müofastsiaalsed probleemid“, läbiviijaks Lauri Rannamaa, 07. ja 08. aprillil, 2011.
 • Erinevatel Valgusesaare meditatsiooni – aktivatsiooni kursustel osalemine läbi 2002 – 2016 aastate!
 • Esimene Suve Valguse päevade üritus, 2018
 • Alates jaanuarist 2019 osalemine Kristiina Raie vaimsel enesearengu kursusel “piiratud inimesest Teadlikuks Loojaks häälestumine”.
 • Suve Valguse päevade üritus, 2019, II toimumise kord
 • detsember, 2019 Methodraie kooli I astme Meistri koolituse Diplom
 • Suve Valguse päevad, II toimumise kord, 2020
 • Suve Valguse päevad, 4 toimumise kord, 2021
 • 2020 koostasin Valgustervenduse kursuse ja viin läbi koolitusi
 • Suve Valguse päevad, 5 toimumise kord, 2022
 • Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid
 • 2021 koostasin Valgustervenduse II aste
 • 2023 Valgustervenduse online kursus
 • Kanaldatud Valguse sõnumid, inspiratsioonikaardid
 • Suve Valguse päevade ürituse 2023 juba 6 toimumise kord

 

Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Cathlin Millner – Galina Molotsova – Olga Potjomkina – Marge Karu

Kodulehe hooldus