Kanaldus

18. sept. 2023

Viimasel ajal on üles kerkinud teema, mida mult on tegelikult küsitud mitmetel kordadel, et mis sel ajal energiamaailmas toimub, kui…..

Keegi esitab aruteluks mingi küsimuse teemaga ja siis saab sellele kümneid või isegi sadu arutlevaid vastuseid või lihtsalt osatamisi

…. ja kanalduse tulemus siin see on:

(veel …)

Hetkes

17. sept. 2023
Keskpäikese kuldses säras ja hiilguses,
Sina iseenda Armastuse Valguses,
Oled igavikulises palvuses,
Uue Elu alguses

✨Kõik on täpselt nii, kuidas Sa ise endasse suhtud ja mida enda sisemuses enda ja oma elu asjaolude kohta usud!
✨Kui ütled,et oled kole või, et Sul läheb halvasti, siis selliselt maailm Sind näebki ja nii Sul lähebki, sest maailm peegeldab Sulle seda tagasi.
✨Kui aga ütled, et oled ilus ja Sul kõik asjad lahenevad, siis maailm kiirgab Sulle seda igas elutahus.

(veel …)

Muutused saavad tulla alles siis, kui Sa ka ise näed vajadust muutusteks. Mõistad endasse kogunenut, Sinus olevat ja neile asjadele otsa vaatad, tunnistad neid tundeid ja näed nende taga emotsioone.
Tood nö. elamise peast või/ja allkorruselt südame tasandile ning teadvustad end oma elus toimuva loojana.
Seni, kui süüdistad välist maailma ja ootad selle muutumist on see sama, kui “muhamed ootas mäe tulemist enda juurde” – jäädki ootama ning kõik kordub või on püsivalt aktuaalne

Marge/Valgusekanal

Sinu reaalsus

9. sept. 2023

Valgusemajakas

6. sept. 2023

Kooliaaasta algus

2. sept. 2023

Tänane teema on kooliaasta algus ja siit sealt kostub selliseid kõnesid, mis lapsi korrale kutsuvad või loetakse neile üles eeldused, millistena nad peaksid koolis olema.
Sisemusse jäi selline imelik tunne ja mitu päeva setitus see minus, kuni lugesin ühte postitust, kus laps ütles emale, et miks Sa muretsed ja kardad…. Et see kõik tekitab neis, lastes pigem ärevust ja hirme. Ütle pigem, et olen tubli ja saan kõigega hakkama.
(veel …)

Hei armas hing, teen Sulle avalikuks 18.04.2021 toimunud praktika – töötoa, et vahest on sellest abi hetke energiatesse ankurdumisel

https://www.youtube.com/watch?v=mTGVt4LqJHg

Töötoas räägime:

(veel …)

Kaartide sõnum

20. aug. 2023

Valisin täna kaardid hetke energiates toimuva lahtiseletuseks. liigume noorkuu ajast täiskuu poole ja see ajaperiood on üles kergitanud madala, Sind enam mitte teeniva lahtilaskmise vajaduse, et liikuda puhaste hingedena edasi helgematesse ja kergematesse vibratsioonidessse. Mõistes olnut, kogedes seda teadvustades, et asi on möödas, asjaoludele tänulikkusega silma vaadates saad need lihtsalt vabastada, et oma eluga edasi liikuda olles hetke reaalsuses.

(veel …)

Kodulehe hooldus