Tasuta meditatsioon

veebruar 27, 2021

Heihei armas jälgija! Annan Sulle võimaluse uute energiatega ühildumiseks, enda Meistri tasandi Minaga ühildumiseks ja südame tasandi avamiseks! Meditatsioon aitab kõrgesageduse reaalsusel Sinu Uue Maailma kristallilistesse kehadesse ankurduda, uuendades valguskehasid ja avades valguskoode.
(veel …)

Armastus ja tänulikkus

jaanuar 21, 2021

Juba eelmisest laupäevast alates on eriliselt tunda ümbritsevas energiamaailmas armastuse ja sügava tänutunde energiate tõusu aktiveerumist.
Tegelikult on armastuse ja tänutunde vool juba aastalõpu pööripäevast alates iga päevaga üha rohkem võimendumas, Sind ümbritsemas ja täitmas, kuni lõpuks haarab enda olemusse nagu kaisutades Sind.

(veel …)

Lugesin sisse lühema häälmeditatsiooni, mis on igaühele jõu kohane läbida enese korrastamiseks, energiate aktiveerimiseks, teadlikkuse tõstmiseks ning selleks, et luua planeedile Maa tänu enda Valguse sagedusele tõstmisele puhta Valguse oreool ja endale võimas Valguse juhtetee uuel saabunud aastal kulgemiseks.

(veel …)

Uue aasta soov

detsember 31, 2020

Rõõm saatmas igas päevas,
hinge täidab armastus.
Silmad õnnerikast kõiges näevad –

(veel …)

Kanaldus 12.12.2020

detsember 18, 2020
Kallis palun hooli endast! Tugevda immuunsüsteemi D ja C vitamiinidega, puhka, jaluta looduses, söö rohelist – klorofülli sisaldavaid võrseid ja ole positiivne ükskõik, mis ümberringi ka ei toimu. Astelpaju marjad ja meditatsioon on selleks Sulle imelised abilised. Meditatsioon on tegelikult olemine hetkes, hetke teadlikkuses, tehes igal hetkel vaid ühte asja.

(veel …)

Valgusteadvus

november 29, 2020

Vaikus
imeline vaikus
Rahu
sügav puhas rahu
Ääretus
ääretu valgus
südames laiub
Valu
kajab, laiub, valgub
välja
su rahust, vaikusest,
avardudes
ääretusse Valgusesse
Lahustud

(veel …)

Hetkes

oktoober 1, 2020
Maailm Sinu ümber ja sisemuses on uuenemises. Paigal seismas pole praeguses ajas miskit. Iga hetkega on kõik muutumises ja informatsiooni tuleb juurde kogu aeg ning eelkõige seda Sinu enese sisemaailma.

(veel …)

Imeline aeg

september 28, 2020
Sa elad imelisel ajaperioodil, kus kõik Sinu ümber muutub igapäevaselt. Võiks öelda, et isegi iga hetke järel on uus hetkeline aeg. Kõik on liikumises ja muutumises ning elu kulgeb valguskiirusel uue maailma uuenenud kõrgsageduslikule tasandile. Selleks, et sujuvalt ja kergelt kaasa minna teisenenud reaalsusesse on hea, kui aitad enda energiatel puhastuda raskest, vabaneda vanast, tõsta keha ja energiate vibratsioone.

(veel …)

Kanaldus 09.09.2020

september 20, 2020

Pole pikka aega kanaldanud ega kirjutanud. Olen jälginud ja vaadelnud ning jaganud postitusi, kus on olnud piisavalt infot energiamaailmas toimuva kohta.

Kirjutatakse, räägitakse, postitatakse videosid ja meditatsioone erinevatel teemadel. Igal postitajal on omad energiad omas sageduse tasandil ja igal sageduse tasandil on oma reaalsus ja tõde. Kui loed või kuulad ja ühined, on Sul seega sarnane sageduse vibratsiooniline tasand. Sarnased tõmbuvad omavahel.

(veel …)

Suve Valguse päev

september 8, 2020

Armsad Suve Valguse päeval osalejad,

olen nii tänulik Teie osalemise eest, kui ka selle eest, et just tänu Teile sai Suvine Valguse üritus juba kolmandat korda toimuma! Tänud, tänud, tänud!
(veel …)