Meditatsioonis puhastad end kolmel erineval tasandil vanast, raskest ja madalast, mis võivad olla takistuseks uue maailma energiasagedusega ühtsustumiseks ja elada heaolus, harmoonias ja terve olemises ning kolmes erinevas maailmas avad oma südame tasandit. Taaslood sellega enda olemusele Mina Looja teadlikkust, tõstes end kõrgemale sageduse tasandile, et hakata seeläbi looma iseenda elu reaalsust.
Kõik on energia ja kõik baseerub energial ning läbi energia muundamiste, korrastamiste, uuendamiste saame luua endale parema tervise, tugevama immuunsüsteemi, õnneliku ja rõõmsa elu, iga hetkelise rahu ja tasakaalu seisundi, küllust igal tasandil, heaolu kõiges ja kulgemise edus.
Sagedused Sinu ümber muutuvad kogu aeg ja uuesti oled energiates, mis mitte ainult ei võimalda, vaid lausa ootavad Sult enda teadlikkuse tõstmist hetke ja iseenda teadlikkusse. Iseenda teadlikkusse oma vaimolemusest ja valgusteadvusest, oma algsest vaimu jõust ja väest, mida omasid siia maisesse maailma kehastumise hetkel ning iseenda Looja olemuse ühisteadvusesse.
Läbi südame teadlikkuse oled igal hetkel ühenduses iseenda vaimuvalgusega ja Universumi armastuse valgusega ning saab toimuma teadlik tegelik loomine.
Selleks, et see võimalik oleks avame südame keskme esmalt maisel, seejärel Universumi Algse Valguse tasandil ning aeg on käes ka Sinu tuleviku Mina südame valgusega ühildumiseks liikudes portaalis Sinu tuleviku maailma.
Südame avardudes aktiveerub Sinu Südame Vortex lubades DNA heeliksitel reastuda ja Sul tõusta Universumi Algsesse Valgusesse taasühinema oma tähel sündides Sulle antud jõu, väe ja algsete võimetega, taastades iseenda teadlikkus oma valgusolemusest.
Soovi korral saada meditasioon palun anna sellest mulle teada! Seejärel teosta Sulle altpoolt valikust sobiv ülekanne ja saada oma meiliaadress, kuhu meditatsioon saata.
Olen südamest tänulik, kui saad minu tegevust toetada 11 EUR, 21 EUR või 33 EUR meditatsioonide koostamise – lindistamise töös.
Kui leiad, et Sul on selleks võimalusi ja soovi, siis saad teostada ülekande Aesar OÜ arvele SEB pangas EE641010220044417018.
Valgust ja armastust
Marge

Hingesugulase meditatsioon

september 5, 2021
Oleme tulnud Maakerale saama, jagama, looma elu ja kogemusi. Pärineme hingedena erinevatest päritolu paikadest, kus tihtipeale oleme ühe suure energia reservuaari väikesed osakesed. Ka siin, Maa tasandis oleme energiates Ühisvälja osakesed, kuigi näeme end eraldunult kehadesse. Sisemusse aga on jäänud igatsus toetava, koduse energia tunnetuse järele. Sisemine soov olla ühenduses ja suhtlemises oma hingesugulasega, kes – mis ongi need energiad sealt maailmast, kus enne olite ühisvälja teadlikud osakesed.
Mul paluti luua hingesugulase enda ellu toomise meditatsioon. Sain selle youtube üles laadida ja nüüd on see ka Sinule võimalik.
Soovi korral saada meditasioon palun anna sellest mulle teada! Seejärel teosta Sulle altpoolt valikust sobiv ülekanne ja saada oma meiliaadress, kuhu meditatsioon saata.
Tartu Reiki Mercari keskus on tegutsenud nüüdseks juba 17 aastat, võimaldades huvilistel omandada Reiki baasteadmisi, oskuseid, saada juurde sümbolite abil tervendamise võimalusi ning vaimsel teel avarduda.
Lisainfo, mõtteterad, meditatsioonid ja kanaldused leiab siit:
Infot praktikapäevade ja muu osas vaata siit:
Olen südamest tänulik, kui saad minu tegevust toetada 11 EUR, 21 EUR või 33 EUR meditatsioonide koostamise – lindistamise töös.
Kui leiad, et Sul on selleks võimalusi ja soovi, siis saad teostada ülekande Aesar OÜ arvele SEB pangas EE641010220044417018.
Valgust ja armastust
Marge Karu

Armastuse teadlikkus

august 24, 2021
Armas, edastan Sulle elu mõtteid püsivalt meeles hoidmiseks igaks ajahetkeks aga eriti praegusel segasel ajaperioodil:
Esimene neist on, et “Elu mõte on elamine.” Mida tähendab Sinu jaoks elamine?
Teine on, et “Elus tuleb alati jääda ausaks.” Seda eelkõige iseenda ees ja suhtes. Ükskõik, mida see ausus momendil kaasa ei too, tuleviku plaanis Sa kindlasti võidad.
Kolmandaks on, et ” Elus tuleb alati edasi liikuda.” Mis Iganes toimub – liigu alati edasi. Toppama jäämine, millessegi kinnitumine, on nagu kiirrongilt mahahüppamine. Saad igal juhul haiget.
Usalda Elu ja aja kulgu! Iga asi toimub ja täitub just Sinule õigel ajal ja õiges kontekstis.
Arenda eneses neutraalsust! Ära ühine väljaspoolt Sind ennast tuleva infoga – ole vaatleja.
Õpi asju võtma nii, et on nagu on! Kõik ongi täpselt selliselt nagu vaja ja õige.
Tea, et alati on olemas lahendused! Ükskõik, kui nurkasurutult Sa ennast tunnetad mingis asjaolus – need lahenevad.
Tea, et kõik on võimalik, kui sa vaid ise seda soovid ja usud ning selle nimel tegutsed.
Tea, et oled väärtuslik ja armastatud! Kõige tähtsam on, et Sa ise end armastaksid.
Hetkel hetkes elamine aitab Sul olla Teadlikuses, igast hetkest ja selles toimuvast ning kõike eelnevalt kirjutatut oma elus teostada.
Ela elu rõõmus, õnnetundega, teadmisi juurde saades, ikka edasi liikudes. Armasta ja naudi. Iseennast, hetke, loodut, loodust, elamist ennast, kogu Maailma ja igat hetke selles.
Valgust ja armastust
Marge Karu

Igal hommikul

juuli 23, 2021
Igal hommikul ärkan justkui enda uude ellu
Iga hommik on nagu uus hingamine
Igal hommikul, kui teen silmad lahti tervitan ja õnnistan elu, iseennast, algavat päeva, kõiki enda tegemisi ja tometamisi, enda lähedasi
Igal hommikul olen tänulik kõige eest, mis mul on ja kõigi eest, kes minu ellu kuuluvad
Igal hommikul otsustan, et mul on terviklik ja täiuslik keha
Igal hommikul otsustan olla püsivalt terve, rõõmus, õnnelik, headuses, külluses, edus, rahus ja tasakaalus
Igal hommikul teavitan, et mina vaimolendina olen see, kes elab seda elu, mitte minu keha egoteadvus
Igal hommikul kinnitan, et olen püsivalt teadlikkuses, valguses ja armastuses
Igal hetkel tean, et olen see, kes ma olen – olen Mina, olen Valgus ja Armastus
Ma armastan Sind
Ma õnnistan Sind
Ma tänan Sind
Marge Karu
Hei armas, tegin Youtube kanalis avalikuks varem privaatsele grupile loodud viis pikemat meditatsiooni.
Iga meditatsioon on loodud erinevatel tasanditel ja asjaoludes korrastumiseks.
Momendi energiaid arvestades tajusin vajadust jagada neid suuremale ringile valguses kulgejatele.
Valgust ja armastust
Marge Karu

Praegused energiad

juuni 26, 2021
Energiad meie ümber on pidevas muutuses olnud juba aastaid. Selle suvise pööripäevaga avanesid Sa veelgi võimsamale energia sageduse tasandile ja uutele energiatele.
Ehk siis sisenesid kõikvõimalikkuse ajatsooni. Kõik saab olema nii nagu Sina otsustad. Otsuseid teed aga mõtete, alateadvuses olevate infomustritega ja enda teadlikkusele vastavalt.
Et Sinu elus toimuv oleks hea, tore, eduline, meeldiv, rõõmus, õnnes, külluses voolav, anna endast ära kõik vana, raske, kõik mis Sind selles elu enam ei teeni ja ole avatud enamale armastavale, heale ja tänulikkuses olemisele.
Lihtsalt otsusta, taotle ja kinnita enda sõnadega, et saadad need minema nagu hologrammid või nagu laevukesed voolaval jõel. Usaldades, et sõna on energia ja et kõik toimub hetkeliselt.
Regulaarselt nõnda toimides, märkad endalegi ootamatult, et Sinu enesetunne on teistsugune ja maailm Sinu ümber koos kõige toimuvaga muutub ehk Sinu reaalsus teiseneb.
Ma polnud tükk aega postitanud kanaldusi ega mõtisklusi, sest olen tajunud vajadust lihtsalt olla, olla iseendaga, olla eemal ühisväljast nii palju, kui see on võimalik.
Ühisväljas on praegu erinevad energiad, millega tuleb kohaneda. Teisisõnu tuleb leida omale oma tee ja väljund maailmas, milles elada.
Olles igapäevaselt neutraalsuses, positiivsuses, tänulikkuses, teadlikkuses; tõstad end sageduse tasandis ja lood endale uue reaalsuse, mida kogeda. Oled siis läbipaistev ja nähtamatu madalatele energiatele, madalsageduslikule reaalsusele.
Jah, Sinu ümber olevas ühisväljas on hakanud eksisteerima erinevad reaalsused. Nii palju on individuaalselt iga inimese teadlikkus muutunud – kellel avardunud, kellel aga koondunud tagasi või jäänud samaks 3D maailma tajumistesse ja teadvusesse.
Kõigil inimhingedel on õigus omale valikule isegi, kui see on toimunud läbi eksitamiste.
Maailmas meie ümber, milles elame toimuks nagu tulirelvadeta sõda, kus võetakse madalsageduslike energiate haardesse läbi hirmutamise ja eksitava info levitamiste suur hulk inimhingi. Osasid neist päästetakse tänu valgustöötajate võimele kontakteeruda puhta Algse Valguse tasanditega.
Õnneks on juba realiseerunud uus reaalsus, milles elab suur hulk valgusteadlikke inimhingi. Nad pole veel koondunud teadlikult kogukondadesse aga läbi aastate toimub ka see, sest ühises väljas on suurem jõud ja vägi ning ühendav valgusteadlikkus.
Praegu on paljud inimhinged veel mõjutatud nii egoteadvusest, kui ka eri dimensioonilistes tasandites asuvate olendite abistavate energia poolt. Inimene aga on ise Looja Läte ehk Universumi Algse Valguse kanal igal hetkel juba alates sünnimomendist, rääkimata päritolulisest eksistentsiaaltasandist.
Sinu ülesanne praegusel üleminekulisel ajaperioodil ongi leida üles ja ühilduda iseenda valgusteadlikkusega, mõistmaks enda valgus – ehk Looja olemust. Siis ühined Sa Universumi infopangaga, avardub südame teadlikkus ja avardud kõigesse ja kõigisse, samas olles Sina ise edasi. Kõike seda kõrgemas sageduse tasandis, laskmata end mõjutada madalsagedusliku reaalsuse enegiatel. Sa lihtsalt oled ühelt poolt nähtamatu – läbipaistev nende madalate energiate suhtes, teisalt liigud neist sageduste energiatest läbi nagu tuuleõhk.
Kuni lõpuks Sa ei pea enam liikuma oma teadvusega kõrgemasse tasandisse vaid Universumi Algse Valguse sageduse tasand laskub Sinu ümber hakates olema maakera tasandil Sinu reaalsuseks. Seni oled pidanud mediteerima või taotlusega liikuma üles Algallikasse, et kasvõi mõne hetkegi kogeda kõrgsageduslikke valguse energiaid. Nüüd saab see aina rohkematele võimalikuks igapäevase reaalsusena.
Sa ei hakka enam tundma ümbritseva maailma, inimeste madalsageduslikke ebakõlalisi energiaid, vaid Sa tajud, näed neid nagu filtri tagant või kõrgemalt, nagu päike vaataks maa peale. Näed, paistad nende peale, naeratad, lased neil olla, mõistad nende arengulist tasandit.
Hakkad aina enam, iga päev ja igal hetkel, olema avatud valguse energiatele. Oledki see valgus ja armastus, mis on Kõiksus ja kõik, mis olemas on.
Oled vaimolevus, maises maailmas, kes omab keha ja haldab keha, milles on, täielikult, igal tasandil, ja igas aspektis – keha allub vaimule. Keha oma egoteadvusega ei saa domineerida, sest vaim on iseenda valgusteadlikkuses.
Ma armastan Sind.
Ma õnnistan Sind.
Ma tänan Sind.
Marge Karu

Usalda

juuni 9, 2021

Usalda ja ole hetke teadlikkuses

Südamemediatsioon

mai 12, 2021
Armas jälgija, sellelt Youtube lingilt leiad väikese häälmeditatsiooni allpool oleva afirmatsiooni nautimiseks: https://www.youtube.com/watch?v=gGoNXa9z_Sg
Youtube tasuta meditatsioonide link on:
Märkides TELLI saad alati teate, kui sinna on lisandunud uus meditatsioon ja pane ka LIKE, et meditatsioonid jõuaksid Youtubes rohkemate kuulajateni!
12.05 meditatsioonipraktikal läbisime ja sai ka lindistatud ning youtube linki vormindatud ka pikem meditatsioon enda südame teadlikkuse avamiseks erinevatel sageduse tasanditel, ka tuleviku Mina Meistri olemuse südame keskmega ühildumises.
Sagedused Sinu ümber muutuvad kogu aeg ja uuesti oled energiates, mis mitte ainult ei võimalda, vaid lausa ootavad Sult enda teadlikkuse tõstmist hetke ja iseenda teadlikkusse. Iseenda teadlikkusse oma vaimolemusest ja valgusteadvusest, oma algsest vaimujõust ja väest, mida omasid siia maisesse maailma kehastumise hetkel.
Läbi südame teadlikkuse oled igal hetkel ühenduses iseenda vaimuvalgusega ja Universumi armastuse valgusega.
Selleks, et see võimalik oleks avame südame keskme esmalt maisel, seejärel Universumi algse valguse tasandil ning aeg on käes ka Sinu tuleviku Mina südame valgusega ühildumiseks liikudes portaalis Sinu tuleviku maailma.
Meditatsioonis vabastad end kõigest, mis segab Sind edasi liikuda, olla püsivalt rahu ja tasakaalu, õnne ja rõõmu, armastuse ja valguse, Mina Looja sageduse tasandil.
Alguses puhastame ja korrastama oma energiaid ja kehasid tõstmaks energiavibratsioone ning sageduse tasandit Mina Looja sagedusele.
Südame avardudes aktiveerub Sinu Südame Vortex lubades DNA heeliksitel reastuda ja Sul tõusta Universumi Algsesse Valgusesse taasühinema oma Tähel Sulle sündides antud jõu, väe ja algsete võimetega, taastades iseenda teadlikkus oma valgusolemusest.
Soovides meditatsiooni, saad anda sellest mulle teada ja teostanud tasakaalupanuse 10 EUR Aesar OÜ arveldusarvele EE641010220044417018, saadan selle Sulle meilile.
Tänud, tänud, tänud ja valgust ja armastust
Marge
Armas jälgija, nüüd on kõik 7 praktilist harjutust kuulamiseks üleval!
Loodud said need igapäevaseks kasutamiseks mulle lähedaste inimeste ja ka klientide küsimiste tulemusel abivõtete järele iseenda heaolu loomiseks!
Ma armastan Sind
Ma õnnistan Sind
Ma tänan Sind
Kui märgid kanali leheküljel TELLI , siis saad teavituse igal korral, kui uus meditatsioon või praktiline harjutus on üles laetud.
Pane ka LIKE, et meditatsioonid jõuaksid youtubes rohkemate inimesteni.
Praktikad on tasuta. Samas olen alati südamest tänulik, kui saad minu tegevust toetada 7 EUR, 11 EUR või 21 EUR meditatsioonide koostamise – lindistamise töös.
Kui leiad, et Sul on selleks võimalusi ja soovi, siis saad teostada ülekande Aesar OÜ arvele SEB pangas EE641010220044417018.
Lisainfo keskuse tegevuse kohta ning blogi mõtteterade, meditatsioonide ja kanaldustega leiad siit: https://www.reikitartu.ee
Infot praktikapäevade ja muu osas leiad: https://www.facebook.com/reikitartu/
Armastuse Valgust
Marge
Olen teinud lühemaid ja pikemad häälmeditatsioonid, mis on Sulle enese korrastamiseks, energiate aktiveerimiseks, teadlikkuse tõstmiseks ning selleks, et luua planeedile Maa tänu enda Valguse sagedusele tõstmisele puhta Valguse oreool ja endale võimas Valguse juhtetee uues saabunud aastas.
Kui muidu liikusime korrastuste ja uuenduste teostamiseks seansil või meditatsioonis kõrgemale sageduse tasandile, siis nüüd on näidatud, et see kõrgem sageduse tasand ümbritseb teadlikkust muutnud inimest siin maailmas nagu oleks kõrgem teadvus nö. alla laskunud. Sa eladki selles Uues Maailmas. Lood aga Uut Maailma omade soovide, taotluste ja otsustega.
Millised need on? Uue Maailma reaalsust saad luua ja selles olla püsivalt, olles igapäevaselt hetke teadlikkuses, keskmes, oma südames ja tingimusteta armastuse seisundis. Seega oled iga hetkeliselt loomises, loomeseisundis.
Kui sina oled Valgus, siis Maailm Sinu ümber on Valgus ja Sa oled püsivalt Valguse reaalsuses ehk siis puhta kõrgema sageduse tasandi loome energias.
Sa oled Valgusolend ja lood iga oma sõna, mõtte ja teoga. Teadvusta seda. Ole tähelepanus. Ole teadlikkuses. Püsi hetkes. Ole enda keskmes. Oled ühenduses oma südame teadvusega.
Südame kaudu oled aga ühenduses Universumi teadmiste, tarkuste ja tingimusteta armastusega. Läbi avatud südametasandi kiirgad seda kõike ümbritsevasse maailma. Läbi avatud südame kanali liigub Sinusse piiritu valgus ja armastus. Täidab Sind. Ümbritseb Sind. Tervendab Sind. Hoiab Sind kõrgemas teadvuse sageduse tasandis.
Ja maailm on Sinu jaoks valla. Elu on kerge, kulgemises ja kõikvõimalikkuses, lahenemistes ja heaolus, sest Sa ise oled enda sisemuses seda kõike. Ja siis on ka Sinust kiirguv energia seda ning mida oled, seda tõmbad magnetina enda ellu.
Seega ise loome oma reaalsuse elu, milles elame selles maailmas igapäevaselt. Millises teadlikkuse reaalsuses Sina oled?
Tea, et Armastus on kõik! Armastades ennast avad südame tingimusteta armastuse kõrgsagedusliku energia voole ja Sul on, mida Maailmale jagada ja kiirata. Ja siis Sa oled nagu Valgusemajakas kogu planeedile, inimestele, maailmale ning Sinu valgus aktiveerib kõik ümbritseva, iga hingekese, kogu elusoleva, terve maailma samuti vastuvõtuks puhtale Universumi Algsele Valguse energiale.
Kõik on iga hetkeliselt muutumises. Kõigil on õigus omale reaalsusele aga valgust kiirgavate inimeste hulga kasvuga suureneb ka inimeste ja maailma liikumine kõrgemale sageduse tasandile, Valguse suunas. Luba endale unistamist, mõtle loovalt südame armastusega.
Meditatsiooni saab nüüd kuulata siit:
Armastuse Valguset,
Marge