Kuidas ümbritseva maailma energiaid tajuda ja taluda selliselt, et need sind negatiivselt/halvasti ei mõjutaks?

Üks abistav meetod on just see, et kasvõi tahtega tõstad enda sagedust, ehk siis seesama alguse harjutus, mida hommikul, enne seansi tegemist, õhtul enne magamaminekut või iga halva enesetunde korral saad läbi teha.

Tõstad end sagedusel just sellisele sageduse tasandile, kuhu tahad – rahu ja tasakaalu, õnne ja rõõmu, algolemuse, vm sageduse tasandile ning seda püsivaks ajaks.

Teiseks harjutada neutraalsust ja mitte ühinemist välisest tulevaga.

Teades, et kõik meie elus, meie ümber on illusoon, kõik on lihtsalt üks suur illusoorne mäng. Selliselt saadki öeldagi endale, et kõik on lihtsalt üks suur mäng ja mina otsustan sellega mänguga mitte kaasa minna, mitte ühineda. Minu elu reaaluses on kõik hästi.

Kolmandaks, teadvustada, et mis siis saab Sind kahjustada kuskile mineku korral, eesseisva sündmuse või esinema mineku puhul? Tegelikult ju mitte midagi. Kõik on ju väga hästi.

Need on alateadlikud reaktsioonid mingitele vanadele programmidele, mustritele, mis Su sees on ja mida Sa pole lahti lasknud, ehk siis ka abivõte on see, et need vanad mustprogrammid ära tunda ja siis neid endast vabastada, muuta ära nad puhtaks rõõmuks ja julguseks.

Ja seda isegi siis, kui ei tea, mis täpselt need on aga kui tead, siis on muidugi veel parem – saad kohe üles kirjutada, sõnastada ümber ning minnagi kolba taha mustrite ruumi ja siis muuta, tühistada ka seal ära.

Järgmine variant on liikuda alateadvusesse ja vaadata selle hirmuga seonduvat Sinu alateadvuses. Näiteks hirmu puhul kuhugi minna, ühined seal olles ühisvälja energiatega ja hakkad seda tunnetama, tajuma ning lähed ärevusse, paanikasse.

Nende asjadega seotult liigud alateadvusesse ja vaatad, kustkohast nad pärinevad? Mille või kellega nad seotud on? Kas on lapsepõlvest mingeid mustreid või kuskilt mujalt niimoodi jäänud Sind mõjutama. Alateadvuses samamoodi saad muuta, tühistada, ümber kirjutada, vajadusel tervendada ning lõpuks valgusega täita.

Saab tõmmata alla Kõiksusest, Algallikast julguse energia, sajaprotsendist ja puhtal kujul.

Rõõmu ja õnne ja muid vajaminevaid energiaid alla tõmmata puhtal kujul sajaprotsendiliselt. Ja kui iga päev niimoodi teha, et tõsta enda sagedust rõõmu, rahu, tasakaalu sagedusele, ning tõmbate alla omale elujõuenergiat, julguse ja teadlikkuse, tänulikkuse energiad, siis lõpuks hakkadki sellega rohkemalt igahetkeliselt täitunud olema. See hakkab olema Sinu loomulik energeetiline olek..

Kui oled tõusnud juba sageduse tasandis, siis hakkad igal pool käima lihtsalt niisama kergelt läbi hõljudes, ka kaubanduskeskuses. Ja siis sa võid näha asju, aga Sa ühine sellega. Hakkad vibreerima iseenda valgusteadlikkuses. Sinu isiklikud energiad on ümbritsevale suletud. Viimast saad ka tahtlikult taotleda ja sulgeda.

Esialgu tulebki natukene harjutada ja praktiseerida. Ennast jälgida, analüüsida ja siis teadlikult suunata enda reageeringuid just sellele, et ma ei ühine ega reageeri. Ma näen seda, aga see pole minu kogemus.

See ongi üheks väljakutseks olla kohalolus, olla hetkes, hetke teadlikkuses, teades, et seda sinu elus ju tegelikult ei ole. Et see ongi illusioon. Et Sinu hetke teadlikkus Sinu hetke elus on ju kõik super hästi. Seda ei ole.

Näiteks, kui registreerud kursusele aga kursuse läbiviija ja seega ka kursus ise, mis tema poolt häälestatud, on madalama sageduse tasandi teadlikkuse maailmas vibreerivad, siis võib juhtuda nii, et need tõmbavad Sind energiates alla ja Sa hakkad ühisvälja, ümbritseva maailma energiaid tajuma. Olles tõusnud juba kõrgemale võivad madalamad energiad olla Sinu jaoks rasked, lõhkuvad ja ärevaks tegevad. Võid tajuda nagu oleks Sind kotti tõmmatud või oled, kui udus – mõte ei liigu ja vaimne nägemine hägune.

Sellisel korral oled, kui ankrutega 3D maailmas kinni ja Sul tuleb otsustada, kuhu maailma kuuluda soovid ning hakata sellega toimetama, et end uuesti sageduse tasandis üles kergitada.

Abistavad praktikad, meditatsioonid, igapäevane mitmetasandiline töö iseendaga – isenda jälgimine, analüüsimine, teadvustamine, mis on mis ja see, et sinu elus neid asju tegelikult pole. Valikute otsuste tegemine, et sinu elus on kõik imeline ja super ning, et väärid vaid parimat.

Ja juba hommikul ärgates enda häälestamine tänulikkusele õnnele, rõõmule, õnnestumiste, edule, kõigele positiivsele, heaolu andvale ja kõikvõimalikkusele.

Kõik selline kerge, helge energates tõstab Sinu sageduse tasandit, aitavab Sinu vibraktsioonidel tõusta,

Vibratsioone aitavad samamoodi tõsta mõtlemine, liikumine, hingamine, toitumine. Viimased ongi seotud kõik mõtetega ehk siis emotsioonidega, ehk siis ka närvisüsteemi tasakaalus olemisega. Looduses viibimine, organismi puhastamine parasiitidest, viirustest ja bakteritest. maksa puhastamine, jne. Inimene saab olla terviklik ja täiuslik kolme tasandi – keha, hinge ja vaimu tasandi harmoonias ja kooskõlas olekul.

Mõtete alla käivad kõik asjad. See, kuidas millessegi suhtud. Kas annad hinnanguid, kas sa kritiseerid, kas sul on hirm? Kas sul on vastumeelsus, kas sul on mingi asja suhtes leppimatus ja pettumus. Need on kõik võitluse energiad ja need võitlusenergiad tõmbavad sind sageduse tasandis alla, madalavad vibratsioone.

Vibratsioone tõstab kõik, mis, kas sinu auravälja puhastavad ilus muusika, kellade helid, vastav kirjandusteemad, kursused, jooga, tantsimine, küünlad, õlid, kristallid, kaardid ja kõik, mida praegusel ajal pakutakse ümberringi teraapiate, kursuste, praktikaõhtute näol.

Sinu vaimu juhitakse sellistesse kohtadesse, mis aitavad Sind tõsta, Sind toetada ja Sul teadlikkuses kasvada.

Kui Sa lähed kuhugi või oled isegi kodus ja tajud ümbritseva maailma raskust, madalust või neid mõtteid ja energiaid mis tulevad sealt läbi, siis tuleb Sul enda sisemusse minna ja küsida, mida ma sisaldanud, mis ei lase mul olla kõrgemal vibreerida või kuidas ma saan ennast aidata, et oleksin, püsivalt kõrgemal.

Mida saaks veel endast vabastada või muuta, et ma tõesti suudaksin kõrgemate energiatega ühinenult olla ja et see olekski minu loomulik olemine.

Võid madalamaga ühte hoidvaid ankruid vabastada aga võid oma tahtega tõsta ennast nagu esimeselt korruselt üheksandale. Võid kujutate ette, et Sa liftiga sõidad esimeselt kursuselt üheksandale, ükskõik kuidasmoodi. Samas Sa ei saa jääda sinna püsivalt. kui Sul on veel vabastamata ankruid, ära kogemata emotsioone, ehk aktiivseid teemasid.

Aktiivseid teemasid võivad luua kasvõi meedia, televiisor, arvuti, facebooki postitused. Loeme, filtrit vahel ei tee, ühineme ning langeme sageduse tasandis allapoole, madalamale.

Kuna maailm meie ümber on sageduse tõustes hõrenenum, siis nendest maailmadest tulevad läbi igasugused olendid – kes uudistama, kes energiaid võtma, kes niisama võimutsema. Neile olenditele saab saata sagedust muutvat energialööki, kas valguse, päikese, tuuma, elektri või muu näol. Lõpuks Valgusetoru vaakumina pühastab kõik nö korjused ära. Veel saad portaaliauke kontrollida ja need ka valge valguse tsementi täis lasta ja kuldse plaastri peale panna. Vajalik igapäevane töö ja jälgimises olemine. Neist aitab eemal olla teadlikkuses olemine hetkest ja kõige vana ja madala järjepidev vabastamine ning sageduses tõstmine. Mitte millegi madalaga ühinemine mitte ühegi teema kaudu.

Teraapias lapsepõlvest pärit mingitest haiget saamistest – ahistamistest kes peksa saanud, kes on mõnitada või muud ärakasutamist, on see jätnud Sinusse jälje emotsioonina ja igal hetkel võib see välja uuesti tulla, kui laskud minevikku või kannad kaasas saadud kogemust ja Universum näeb seda peegeldusena ning annab ka hetke elus samalaadset kogemist veel juurde. Mis on möödas seda enam pole. Sealt saad võtta kogemused ja teadvustada, et oled nüüd seda piisavalt kogenud ja valid hetke elus olla heaolus, õnnes, rõõmus, rahus ja tasakaalus ning tõstad end iseenda elu ajajoonele.

Millele Sa pole otsa vaatanud ja pole saanud neid vabastada, siis läbi selle on võimalik jälle mõjutada.

Kõik paseerub iseeenda armastamise kogemuslikul õppetunnil. Saad igal meeldetuleval hetkel endale öelda, niisama või peeglist omale silma vaadataes, kui väga Sa ennest armastad ja et oled väärt vaid parimat.

Endaga töö, pidev igapäevane järjepidev töö ja emotsioonide vabastamine, enda sisemusse vaatamine, ümber muutmine ja nende informatsioonide mis meie alateadvuses on ja mustrite – programmide, mida me oleme salvestanud endasse ümber kirjutamine, ehk siis teadlik töö igal tasandil iseendaga.

Pidev enda hetke teadlikkusesse toomine ja selleks ongi käsklused – tagasi keskmesse tagasi hetke, hetke teadlikkusesse. Sa tood ennast tagasi, hetkeliselt, käsklusega, otsusega.

Teed endale Valguses plahvatuse. Valguse plahvatus minule, valguse plahvatus minu koju – aitavad Sul samamoodi puhastuda ja sageduses tõusta, energia vibratsioonidel peenenduda ja olla siis kaitstud ühisvälja eest. Järgmine asi, mis on muidugi võib ka teadlikult teha endale kaitseid ümber.

Hõbedane geel mull, valguse mull, mis tiirleb, pöörleb tuukriskafander kindad käes. Siis võib panna plastkihi enda ümber, helesinise valgusekookoni, teha ennast nähtamatuks, läbipaistvaks,

Jõuame uuesti selleni, et valik kaitseks on tõsta enda sagedust. Kui sa tõstad enda sagedust justkui üheksandale korrusele, siis esimese korrusel olev olend, ta kuidagi võib Sind näha aga ta ei saa ühtida Sinu energiatega. Niisamuti on vastupidi Sinuga.

Nii et me jõuame ringiga tagasi selleni, millest me alustasime, sageduse tõstmine, energiate korrastamine, aitab Sul olla igapäevaliselt kohalolus, neutraalsuses, teadlikkuses ja vähem ühineda ümbritseva maailma asjaoludega.

Aga jah, siin võite ju küsida, et kuidasmoodi näiteks kui ma lähen kontserdile ja kuidas ma saan ennast kaitsta. Ikkagi mõelda, et Sa oled täiesti nähtamatu läbipaistev, tõstes enda sagedustest ning otsustad, et sulged isenda energiad väljastpoolt tulevate energiate suhtes ja lood endale vastassageduskaitse.

See annab selle, et Sul on kõikide kontserdisaalis viibivate inimeste energiatesageduste suhtes vastassageduskaitse, ehk siis, kui kuskilt poolt mingisugused energiat sinu poole liiguvadki siis kõik need lükatakse sinust eemale.

Energiatest vibreeriv ja teadlikkuses olemine, et ükskõik, missugune emotsioon või tunnetus sul ei tuleks, siis ütled, et aga stop, mina pole seda valinud. Ma olen hetke teadlikkuses, ma olen heaolus, terviklikkusest ja väljastpoolt tulev on illusioon, manipulatsioon minuga. Saadad selle minema, tõstavad ennast välja sellest, tõstad kõrgemale sageduse tasandile.

Kui sa tajud mingisugust energeetilist lööki enda poole saadetavat teiste inimeste mõtete poolt, siis ütled sellele, aga nüüd oleme tasa. Sest me ei tea kunagi, mis oli selle põhjustaja. Sellele on analoog meetod Hooponopoono.

Olukorrad, inimesed olukordadega ja ütlemistega jõuavad Sinuni, sest oled nagu peegeldus. Kui Sa ise ei sisaldaks mingisuguseid emotsioone, energiat, siis inimene ei pöörduks Sinu poole mingi negatiivse käitumise või sõnageda.

Tegelikult teeb ta seda, sest ta vabastab endast need madalad, rasked valusad energiad. Miks ta valib sind poksikotiks, keda tampida, on see, et Sinus on lihtsalt võib-olla mingisugune emotsioon vabastamata, näiteks alaväärsus või väärt mitte olemise, enda mitte armastamine, mis on praktiliselt tegelikult kõikides inimestes aktiivne. Piisab sellest, kui sinus on enda mitte armastamise emotsioon aktiivne, kui inimene tuleb ja lihtsalt tühjendab enda negatiivsuse Sinusse. Seejärel lahkub, omal hea tuju aga sina tunned ennast halvasti ja mõtled, et miks ta selliselt käitus, Sellepärast käituski, et Sa võimaldasid temal puhastuda läbi selle, et Sinus oli veel mingi vabastamata emotsioonienergia, mis tõmbas ta katalüsaatorina ligi.

Mida rohkemas positiivsuses, heaolus, neutraalsuses, iseenda imelise olemuse teadlikkuses ja iseenda armastamises särad, seda vähem haakud Sa välisest maailmast tulevate madalate energiate, reaktsioonide ja inimestega. Sa lihtsalt ei taju neid ja elad iseenda heaolus olevas elureaalsuses.

Valgust ja armastust

Marge/Valgusekanal

 

Valisin selle nädala kaardid ja üllatuseks olid need kõik soovitusega hoolida endast ja hoolitseda enda eest, olles igal hetkel hetke teadlikkuses ja läbi selle harmoonias, tasakaalus ning terve olemises igal tasandil.

Kõige olulisem loomise juures ongi olla hetkes ja teadvustada seda hetke, milles hetkel oled, sest just sel hetkel toimub loomine.Lood seda, mida hakkad oma elu järgmistel hetkedel tajuma ja läbima.

Otsusta ja kinnita endale, et elad teadliku olevuse teadvusega luues enda elu reaalsusesse igahetkeliselt heaolu ja terve olemist.

Esimene kaart on Sulle teadvustamiseks, mida Sul hetke elus on vaja teadvustada ja mille poole pürgida.

Teine toetuseks esimesele kaardile ja enne kaartide valimist küsitule.

Kolmas kaart on see sõnum, läbi mille ja mille abil saad luua enda ellu seda, mida vajad ja mida esimeste kaartide sõnumid ütlesid. Oled väärt terve olemist ja usu, usalda seda ning siis see saab olema Sinu elu reaalsus

Ikka püsivalt päevakohane teema, sest Universum loeb Sinu energiatest, mida Sa kardad ja ei taha ning just seda annabki Sulle. Näiteks tahad saada uut autot aga see kuidagi ei tule Sinu ellu. Sel juhul vaata, miilised mustrid seoses rahaga, mille eest autot osta või hoopis hirmud auto omamisega seotult nagu et järsku keegi sõidab Su autole otsa. Universum näeb neid hirme ja ei võimalda Sulle soovitut, sest Sul on selle saamisega seoses hirmud. Igatsed uut suhet uue armsamaga aga ei tule midagi välja, sest Sul on hirm lõhkuda oma senine elu – olu ja saada ühiskonna, sugulaste hukkamõistu alla. Universum korraldab just nii, mida Sina enda sisemuses tunned. Unistad, visualiseerid aga ei saa soovitut …. Muuda, sõnasta ümber endas olevad tõekspidamised ja mustrid vastupidiseks, positiivseks ning avad oma ellu nii küllusevoolu, kui õnnestumiste voo. Siis hakkavad Sinu unistused ja visualiseeritu täituma

Tagasiside

veebruar 1, 2023

Armasta ennast

jaanuar 31, 2023
Armastada ennast on elu suurim väljakutse. Et aru saada, kas tõepoolest iseennast armastad, siis esita endale küsimus, mida Sa tahad.
Leia hetk päevatoimetuste vahel ja mine enda rahupaika, keskendu hetkele ja iseendale, oma südamele ja küsi endalt: Mida ma tahan? Mida Sa kogu oma elu – olu, tegemiste, pere ja töö kõrvalt ise tahad? Mis annab Sulle heaolu, õnnetunde ja armastuse sisemusse?
Kas Sinu elu muutuks, kui kujutad ette, et sead end esikohale ehk teed kõigepealt selle, mis Sulle vajalik. Kasvõi meigid ennast ja paned juuksed kergesse soengusse, et peeglist mööda minnes ei ehmataks selle pildi peale, mida Sa sealt näed, kui vilksamisi peeglisse vaatad. Ilus tuleb olla mitte teiste, vaid iseeenda jaoks. Et Sina end hästi tunneksid.
Kas tead, et olles energia, kiirgad Sa seda ka välja ja maailm peegeldab seda, mid välja kiirgad Sulle tagasi? Olukordade, sõnadega, mida Sulle öeldakse aga ka suhtumistega Sinusse. Kui Sulle ust lahti ei tehta, kui maija sisenete või teinekord kasvõi mõni ilus sõna soojendaks hinge, siis mine uuesti endasse, vaata üle seal sisalduv ja muuda seda.
Kui soovid unista või hoopis kujusta aga täida enda süda teadmisega, et oled väärt vaid parimat ja et Universum armastab Sind.
Samas tea, et Universumi peegeldus siin maises maailmas oled Sina. Niimoodi hakkad lihtsamalt mõistma iseenda armastamist.
Hetke energiates tuleb kergusega muutustega kaasa minna, mis ümbritsevas maailmas aga seega ka Sinus toimuvad.
Kindlas teadmises armastusest enda sisemuses ja seeläbi ka ümbritsevas maailmas, aitab Sul hakata looma iseenda imelist Elu reaalsust.
Sul on lihtne luua seda, mida tahad just läbi selle teadmise, et mida sisaldad seda saad luua välisest tulevateks kogemusteks ja vastupidi väline saab anda Sulle just seda, millises teadlikkuses vibreerid.
Seega võta kõik illusoorsed lukud enda südame eest ja saad hakata elama läbi südame teadvuse, mitte läbi mõistuse mustrite.
Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal

Kanaldatud Valguse sõnumid

jaanuar 28, 2023
Nende inspiratsioonikaartide tegemise plaan oli juba väga ammu minu mõtetes aga teostus ootas oma aega. Aastase ajanihkega said kaardid uue nimetuse – Reiki Inspiratsioonikaardid asemel Kanaldatud Valguse sõnumid, sest igal kaardil on ühel pool kanaldatud valguse sõnum, teisel kaardi poolel olevale Reiki sümboli pildi analoogile.
Algne mõte oligi luua Reiki õpilastele abiks kaardid, millel igal on ühe Sümboli pilt, sest sümboleid on päris palju ja nende meeldejätmise harjutamiseks on vaja igapäevast järjepidevust. Selleks oli mul endale valmistatud omakäeliselt joonistatud kaardid Reiki sümbolitega, mida kasutasin edukalt aastaid. Soovitasin ka Reiki kursuse läbijatel omale teha isiklikud kaardid aga see on suur töö ja paljudele pole ka joonistamine meelistegevus.
Inspiratsioonikaardid sobivad imeliselt kõigile, ka neile, kes pole Reiki kursust läbinud. Kaardid pole loodud õppematerjalideks, vaid abiks oma igapäevaelu hetkedesse selgust tooma ja teejuhtideks otsuste ning valikute tegemisel ning saada selgust elu olukordadesse ja kinnitust sisemise tunnetuse õigsusele.
Lisaks valides inspiratsioonikaarti kaardil oleva konkreetse pildi järgi, mis hetkel Sind kõnetab, toimib see energiates võimsa valgusejõuna Sulle või Sinu elu asjaoludele.
Eriline loomine oli karbi kaanepildiga, mis kanaldusena tuli sümbolina loova energia hoidjaks aga ka Sulle energia juurde tootjana, et Sinu elu on iga hetkeliselt külluses:
Karbi kaanepildi alumine poolkuu on anum nagu keha energiavälja hoidja ja ülemine osa selles olev Sinu valgusenergia. Olles püsivalt täitunud valgusega, saab anum ehk Sinu energiakeha täita oma eesmärki – hoida enda sees püsivalt ja piisavalt valguseenergiat, et olla igapäevaselt teadlikkuses enda Valguse Olemusest ning luua seeläbi endale elu heaolus ja külluses.
Kaardid saad enda omaks teha kaasas oleva juhendi abil aga samas võid neid lubada kasutada ka teistel – just nii nagu ise otsustad. Saad programmeerida oma otsusega kaardipaki peale igat kasutamist automaatselt Valguse poolt puhastuma.
Kaartide võtmiseks on juhendis soovitusi aga muidugi pole reegleid ja Sina Looja olevusena lood ise endale oma meelepärase kaartidega suhtlemise viisi. Usalda ennast.
Oled massöör, terapeut, Reiki praktik või niisama imeline olevus, saad edukalt kasutada neid oma igapäevatöös aga ka iga päeva hetkedes imeliste abilistena 🤍
Ole igal hetkel enda elu looja 🤍🤍🤍
Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal
Kuna esimene Valgustervenduse online kursus esimeste osalejatega on nüüd toimunud, siis saan selle läbimise võimalust pakkuda ka suuremale ringile huvilistele!
Oli väga huvitav kogemus ja edasiarendus materjalides uuele levelile. Edastan siin ühe Valgustervenduse online kursusel osaleja tagasiside
Marge on imeline valgusolend, kelle tööks on aidata inimestel elada oma unikaalset elu.
Alustasin tema online kursustega täpselt enda jaoks vajalikul ajal, sest kõik, mida ta seal kursusel rääkis, haakus minuga nii täpselt ja õigeaegselt, et salvestus koheselt mulle kuskile kettale energiaväljas.
Online kursus on sügav, kui Sa võtad aega, seda tõeliselt südamega kuulata ja teed meditatsioone kaasa samaaegselt. See tunne, tahe, soov ennast aidata, peab tulema kuskilt sisimast, soov enda elu muuta ja seetõttu arvangi, et need, kes sellel kursusel osalevad põlevad sellest motivatsioonist oma uut elu looma hakata.
Marge on väga südamlik ja abivalmis, ilma hinnanguteta, mis on halb või mis on hea, iga asi on kogemus ja aitab Sul enda juttude ja kirjatükkide kaudu tagasi peegeldada või anda seda, mis lugusid Sa iseendale igapäevaselt räägid ja millega seonduvalt enda elu raskemaks muudad.
Kõige tähtsam on elada vertikaalelu teljel, jalad maas, pea taevalaotuses, ühendatud nii maa kui ka taeva tähtede energiatega.
Marge tuli mu ellu üle aasta aja tagasi ja tumedamatel hetkedel, tõmbas mind välja haigusest saates mulle valgust ja armastust ja korrastades mu energiavälja, lisaks terve kevade ja suve, igapäevaselt kuulan tema youtube’I lindistusi, väga hästi on mõjunud mulle “Enne magama minekut…”. See tõesti puhastab minu jaoks kõik vajaliku, et saaksin ennast välja puhata.
Margega oleme sarnased, sest talle meeldib pühenduda inimestele ja teha süviti tööd, seda on näha tema põhjalikkuses, ainult ole avatud südamega ja võta vastu.
Pean teda väga heaks eeskujuks ja mõjutajaks. Valgusteaduse online kursus on nendele, kes soovivad asju pigem teha omaette, rahulikult mõelda, vajadusel mitu korda üle kuulata ja tõeliselt aidata endal tõusta.
Mis on elu mõte, Marge küsis mu käest? Marge ise ütles, et elu mõte on elada. Elu on kui kuldne pilet, mis meile on antud ja meie ise loome oma reeglid, kuidas me seda elu tahame elada.
Mitte keegi ei tee seda elu selliseks, kuidas meie tahame, kui mitte meie ise. Ja seda saab teha avatud südamega luues, mida see kursus ka õpetab.
Hind on väga taskukohane ja väga – väga väärt Marge panust. Kui Sa tahad ja oled valmis, eelkõige valmisolek ja avatus on elu muutuse oluline komponent, siis väga soovitan seda kursust Sulle kogemiseks ja avardumiseks!

Soovid uueks aastaks

jaanuar 8, 2023
🤍Alanud on uus kalendriaasta ja see on läbi aegade püsivalt olnud inimeste jaoks tähenduslik. Luuakse ja läbitakse rituaale parema tuleviku loomiseks.
Praegustes uuenenud energiates on aga kõige võimsam looja inimene ise oma mõtete, sõnade ja tegudega.
🤍Soovingi Sul tähele panna ja jälgida igat oma reageeringut, mõtet, aistingut, soovide ja mõtetega väljendamisi ning läbi kõige eelmainitu ajel tehtud tegusid. Viimaseid saad alati muuta, ümber teha, kustutada või tühistada, kui mõistad, et need pole just kõige positiivsemad.
🤍Et Su elu on heaolus kulgemises vali positiivsus ja rahulolus olemine igal hetkel, püsivalt. Ja mitte, et oleks aga on, sest selliselt väljendad kindlat olemasolu soovitust.
Universum annab ja võimaldab Sulle just seda, mida enda sõnadega räägid ja meeltega mõtled.
Kurtes, hädaldades, kaeveldes, kritiseerides, arvustades, halvustades lood seda juurde ehk Universum annab selliseid kogemusi veel ja enamgi veel. Lisaks langetad selliste energiate sageduses olles enda energiavibratsioone madalamale ja lood oma ellu reaalsust, mida tegelikult polnud soovinud. Lood enda ellu ohvrimentaliteedi energiaid, saades seda välisest maailmast aina juurde.
🤍Juba varasematel aegadest on selline ütlemine, et mida räägid seda saad. Mis Sind ümbritseb, millised kogemised Sul igapäevaselt erinevates asjaoludes on, seda oled loonud ise oma suhtumiste, reageeringute, sõnadega, kinnitamistega.
Sinu energiavibratsioone langetavad peale eelkirjutatu ja halva seltskonna või keskkonna ka parasiitsõnad, mis on manipulatsioonid välisest maailmast Sinu energiate varastamiseks ning koonerdamine ehk vaesusmentaliteet. Tea, et Sul on alati vahendeid kõigeks, mida soovid! Kui usaldad niimoodi uskuda ja teadvustada, et see on Sulle Universumi poolt ette nähtud.
🤍Sellel aastal tuleb Sul nö lapsekingadest välja kasvada ja hakata enda elu ise juhtima ning haldama. Tea, et Sina oled jumalike võimetega vaimolevus, valguseolend siin maises illusoorses maailmas ning et kogu see elu on üks suur mäng. Sul on võimalik ja võime selle mängu juhtimine võtta enda kätte. Just nüüd ja praegu! Sina otsustad!
Kindlameelsust annab Sulle ka teadvustamine, et pole minevikku ega tulevikku – on vaid praegune hetk ja see oleviku hetk on kõige tähtsam, sest selle läbi Sa lood. Lood oma elu! Millist elu Sa elad?
Viibides pidevalt oma mõtetega minevikus toimunud sündmuste juures, tood selle olevikku. Olevikus ehk hetkes võimendad minevikus toimunut olevikku ja seeläbi tulevikku.
🤍Mineviku asjadest võta kogemus. Ütle sellele, et tänad saadud kogemuse eest. Nüüd tead seda ja oled piisavalt kogemusi saanud ja annad selle vabaks. Lõikad energiaühendused asjaoluga läbi ja saadad ta nagu hologrammi minema või paned valgusemulli sisse ja saadad Kõiksusesse transformeerumaks puhtaks valguseks ja armastuseks.
Ennast aga tõstad rahu ja tasakaalu, algolemuse vm. sageduse tasandile. Võid liikuda ka enda alateadvusesse ja eemaldada – transformeerida ka sealt vastav informatsioon või kogemus antud asjaolust, millega tegelesid. Seejärel luua sinna uus informatsioon, uus teadlikkus, kuidas Sa tahad antud asjaolu oma elus näha ja kogeda. Tea, et oled väärt vaid parimat!
🤍Ja muidugi on üks oluline heaolus elamise abivõte hakata mõtlema südamega, mitte mõistuse ehk egoteadvusega. Mida kõrgemates energiavibratsioonides igapäevaselt oled, seda rohkemalt oled suuteline kuulama oma südame häält. Sealt saad enda jaoks kõige õigemat teavet. Mitte ühisväljast misiganes meetodite abil.
Leia enda päevas hetk aega olla iseendaga, omette ja tunneta läbi, mis loovad Sulle elus heaolu, õnnelikku elu ja rõõmu südamesse. Tee selline väike harjutus keskendudes oma südame keskusele enda rinnakus ja hakka tajuma. Lülita mõnede sisse ja välja hingamistega väline maailm oma meeltes vaikusesse, keskendu aistingutele või tuunnetuste tajumistele, mis tekivad Sulle sisemusse.
Mis need on ja mis pole, mida tahad enda ellu? Kellega suhtemine on mugav? Millise toidud, üritused, raamatud, filmid, jne loovad Sinusse rahu ja heaolu?
Lase vabaks, eemaldu, tee valikuid toidus, kohtades, kus viibida tahad, kellega lävida soovid. Nii annad Universumile teada, millised on Sinu valikud neis erinevates elu valdkondades ja aktiveerid külgetõmbeseaduse loomaks neid oma ellu. Loo omale visioon sellisest muinasjutulisest unistuste elust, mida hingesügavuses soovida suudad ja too see teadmine enda südamesse, talleta sinna ning ole kindlas teadmises, et nii see on!
🤍Soovin Sulle elada sel aastal rohkemas usalduses ja loomises läbi enda südame teadlikkuse! Soovin Sulle imelist imederohket aastat!
Ma armastan Sind
Ma tänan Sind
Ma õnnistan Sind
Marge/Valgusekanal

Oled Valgus

jaanuar 2, 2023
Talvine pööripäev ja tegeliku uue päikeseaasta loomine 25.detsembril on möödas ja see sümboliseerib igal aastal, et valgus on võitnud pimeduse ja meie ümber nähtavas füüsilises maailmas hakkab üha rohkem pikemalt olema väljas valge. See näitab, et pimedus ei võida kunagi. Ta võid küll ponnistada aga valgus jääb alati võitjaks, domineerivaks.
Tänane 01. jaanuar sümboliseerib uue kalendriaasta algust nagu numbrivahetus, mis sarnaselt toimib ka inimesel iga aastase sünnihetke tähistamise numbrilise vahetuse näol.
Aasta aastalt, üha võimsamalt pööripäeva energiate vibratsioonide tõusmisega tuleb üha rohkem ja rohkem juurde inimesi, kes suudavad aktiveerida enda teadlikkust valgusena ehk energiana. Nad ei võta ennast enam niivõrd füüsilise kehana, kuivõrd energiaolendina. Aga energia on valgus. Ja valgus on see, mis loob. Valgust pole ilma pimeduseta. Ja pimedus omakorda sisaldab endas kõiki valguse spektreid. Pimedus loob valguse. See on selline sümboolne arengutsükli näide.
Ja see on loodud nii inimeste, kui kogu Universumi loomingu jaoks selle jaoks, et nad ei kaotaks kunagi lootust. Lootust hakata ennast teadvustama Valgusena, Energiaolendina, Jumaliku olevusena ja et alati on lahendused ning headus võidab.
Sest inimese areng pürgibki sinnapoole, et hakata ennast teadvustama teadvusega olendina “Ma olen see, kes Ma olen.” Mina olen. Ma olen looja, iga oma sõna mõtte teoga, Ma olen Jumal. See on üks talvise pööripäeva eesmärkidsest innustada inimesi endaga tegelema ja kogu maailmale anda vajalikku jõu ja väe energiat. Et avarduks teadvustamine, et valgus, mis sümboliseerib teadvust, üliteadvust, jumalikku teadvust on alati esikohal, on alati just võitja pool.
Ja valgus ei ole valge värv, vaid valguse energia, ehk siis nagu õhk meie ümber. See on loomeenergia, elujõuenergia, Jumalik teadvus.
Ja kui aina rohkem inimesi saavutab enda teadlikkuse valgusolendina, jumaliku kujundina siin maailmas, siis aina vähem jääb maailma vaimset pimedust.
Ja mida vähem on vaimset pimedust seda rohkem on vaimsel valgusel võimalik igat maailmanurgakest, aga ka inimesi ergastada ja häälestada valgusteadlikkusele.
Väga paljud inimesed juba näevad tegelikku tähendust jõuludest ja ei lase enda energiat ärandada ega läbi selle oma jõudu ja väge alla tõmmata ning on suutelised teadvustama enda valgusolemust.
Olles aga süsteemis sees, annad Sa sellele süsteemile enda eluenergiat. Praeguseks on väga palju süsteeme juurde tekkinud, kuhu inimest oma teadlikkusega hõivatakse ja kuhu läheb tema energia. Seda kõike tähelepanu eemaldamiseks tema tegelikust valguse olemusest, looja olemusest.
Iseenda algenergiale ja Algallika Valgusele põhineval inimesel pole vaja ühtegi rituaali, ega süsteemi kuulumist, vaid ta on teadvusega valguseolend, otse valguse kanal Algallikasse.
Endast mäletan, et kusagil 18 aastat tagasi üks mulle hingepilti joonistanud – kanaldanud kunstnik ütles mulle, et mul ei ole mingeid abilisi, vaid ma olen otse kanal Algallikasse. Sel ajal ma veel ei teadvustanud, mida see tähendab aga mõned aastad hiljem kuskil 2006.aastal tuli mulle teadmine, et ma olen valguse ja armastuse kanal ja arusaamine selle tähenusest.
Inimesena oleme Algallika Valguse kanalid ja tervendamine ja loomine saab toimuda ainult sel juhul, kui inimene tõesti teadvustab enda olemist otseühenduses Algallikasse ja alles läbi selle saab tema algne energia olema see kõige suurem jõud ja vägi, mille baasil ta saab midagi luua ja tervendada, luues kõrgema teadvuse ja sagedusega tervendavaid valgusemustreid.
Juba ainult süsteemi kuulumisega aga ka kõigega, millega inimene ühineb oma pilgu või mõtteta või teadlikkusega, ta annab sellesse energiat. Oleme maakeral elades energia loojad, jagajad, suunajad, tootjad ja andjad – saajad, energiavaramud.
Me loome energiat, kas siis negatiivset või positiivset, kas head või halba, kas madalaid energiasagedusi või kõrgsageduslikke energiaid. Enda valgusolemust teadvustades on meil alati võimalik valida, milliseid eneregiaid me toodame.
Olles otse ühenduses Algallikasse pole Sul vaja kellelegi midagi ära anda, vaid vastupidi, saad iga hetkega üha rohkemalt ja püsivamalt täitunumaks Algallika valgusega.
Sulle voolab püsivalt valguseenergiat juurde, Sinu energiakeskused aktiveeritakse. Ja Sa hakkad seda horisontaalis maailma välja kiirgama. Hakkab toimima skeem, et mida kiirgad välja ning suunad üles Algallikasse ja alla Maa kuldsesse tuuma, siis sealt automaatselt tuleb Sulle, nii Algallikast kui Maa kuldsest tuumast energiat tagasi ja horisontaalis, ümbritsevast maailmast Sinu energiatega resoneeruv valguse energia.
Sa hakkad resoneeruma selliste energiasagedustega, mida endas sisaldad ega hakka enam tõmbama enda poole madalaid energiaid, madalaid alla tõmbavaid hoovusi. Ja siis sul pole vaja enam teha mingisuguseid korrastusi, kaitsmisi, rituaale, vaid Sa oledki Valgus. Sa liigud igal pool ringi, ükskõik, kas oled kaubanduskeskustes, töökohas või mujal nagu valguse väljakesena, mis kiirgab endast välja, ei resoneeru madalaga, vaid pigem vastupidi lahustad seda.
Oma energaites ühined ainult kõrgsageduslikuga enda ümber olevast maailmast. Samas kõike ergastades aktiveerides, valgusega luues seda juurde.
Soovin Sulle uuel aastaringil enda teadvustamist “Mina olen see, kes Ma olen” olendina, oma tegelikus jõus ja väes, enda võimsas loomejõus, elujõus, rõõmuenergiate -, õnneenergiate- , julguseenergiate-, seksuaalenergiate-, külluseenergiate potensiaalis ja läbi kõige selle suutlikkust veel rohkemalt luua, olla, kiirata maailma headust, armastust ja valgust!’
Soovin Sulle imelisi kogemisi, uusi huvitavaid kogemusi, edu ja õnnestumisi kõiges, mida südamest soovid ja hinges unistad, terve olemist ja turvalist kulgemist oma ainulaadsel eluteel!
Soovn Sulle Valgust ja armastust!
Marge/Valgusekanal

Teadvusatmiseks aasta lõpus

detsember 31, 2022
Lase minna kõigel vanal
Vabaks koht tee enda sees
Kuhu tulla uuel aastal
Saavad rõõm ja õnn ja veel
Palju küllust, armastust,
Imelised kogemused,
Uuenenud olemine,
Tänutundes elamine,
Õnnistuses kulgemine,
Teadlikkuse teadvus,
Iseendast hoolimine,
Armastuse Valgus
Rahu aasta viimasesse päeva, meeleolukat aastavahetuse hetke ja olgu Sulle uus aastakäik imeline!
Usalda, unista, siirdu südamesse, ela hetkes, armasta ennast ja tea, et Universum armastab Sind!
Tea, et kõik, mis on olnud seda enam pole – on vaid olevik, hetk, milles hetkel oled.
Pole ka tulevikku – seda lood oma südames vaimu valguse ja hetke teadlikkusega.
Ole südames, ole hetkes, ole tänulikkuses ja kindlas uskumises, et oled väärt vaid parimat, oled imeline🤍🤍🤍
Valgust ja armastust,
Marge

Talvine pööripäev

detsember 21, 2022
🤍Imelist aastalõpu aega, ja liikumist rohkemasse usaldusse enda elus, et läbida talvine pööripäeva aja portaal enamas teadlikkuses kohalolust igas oma elu hetkes!
Sõnad, mõtted ja teod on energiad ning loovad Sinu elu reaalsust. Olles hetke teadlikkuses, ehk kohalolus, suudad Sa jälgida, suunata, valida enda sõnu, mõtteid ja reageeringuid ning teha just Sulle vajalikke ja heaolu loovaid otsuseid.
Elu mõte on elamine ja olla rõõmu, õnne, armastuse, heaolu ja igal tasandil külluse ning edus edasiliikumise teadlikkuses.
Ilusate sõnade ja mõtetega saad Sa tõsta enda vibratsioone, negatiivsetega langetada. Sa ise saad valida, millele – kuidas ja kas üldse reageerid.
Selleks tuleb Sul usaldada, et Sa oled väärt siin elus vaid parimat ja et Universum annab Sulle seda! Aga Sa oled just nii väärtuslik, kui ise seda otsustad olla. Mida enda sõnadega kinnitad, seda peab Universum Sinu sooviks ja annab Sulle.
Kallis, loo omale imeline elu läbi enda teadvuse avardumise iseenda armastamisse ja hoolimisse ning teadmisesse, et Sul on alati kõike piisavalt olemas ja Sa oled armastatud Universumi poolt, mis – kes oled tegelikult Sa ise ning samas mis – kes on alati olemas Sinu sisemuses, Sinu südame teadvuses.
Usaldades lood ühenduse iseenda sisemise Minaga ja hakkad Loojaks selle sõna otseses mõttes. Soovin Sulle kogu südamest kulgemist iseenda Looja olemuse teadlikkusesse🤍
Armastuse Valgust
Marge