Päevakaardid

aprill 26, 2022
Armastusega Sinule
Usalda elu kulgemist Sinule parimas variandis, lahenemises.
Jälgi mõtteid ja reageeringuid olemaks iseenda elu teadlikkuses.
Säilita positiivus igas eluhetkes, misiganes selles toimub.
Tea, et oled hoitud ja kaitstud ning elad kõikvõimalikkuses,
Universumi armastuses – kui Sa niimoodi Usud
Heihei!
Edastan esimese imelise tagasiside meditatsioonile “Südame avamine tingimusteta armastusele”
Ma olin kursis uudistega, et 12.aprill avanes portaal, aga kuna olen tundlik inimene, siis hakkasin seda füüsiliselt tajuma oma keha füüsilise südame piirkonnas. Kohe tabas mind “Ahaa!” moment, järelikult toimub mingi laienemine, avardumine! Viimane kord läks mul süda rütmist välja 2012. aasta viimastelkuudel. Marge meditatsioonid on alati inglise keelset sõna kasutades “upto date” ehk siis muutustega kaasas käivad. Nägin mingi aeg enne portaali avanemist unes, et peab tulema, üks meditatsioon, mis mõjub hästi südamele ja aitab vabastada pingeid, just emotsionaalseid kuhjunud pingeid. Tänu meditatsioonile sain kogeda puutumatuse seisundit, mu südamepiirkond sai juurde valgust ja tundsin, kuidas palju vabanes, mille käigus, hakkas mu füüsiline süda harmoonilisemalt pinge vabalt lööma. Südame võlusõnad on andestamine ja andeks andmine. Nii eelkõige iseendale kui ka kõigile teistele. Enam ei ole aega, et vanu valusid kaasas tassida, vaid pigem minna oma voolava, pehmet ning sametjase südame teed! Aitäh Sulle kallis Marge, et oled ja lubad kogeda läbi oma loomingulise potentsiaali avardumise ka teistele südamete avardumist!

Hei armas!

Julge elada! Kui mitte, siis on hirm ja Sa elad usu ning usalduse puuduses. Siis oled kogu aeg hirmu all, et Sinuga midagi võib juhtuda, et midagi läheb halvasti, et Sa kordad kellegi – suguvõsa, eellaste, vanu asju, et Sa teed midagi valesti, et Sa ei ela teiste äranägemise järgi. Julgemata elada, oled Sa hirmudes, ebakindluses, ja see tekitab Sinu kehas, sinu olemuses süütunnet ja ka viha, et sa ei saa elada täie rinnaga aga samas Sa ei julgegi, sest Sinus on hirm a´la, et mis siis, kui ma ei meeldi teistele, kui minust arvatakse halvasti. Mis siis, kui ma pole täiuslik. Mis siis, kui minu üle mõistetakse kohut, jne. Tegelikult on see suur suur ebakindlus, hirm ja mitte julgemine elada ning usalduse puudus, et Sul võiks hästi minna, et oled väärt ainult parimat, et oled väärtuslik, et oled väärt küllust, armastust ja heaolu. Kõik on omavahel seotud ja üks põhjustab teist ja see omakorda esimest. Need kõik on piirangud, mida lood ise enda ellu, mida lubad oma energiatesse ja mille järele elatakse põlvkondadest põlvkondadeni, ning mida sinusse programmeeritakse juba kohe peale siia maailma sündimist.

Sul on aeg sellest nö nõiaringist välja end tõmmata, hakates iseennast teadvustama iseenda elu loojana. Otsusta, et see on Sinu elu ja et hakkad elama üks hetk korraga, siin ja praegu, iseenda imelist elu. Otsustamine on kõige alus, sest siis saad ennast hoomata tõeliselt valgusolendina, elades hetke teadlikkuses ja iseenda valgusteadlikkuses ning Universumi Valgus toetab Sind igal Sinu sammul ja igas Sinu otsuses.

Iga hetkega, iga päevaga liigud rohkemasse usaldusse ja elad piirangute vabalt, avastades vabaduse võlu ning iseenda jõu ja väe. Teed otsuseid ja valikuid, lähtuvalt sisetundest, laskmata mõjutada ühisvälja müral, ega ka ühiskonna mustritel. Hakkad olema täiuslik Universumi looming, Looja Olevus.

Valgust ja armastust

Marge

Kaugseansi tagasiside

märts 24, 2022
Kaugseansi tagasiside armsalt Maililt – olen Sulle südamest tänulik!❤️❤️❤️
Meil kõigil on igatsus oma Kodu järgi, aga selle all ei pea ma silmas ainult füüsilist paika, vaid kohta, vaid olukorda kui oled hingega üks. Sinu mõistus on vaigistatud, Sa oled voolamises ja voolavuses ja tead, Sa oled valgusolend ning kõik siin maailmas on võimalik.
Küll aga eksitame ennast igasugu igapäeva teemadega: läheme närvi, saame vihaseks, oleme alandlikud, anname liiga kergekäeliselt alla, kuni lõpuks me enam ei saa aru, miks me mida teeme ja kelle jaoks? Kas see on meie südamest tulev soov või ego tahe? Või proovime üldse selle kaudu olla kasulikud ja vajalikud teistele, et nad lõpuks ometi märkaksid ja tunnustaksid meid? Ometi ME ennast EI märka. Me jätame selle osa ära või pooleli. Enesearmastuse jätame justkui ära, kuigi teisi oleme väga varmad ja kiired päästma.
Leidsin Marge Karu meditatsioonid juhuslikult Youtube’i kanalilt 2021. aasta novembri alguses. Kui sul on palju mõtted ja tundeid, mida Sa ei oska enam enda jaoks sorteerida ja lahterdada ja oled mingis mõttes igapäevaellu kadunud, on hea puhastada ennast sellest kõigest paar korda päevas meditatsiooni(de) abil.
Minu olukord oli aga keerukam. Minu probleemid olid materialiseerunud juba füüsilisse reaalsusesse ehk andsid kehas märku valuaistingute ja haigete organite kujul. Ei ole just eriti rõõmustav olukord, kuhu noore inimesena sattuda. Aga see oli kogum minu mõtetest ja tunnetest, sest iga minu iga päev mõeldud mõte lõi ühte ja sama, lõi seda negatiivsust. Alguses oli seda raske kanda lihtsalt mõttena, aga keha(teadvus) on leidlik, ta arvas et kuna see on nii vajalik mõte ja kuna ma seda pidevalt kordan, peab see olema midagi tarvilikku, mida on vaja arhiveerida, mida on vaja panna tallele. Aga kuhu seda ometi panna? Füüsilisse kehasse muidugi.
Kaugseanss. Olen varem ka kaugseanssidel osalenud, aga nii põhjalikku, läbimõeldud ja täpset seanssi oma elu aastate jooksul kogenud ei ole. Marge oskab peenelt öelda välja Su muresid ja probleemkohti, rääkimata energia-ja valgustööst, mille käigus puhastab ta keha kõigest madalast ja üleliigsest, mis ei ole meile kui valgusolenditele omane. Kui Sa tunnistad valgust iseenda sisimas, saad Sa selleks. Tema annab, aitab ja võimaldab leida taas selle ligipääsu Sinu südamevalgusele.
Kaugseansi jaoks valisime enne aja ja selle ajal viibisime täiesti eri linnades, nägemata teineteist. Kui ta tegemist alustas, tundsin kohe, kuidas mu keha tahab pikali visata, tundsin raskustunnet jalgades, põlvedes kuni sealt edasi peani välja, kuidas energia hakkab liikuma minus. Tundsin enda jaoks valusates piirkondades valu, isegi välja kannatamatut valu, sellist mis pani mind tundma, et ma enam ei suuda, ma enam ei jaksa kannatada. Võimalik, et see oligi kehateadvus, kes lõpuks nüüd sai suu avada ja öelda valuaistingu kaudu: “Lõpeta see negatiivsuse laadimine oma kehasse”. Aga ka valu, raskus- ja ebameeldivustunne on osa protsessist ehk tervenemisest.
Ma ärkasin järgmine päev ning mu pea oli selge, aga mul oli väsinud olla. Edasi hakkasid ülesse tulema erinevad emotsioonid, seal oli ka palju viha ja mõistmatust, segaseid tundeid, justkui elu ja surma vahel olekut, sest mingis mõttes ma olingi seda. Ma polnud ei ühes ega teises, olin otsustamatu, vanas maailmas aga uue maailma lävepakul. Haarates mõttega, et olen justkui kõikvõimas, samas seda igapäevaelus mitte rakendades. Kas seda saab siis nimetada tõeliseks tarkuseks?
Marge on oma teadmistes ja tagasisides põhjalik ja annab endast maksimumi, see teeb ta eriliseks. Ta on nagu röntgen valgustab läbi Su elu kitsaskohad oma selge pilgu ja kanaldatud teadmistega, et Sul ei jäägi muud üle, kui uskuda ja südames teada, et nii on. Ja, et sina oled võimeline oma elu iga kell muutma. Iga valikuga. Ja see ei ole muinasjutt. Isegi kui mina suudan lõpetada endale vanade lugude rääkimise ja teha selged otsused, mis pakub mulle elus rõõmu ja vahet teha näiteks, mis on lihtsalt üleliigne eneseupitamine või teiste pärast rööprähklemine, siis suudad seda ka Sina. Lihtsalt usu ja toetu oma sisemisele veendumusele, et kui su käes on õiged teadmised ja õiged tööriistad, on iga töö nagu lapsemäng.
Marge salvestab oma kaugseansse lindistusena, nii et hiljem sa võid kordi ja kordi neid üle kuulata, kui midagi esimesel korral ei kuulnud. Aga mis kõige olulisem, ta juhatab Sind taas Koju. Ja mis saaks olla ühe valgustöötaja kõige püham ja puhtam eesmärk, kui juhatada Sind lätteni, millest alguse oled saanud, mida suudad, oskad ja saad välja kiirata ning, mis on Sinu olemuse osa. Kodu peaks meil kõigil olema iga päev kaasas, mitte vajuma unustuste hõlma koos iganenud mõtetega ja ärevate und ära võtvate tunnetega.
Kodu annab Sulle jalgealuse, teadmise, turvise, mida Sa peaksid siin elus tegema ja kustutab kõik ebavajaliku ja tühise. Aga selleks, et Koju jõuda, pead olema enda vastu lõpuni aus. Siis on Koju jõudmine nagu (suur)sündmus, hingega ühildumine, iseendana olemine. Kõik on lihtne. Sest seal keerulist midagi ei ole. On kergus, lihtsus ja voolavus!
Aitäh Sulle selle imelise kogemuse eest!
🤍Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid on juba luues tõstetud Valgusesse ja õnnistatud Universumi imeliste vibratsioooidega, olles energiates helged, kerged, õhulised ning tingimusteta armastust kiirgavad.
🤍Valides kaardi hakkavad läbi Sinu toimima Valgusmustrid nagu kodeeringud, kas luues või kustutades, muutes, transformeerides. Valides kaardi või mitu ja jättes need avatult seisma lauale,vm. toovad – loovad valgusevälja Sinu ümber ükskõik, kus Sa ise sel päeval pole. Valgusmustrid aitavad Sind olla kogu päeva hoituna, toetatuna, aidates Sinu elu muuta, hetkeliselt, ja häälestavad Sinu oleviku hetke heaolule, küllusele, armastusele, teadlikkusele, rõõmule ja õnnetundele.
🤍Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaarte saad kasutada iga päev enda positiivseks häälestuseks, heaoluks, sisemiseks toetuseks, iseenda teadlikkuse tõstmiseks, tõdemiseks, et Universum alati toetab Sind ja oled turvaliselt hoitud, aidatud igal ajahetkel.
Kui oled kaotanud elus edasiliikumise suuna, siis kaardi valimine annab Sulle tuge teha hingele vajalik otsus.
🤍Oled massöör, terapeut või reiki praktik, saad edukalt kasutada oma igapäevatöös imeliste abilistena.
🤍Kaardid on aegumatud abilised ja sõbrad Sulle aastateks – nad on energiates aegumatud ja loovad.
🌝Reedel kulmineeruvad täiskuu energiad, mis on mõjutatud emotsionaaluses Neitsi tähtkuju poolt.
Olge valvsad jälgima enda reageeringuid ja püüdke mitte millegiga ühineda. Kui ühinete mingi olukorra või emotsiooni energiatega, siis tood need endasse, lood juurde ja võimendad.
Lase olla kõigel ja püüa olla neutraalne vaatleja. Et seda suuta, saad endast vabastada vanu, raskeid, aegade jooksul kogutud emotsioonide energiaid. Mida vähem neid Sinu sisemuses ja alateadvuses on, seda puhtam leht oled ning kergemalt ennast tunned. Oled enda valgusteadlikkuses, kiirgad seda välja, tõused sageduse tasandis ja lood endale heaolu ning igas asjaolus külluslikku elu.
Kolm päeva enne ja kolm päeva peale 18.märtsi oled nii täiskuu, kui ka Neitsi tähemärgi mõjuvallas. Kui täiskuu aeg võimendab ja teeb ärevaks, siis Neitsi mõjud on emotsioonide kõrgendatuses. Võid tajuda kõike ja kõki asjaolusid, mis iganes valdkonnas, ka suhetes võimendunult ja kõrgendatud toonides. Varu kannatust ja tähelepanuvõimet olla kohalolus ja rahulolus. Selliselt vabastab seekordne talvine täiskuu mittevajalikku ja segavat, mis ei lase edasi liikuda uutesse energaitasanditesse. Usalda enda sisetunnet ja luba endale vajalikke tegevusi, puhkust, looduses jalutamist ning meeldivaid tegevusi.
Minu kodulehelt leiad meditatsioone, mis aitavad Sul olla igapäevaselt tasakaalu, rahu ja iseenda teadlikkuse seisundis.
Youtube äsja üleslaetud Sulle abistavaks tööriistaks uus tasuta meditatsioon.” Mõistuse poolt hingele loodud mustrite alateadvusest puhastamine.”
Valgust ja armastust!
Marge

Sinu reaalsus

märts 14, 2022
🤍Armas, Sul on igal hetkel võimalus luua ise enda reaalsust ja tõsta end teadlikult terve olemise sageduse tasandile!
🤍Kõik on energia – nii toit, tegevused, mõtted, suhtumised, tajud, olukorrad, inimesed, kui ka asjad, mis Sind ümbritsevad. Kogu elu on energia.
Kõik need vibreerivad igaüks omades vibratsioonides aga eelkõige Sinule sobivas.
🤍Millised on Sinu vibratsioonid, selliseid asju meeldib Sul omale soetada, suhtled selliste inimestega ja on just vibreeringule vastav läbisaamine, eelistad vastavat toitu, mõtled sarnaseid mõtteid ja satud olukordadesse, jm.
Seega võid kõigi nendega omale energiat juurde luua või vähendada ja seda postitiivseks või negatiivseks muuta.
Tea, et milliste vibratsioonide ja häälestusega Sinu energiad on, selliset kiirgad endast välja ja tõmbad samas ka endasse.
🤍Vibratsioonid loovad vastava sageduse tasandi, milles elad ja see omakorda sellise reaalsuse, mida enda elus koged.
🤍Samas, muudavad Sinu vibratsioone kõrgemaks, kergemaks, helgemaks, positiivsemaks Sinu enda mõtted, eelistused, toit, suhted, töö, loodus, puhas vesi ja looduslikud valikud olmes, jne.
Sellele aitab kaas ka Sinu teadlikkuse tasand – millises teadlikkuses elad, sellised on vibratsioonid ja sageduse tasand ning see loob vastava reaalsuse.
🤍Olles igahetkeliselt iseenda Valgusteadlikkuses lood vastavat reaalsust, sest tunnistad sellega enda looja olemust ning teadvustad omi mõtteid, sõnu, valikuid ja tegevusi. Usud ja usaldad iseenda jõudu ja väge.
Valgust ja armastust!
Marge

Imelist naistepäeva

märts 8, 2022

❤️Armsad naised! Otsustage, et iga Teie päev on nagu naistepäev! Et lilli kingitakse igal päeval. Et tähelepanu ja ilusaid sõnu saad kuulda igal päeval. Et hoolimist ja armastust tunned igal päeval. Et abi ja toetus on igapäevane. Et Sinu elu on igapäevaselt tore ja rõõmurohke, täis lihtsust ja kergust ning Sina ise oledki enda ainulaadse elu kuninganna❤️

Abimaterjalidest blogis

märts 6, 2022
Hei armas! Olen oma igapäevatöös – seanssidel, kaugtervendustel kokku puutunud erinevate teemadega ja ikka nendin, kui vajalikud on abiks ja toetuseks minu varasemad postitused. Neid saad leida alla kergides ajaloos FB lehelt, kui ka kodulehe blogist
Panen siia ühe neist, mis täna haakus energiates:
🤍Pole valet ega õiget. Tegeledes enda sageduse vibratsioonide tõstmisega, muutub ka Sinu sageduse tasand ja Sa liigud endisest tasandist kõrgemale ega pruugi enam sobituda seniste energiatega. Sinu ellu tulevad uued teadvustamised, uued tegijad oma info ja õpetustega, kuni lõpuks jõuad sellisele energiatasandile ja mõistmisele, et Sul pole vaja enam nö gurusid, vaid Sa oled iseenda energiate haldaja, iseenda teadlikkuses.
🤍Sa leiad üles ja ühined endaga, oma Algolemuse energiatega, iseenda jõu ja väega, taastades oma hinge – ja vaimujõu. Sa oled otsekanal Kõiksusesse ilma vahendajateta, allutamatuna nö. püramiidiskeemile. Kui oled. Kui jõuad enda arengus selleni. Kui leiad endas usku – usaldust iseenda jõusse ja väesse. Kui riskid selliselt otsustada, sest inimlik on olla laisk, mugav ning toetuda kellegi – millegi abile ja jõule. See võib tunduda esmapilgul turvaline.
Nagu teatud protseduuri teha laskmine või rohtude võtmine. Sa ei tea, mida võib kaasa tuua toetumine välisele. Sa annad ära oma jõu ja väe. Pidurdad iseenda vaimse arengu kasvu. Alandad hirmudega oma sageduse vibratsioone. Allutad enda olemuse võõrale tahtele. Ühined madalama sageduse vibratsioonidega, olgu need olukorrad, emotsioonid või siis olevused või inimesed. Ühildud sellega ja nendega, mida tegelikult Su hing enda ellu ei tahaks.
🤍Aga piisaks vaid olla teadlikkuses, teadvustades hetkes toimuvat ja olla usalduses ning tõsta enda sagedust, kasvõi teadlikult. Aitab ka endast hoolimine ja lubamine enda ellu, kuulates oma sisemist häält just selliseid tegevusi, toite, muusikat, teadmisi, mis toidavad Su hinge ehk Mina teadlikkust. Need kõik aitavad Sul saada ühendust oma südamega. Sinu südame tasandil on kõik vajalik info ja teadmised – oskused hakkama saada millega iganes. Südame Valguses on Sinu jõud ja vägi olla enda algses olemuses, otsustada, teha valikuid, olla teadlik iseenda elu looja. Südame avanedes ja südametasandi avardudes leiad üles iseenda, suundud endasse nagu jõuaksid lõpuks koju.
🤍Just südame läbi oled ühenduses Kõiksuse teadvusega, Kosmilise info – algega ja iseenda Algolemusega kõrgemal tasandil. Sul pruugib vaid võtta mõne hetke olemiseks iseendaga, olemiseks oma südame rahu, vaikust ja valgust täis avaras ruumis. Iseenda sisemuses, enda keskmes, sügavas vaikuses. Võta aega olla hetkes, hetke teadlikkuses. Mida rohkem seda teed, seda ehedamalt hakkad tajuma enda Valgusolemust. Tea, et sina ise oled iseendale kõige tähtsam. Hooli endast, luba endale olla vahepeal laisk ja logeleda. Teinekord lihtsalt vedeleda, magada päev maha, olla mittemidagi tegemises. Ja siis tõusta uuesti nagu Fööniks tuhast enda tegelikku tõelisesse olekusse.
🤍Ükskõik, mis ümberringi maailmas toimub, midaiganes kuuled või loed, milliseid soovitusi ja juhtnööre ka ei anta, jää endasse, ole vaatleja, ära ühine, vaid mine enda sisemusse ja tunneta, taju, kuula oma südame ehk hinge häält. Ole oma südame vaikuses ja tunneta. Selles vaikuses võid hakata teadvustama oma olemuse piiritut tarkust ja tingimusteta armastust.
🤍Sina oledki see armastus. Võimas Valguse ookean. Lõputu, piirideta, hoomamatu. Sina oled Mina olevus. Mina teadlikkuses. Sa hakkad teadvustama enda tegelikku Mina olemust, iseennast. Saad teadlikuks endaks. Oled Valgusolend kehas. Sul on keha nagu kest, mis piiritleb Sind siia maailma.
🤍Nii et misiganes Sinu elus üles kerkib, ole hetke teadlikkuses ja kui kaldudki kõrvale ning seda mõistad, siis anna endale käsklus – tagasi hetke, tagasi keskmesse, oma südamesse. Nagu tajud, et kaldud kõrvale heaolust ja rahuseisundist – kohe tõsta enda sagedust, tõsta end madalast välja. Tõmba oma energiad neist energiatest ära ja ole hetkes, siin ja praegu. Ole enda südame valguses ja armastuses.
🤍Sul on vaja praegustes energiates lihtsalt olla. Olla teadlikkuses iseendast, oma ainulaadusest ja valgusolemusest. Usaldama, et kõik, mida tajud on illusioon ja mitte ühinema üleskerkinuga, vaid lasta sel minna. Kuulad oma keha ja võimaldad talle, mida ta vajab ning keskendud positiivsele ja toredale. Luues endale heaolu igas asjaolus ja kõigis oma elu tahkudes. Teadvusta, et igas hetkes lood omale seda, mida veelgi rohkem kogema hakkad. Ühinedes välisest maailmast tulenevaga lood selle iseenda osaks.
Hakates kuuldut, loetut, nähtut omama oma energiates, hakkab see mõjutama ka Sinu mõtteid ja keha, luues Sinu ümber nagu oreooli ehk energiapilve. Kõik võõras täidab Su auravälja ja Sul on üha raskem tunnetada iseenda sisemist taju ja kuulata oma südame häält.
🤍Sinu elu ja heaolu aga põhineb suurelt jaolt Sinu enda sisetundel ehk südame häälel ehk Sinu Algolemuse soovidel ja vajadustel.
Sul pole tegelikult vaja infot ja õpetusi väljaspoolt. Sul on vaja avada oma süda ja kõik vajalik jõuab Sinuni teadvustamise või teadmistena. Tee selle nimel tööd, et Su südame tasand avaneks ja Sinu südame vortex aktiveeruks ning Sa hakkad elama kõikvõimalikkuses ja heaolus. Ja elama nii nagu algaks igal hommikul mitte lihtsalt uus päev, vaid UUS ELU.
🤍Loon ja viin läbi meditatsioone aga pean neid eelkõige õppematerjalideks, mis aitaksid Sul üles leida iseennast, saada ühendust oma algse olemusega. Õppima ennast igal tasandil puhastama, korrastama, täitma end valgusega ja avama enda südame tasandit. Sinu südames on Sinu hing, Sinu kõrgem Mina, Sinu tõeline olemus. Ühinedes oma südamega, oma tõelise olemusega, aitab see Sul üheks saada iseendaga, taastada oma jõud ja vägi, usk iseendasse, usk enda loomisjõusse ja sellesse, et Sina otsustad, Sina lood, Sina dikteerid endale kõike, mis Sinu elus toimub. Õpid vastutama ise, teadvustama iseennast, enda elu, sest see on Sinu elu, mitte kellegi teise elu. See on Sinu keha, mitte kellegi teise keha. Need on Sinu otsused, mitte kellegi teise otsused. Sa ei ela ühiskonnale ega teistele inimestele, olgu nad kasvõi Sinu lähedased.
Avatud südame tasand aitab Sul olla igapäevaselt enda keskmes, olla õnnelik, rõõmus, tegus, tasakaalus. Olla Sina ise. Olla terve ja külluses. Sest see on Sinu elu. Sinu ainulaadne armastuses elu.
Valgust ja armastust,
Marge

Ajakohaseks kuulamiseks

märts 4, 2022
🤍Postitan tänaseks youtube üleslaetud meditatsiooni, mida läbides saad korrastada enda energiaid, tõsta oma sageduse tasandit, viia end heaolu ja õnne – rõõmu vibratsioonidesse, hakata endast valguse ja armastuse energiaid ümbrtitsevasse maailma kiirgama ning saata tervendust kogu planeedile Maa ja kõigele sellel toimuvale. Mis saab veel parem olla?
🤍Mis saab veel olulisem olla, kui hoida enda energiad kõrge sageduse tasandi vibratsioonides! Siis elad Sa teadlikkuses toimuvast, iseenda valguse jõust ja väest ning oled suuteline looma elu reaalsust kõikvõimalikkuses.
🤍Just siis oled võimeline muutma Maailma, kui oled ühenduses iseenda sisemise valgusega, oma südame keskmega ja läbi selle Universumi Armastuse Valgusega. Siis elad enda kõrgemas teadlikkuses ehk Looja Olevuse teadlikkuses ning lood valguse – ja armastusega, mitte läbi võitluse tee.
Valgust ja Armastust!
Marge
https://www.youtube.com/watch?v=847XzOb1Dps