Olen teinud lühemaid ja pikemad häälmeditatsioonid, mis on Sulle enese korrastamiseks, energiate aktiveerimiseks, teadlikkuse tõstmiseks ning selleks, et luua planeedile Maa tänu enda Valguse sagedusele tõstmisele puhta Valguse oreool ja endale võimas Valguse juhtetee uues saabunud aastas.
Kui muidu liikusime korrastuste ja uuenduste teostamiseks seansil või meditatsioonis kõrgemale sageduse tasandile, siis nüüd on näidatud, et see kõrgem sageduse tasand ümbritseb teadlikkust muutnud inimest siin maailmas nagu oleks kõrgem teadvus nö. alla laskunud. Sa eladki selles Uues Maailmas. Lood aga Uut Maailma omade soovide, taotluste ja otsustega.
Millised need on? Uue Maailma reaalsust saad luua ja selles olla püsivalt, olles igapäevaselt hetke teadlikkuses, keskmes, oma südames ja tingimusteta armastuse seisundis. Seega oled iga hetkeliselt loomises, loomeseisundis.
Kui sina oled Valgus, siis Maailm Sinu ümber on Valgus ja Sa oled püsivalt Valguse reaalsuses ehk siis puhta kõrgema sageduse tasandi loome energias.
Sa oled Valgusolend ja lood iga oma sõna, mõtte ja teoga. Teadvusta seda. Ole tähelepanus. Ole teadlikkuses. Püsi hetkes. Ole enda keskmes. Oled ühenduses oma südame teadvusega.
Südame kaudu oled aga ühenduses Universumi teadmiste, tarkuste ja tingimusteta armastusega. Läbi avatud südametasandi kiirgad seda kõike ümbritsevasse maailma. Läbi avatud südame kanali liigub Sinusse piiritu valgus ja armastus. Täidab Sind. Ümbritseb Sind. Tervendab Sind. Hoiab Sind kõrgemas teadvuse sageduse tasandis.
Ja maailm on Sinu jaoks valla. Elu on kerge, kulgemises ja kõikvõimalikkuses, lahenemistes ja heaolus, sest Sa ise oled enda sisemuses seda kõike. Ja siis on ka Sinust kiirguv energia seda ning mida oled, seda tõmbad magnetina enda ellu.
Seega ise loome oma reaalsuse elu, milles elame selles maailmas igapäevaselt. Millises teadlikkuse reaalsuses Sina oled?
Tea, et Armastus on kõik! Armastades ennast avad südame tingimusteta armastuse kõrgsagedusliku energia voole ja Sul on, mida Maailmale jagada ja kiirata. Ja siis Sa oled nagu Valgusemajakas kogu planeedile, inimestele, maailmale ning Sinu valgus aktiveerib kõik ümbritseva, iga hingekese, kogu elusoleva, terve maailma samuti vastuvõtuks puhtale Universumi Algsele Valguse energiale.
Kõik on iga hetkeliselt muutumises. Kõigil on õigus omale reaalsusele aga valgust kiirgavate inimeste hulga kasvuga suureneb ka inimeste ja maailma liikumine kõrgemale sageduse tasandile, Valguse suunas. Luba endale unistamist, mõtle loovalt südame armastusega.
Meditatsioone saad kuulata siit:
Armastuse Valgust,
Marge