Esmaspäeva hommik äratas mind üllatusega – sain esimese asjana teada, et inspiratsioonikaardid on juba valmis! Minu esimene lapseke selles vallas. Olen nii põnevil, ja ootel, millal saan ka ise neid omas käes hoida. Loodetavasti juba homme! Alates kolmapäevast on võimalik ka Sinul neid omale pihku saada ja varuda jõuluvanale kingikotti panemiseks armsate sõprade ja lähedaste jaoks.

Kaardid on juba luues tõstetud Valgusesse ja õnnistatud Universumi imeliste vibratsioooidega, olles energiates helged, kerged, õhulised ning tingimusteta armastust kiirgavad.
Kaardid tulid ise minu ellu, sest olin loomas Reiki Inspiratsiooni kaarte aga Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid trügisid vahele. Lihtsalt tulid ja lükkasid teiste kaartide väljatulemise edasi. Sõnumid inspiratsioonikaartidele Sinu jaoks tulid ühe õhtu jooksul ja neid on 55 ning juhatus kaartide enda omaks tegemiseks ning kaartide võtmiseks tuli samuti infona Universumist. Muidugi pole reegleid ja Sina Looja olevusena saad ise luua omale oma meelepärase kaartidega suhtlemise viisi. Usalda ennast.
Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid aitavad Sul iseenda Valgusteadlikkust avardada ning õppima ennast uskuma, usaldama ning kuulama enda sisemise Mina häält ja juhatust. Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaarte saad kasutada iga päev enda positiivseks häälestuseks, heaoluks, sisemiseks toetuseks, iseenda teadlikkuse tõstmiseks, tõdemiseks, et Universum alati toetab Sind ja oled turvaliselt hoitud, aidatud igal ajahetkel. Kui oled kaotanud elus edasiliikumise suuna, siis kaardi valimine annab Sulle tuge teha hingele vajalik otsus.
Kaarte on esialgu vaid 100 komplekti. Soovides neid omale või kinkimiseks kallitele, saad mulle saata oma soovi komplekti arvus ja selgituse, kuidas kätte saada soovid.
Ma armastan Sind
Ma õnnistan Sind
Ma tänan Sind
Marge