Hei armas! Olen oma igapäevatöös – seanssidel, kaugtervendustel kokku puutunud erinevate teemadega ja ikka nendin, kui vajalikud on abiks ja toetuseks minu varasemad postitused. Neid saad leida alla kergides ajaloos FB lehelt, kui ka kodulehe blogist

Panen siia ühe neist, mis täna haakus energiates:
Pole valet ega õiget. Tegeledes enda sageduse vibratsioonide tõstmisega, muutub ka Sinu sageduse tasand ja Sa liigud endisest tasandist kõrgemale ega pruugi enam sobituda seniste energiatega. Sinu ellu tulevad uued teadvustamised, uued tegijad oma info ja õpetustega, kuni lõpuks jõuad sellisele energiatasandile ja mõistmisele, et Sul pole vaja enam nö gurusid, vaid Sa oled iseenda energiate haldaja, iseenda teadlikkuses.
Sa leiad üles ja ühined endaga, oma Algolemuse energiatega, iseenda jõu ja väega, taastades oma hinge – ja vaimujõu. Sa oled otsekanal Kõiksusesse ilma vahendajateta, allutamatuna nö. püramiidiskeemile. Kui oled. Kui jõuad enda arengus selleni. Kui leiad endas usku – usaldust iseenda jõusse ja väesse. Kui riskid selliselt otsustada, sest inimlik on olla laisk, mugav ning toetuda kellegi – millegi abile ja jõule. See võib tunduda esmapilgul turvaline.
Nagu teatud protseduuri teha laskmine või rohtude võtmine. Sa ei tea, mida võib kaasa tuua toetumine välisele. Sa annad ära oma jõu ja väe. Pidurdad iseenda vaimse arengu kasvu. Alandad hirmudega oma sageduse vibratsioone. Allutad enda olemuse võõrale tahtele. Ühined madalama sageduse vibratsioonidega, olgu need olukorrad, emotsioonid või siis olevused või inimesed. Ühildud sellega ja nendega, mida tegelikult Su hing enda ellu ei tahaks.
Aga piisaks vaid olla teadlikkuses, teadvustades hetkes toimuvat ja olla usalduses ning tõsta enda sagedust, kasvõi teadlikult. Aitab ka endast hoolimine ja lubamine enda ellu, kuulates oma sisemist häält just selliseid tegevusi, toite, muusikat, teadmisi, mis toidavad Su hinge ehk Mina teadlikkust. Need kõik aitavad Sul saada ühendust oma südamega. Sinu südame tasandil on kõik vajalik info ja teadmised – oskused hakkama saada millega iganes. Südame Valguses on Sinu jõud ja vägi olla enda algses olemuses, otsustada, teha valikuid, olla teadlik iseenda elu looja. Südame avanedes ja südametasandi avardudes leiad üles iseenda, suundud endasse nagu jõuaksid lõpuks koju.
Just südame läbi oled ühenduses Kõiksuse teadvusega, Kosmilise info – algega ja iseenda Algolemusega kõrgemal tasandil. Sul pruugib vaid võtta mõne hetke olemiseks iseendaga, olemiseks oma südame rahu, vaikust ja valgust täis avaras ruumis. Iseenda sisemuses, enda keskmes, sügavas vaikuses. Võta aega olla hetkes, hetke teadlikkuses. Mida rohkem seda teed, seda ehedamalt hakkad tajuma enda Valgusolemust. Tea, et sina ise oled iseendale kõige tähtsam. Hooli endast, luba endale olla vahepeal laisk ja logeleda. Teinekord lihtsalt vedeleda, magada päev maha, olla mittemidagi tegemises. Ja siis tõusta uuesti nagu Fööniks tuhast enda tegelikku tõelisesse olekusse.
Ükskõik, mis ümberringi maailmas toimub, midaiganes kuuled või loed, milliseid soovitusi ja juhtnööre ka ei anta, jää endasse, ole vaatleja, ära ühine, vaid mine enda sisemusse ja tunneta, taju, kuula oma südame ehk hinge häält. Ole oma südame vaikuses ja tunneta. Selles vaikuses võid hakata teadvustama oma olemuse piiritut tarkust ja tingimusteta armastust.
Sina oledki see armastus. Võimas Valguse ookean. Lõputu, piirideta, hoomamatu. Sina oled Mina olevus. Mina teadlikkuses. Sa hakkad teadvustama enda tegelikku Mina olemust, iseennast. Saad teadlikuks endaks. Oled Valgusolend kehas. Sul on keha nagu kest, mis piiritleb Sind siia maailma.
Nii et misiganes Sinu elus üles kerkib, ole hetke teadlikkuses ja kui kaldudki kõrvale ning seda mõistad, siis anna endale käsklus – tagasi hetke, tagasi keskmesse, oma südamesse. Nagu tajud, et kaldud kõrvale heaolust ja rahuseisundist – kohe tõsta enda sagedust, tõsta end madalast välja. Tõmba oma energiad neist energiatest ära ja ole hetkes, siin ja praegu. Ole enda südame valguses ja armastuses.
Sul on vaja praegustes energiates lihtsalt olla. Olla teadlikkuses iseendast, oma ainulaadusest ja valgusolemusest. Usaldama, et kõik, mida tajud on illusioon ja mitte ühinema üleskerkinuga, vaid lasta sel minna. Kuulad oma keha ja võimaldad talle, mida ta vajab ning keskendud positiivsele ja toredale. Luues endale heaolu igas asjaolus ja kõigis oma elu tahkudes. Teadvusta, et igas hetkes lood omale seda, mida veelgi rohkem kogema hakkad. Ühinedes välisest maailmast tulenevaga lood selle iseenda osaks.
Hakates kuuldut, loetut, nähtut omama oma energiates, hakkab see mõjutama ka Sinu mõtteid ja keha, luues Sinu ümber nagu oreooli ehk energiapilve. Kõik võõras täidab Su auravälja ja Sul on üha raskem tunnetada iseenda sisemist taju ja kuulata oma südame häält.
Sinu elu ja heaolu aga põhineb suurelt jaolt Sinu enda sisetundel ehk südame häälel ehk Sinu Algolemuse soovidel ja vajadustel.
Sul pole tegelikult vaja infot ja õpetusi väljaspoolt. Sul on vaja avada oma süda ja kõik vajalik jõuab Sinuni teadvustamise või teadmistena. Tee selle nimel tööd, et Su südame tasand avaneks ja Sinu südame vortex aktiveeruks ning Sa hakkad elama kõikvõimalikkuses ja heaolus. Ja elama nii nagu algaks igal hommikul mitte lihtsalt uus päev, vaid UUS ELU.
Loon ja viin läbi meditatsioone aga pean neid eelkõige õppematerjalideks, mis aitaksid Sul üles leida iseennast, saada ühendust oma algse olemusega. Õppima ennast igal tasandil puhastama, korrastama, täitma end valgusega ja avama enda südame tasandit. Sinu südames on Sinu hing, Sinu kõrgem Mina, Sinu tõeline olemus. Ühinedes oma südamega, oma tõelise olemusega, aitab see Sul üheks saada iseendaga, taastada oma jõud ja vägi, usk iseendasse, usk enda loomisjõusse ja sellesse, et Sina otsustad, Sina lood, Sina dikteerid endale kõike, mis Sinu elus toimub. Õpid vastutama ise, teadvustama iseennast, enda elu, sest see on Sinu elu, mitte kellegi teise elu. See on Sinu keha, mitte kellegi teise keha. Need on Sinu otsused, mitte kellegi teise otsused. Sa ei ela ühiskonnale ega teistele inimestele, olgu nad kasvõi Sinu lähedased.
Avatud südame tasand aitab Sul olla igapäevaselt enda keskmes, olla õnnelik, rõõmus, tegus, tasakaalus. Olla Sina ise. Olla terve ja külluses. Sest see on Sinu elu. Sinu ainulaadne armastuses elu.
Valgust ja armastust,
Marge