Valisin selle nädala kaardid ja üllatuseks olid need kõik soovitusega hoolida endast ja hoolitseda enda eest, olles igal hetkel hetke teadlikkuses ja läbi selle harmoonias, tasakaalus ning terve olemises igal tasandil.

Kõige olulisem loomise juures ongi olla hetkes ja teadvustada seda hetke, milles hetkel oled, sest just sel hetkel toimub loomine.Lood seda, mida hakkad oma elu järgmistel hetkedel tajuma ja läbima.

Otsusta ja kinnita endale, et elad teadliku olevuse teadvusega luues enda elu reaalsusesse igahetkeliselt heaolu ja terve olemist.


Esimene kaart on Sulle teadvustamiseks, mida Sul hetke elus on vaja teadvustada ja mille poole pürgida.

Teine toetuseks esimesele kaardile ja enne kaartide valimist küsitule.

Kolmas kaart on see sõnum, läbi mille ja mille abil saad luua enda ellu seda, mida vajad ja mida esimeste kaartide sõnumid ütlesid. Oled väärt terve olemist ja usu, usalda seda ning siis see saab olema Sinu elu reaalsus

Ikka püsivalt päevakohane teema, sest Universum loeb Sinu energiatest, mida Sa kardad ja ei taha ning just seda annabki Sulle. Näiteks tahad saada uut autot aga see kuidagi ei tule Sinu ellu. Sel juhul vaata, miilised mustrid seoses rahaga, mille eest autot osta või hoopis hirmud auto omamisega seotult nagu et järsku keegi sõidab Su autole otsa. Universum näeb neid hirme ja ei võimalda Sulle soovitut, sest Sul on selle saamisega seoses hirmud. Igatsed uut suhet uue armsamaga aga ei tule midagi välja, sest Sul on hirm lõhkuda oma senine elu – olu ja saada ühiskonna, sugulaste hukkamõistu alla. Universum korraldab just nii, mida Sina enda sisemuses tunned. Unistad, visualiseerid aga ei saa soovitut …. Muuda, sõnasta ümber endas olevad tõekspidamised ja mustrid vastupidiseks, positiivseks ning avad oma ellu nii küllusevoolu, kui õnnestumiste voo. Siis hakkavad Sinu unistused ja visualiseeritu täituma