🤍Tere armas, jagan neid varem valitud päevakaarte, sest neis on hea ja vajalik sõnum praeguse ajaperioodi energiates reageerimiseks. Mida saad olukorra lahendamiseks teha, on enda energiaid mitte ära anda, vaid jääda neutraalseks vaatlejaks, teades, et Sinu nö.relvad ehk tööriistad on Valgus ja Armastus. Sa saad seda läbi enda saata, kanaldada, suunata just sinna ja sellistesse asjaoludesse, kuhu näed abi vaja olevat. Sealjuures ei anna Sa ära enda isiklikku jõudu ja väge, vaid kasvatad seda ning rakendad selle võimsama Valgusevoo allatõmbamiseks ja edastamiseks.
🤍Lisaks teadvusta, et kõik on energia ja see energia, mida lood loob omakorda selle reaalsuse, milles elad. Tahtes paremat maailma ja elu enda ümber, keskendu kõigele heaolu andvale ja imelise loomisele. Muretsedes, kahjutundes ja hirmu energiates olles, lood seda juurde ning võimendad asjaolud mitmekordselt veelgi hullemaks. Ja kõik see toimub nii Sinu isiklikus reaalsuse maailmas, kui suures plaanis kogu maakeral. Sina iseenda Valguse ja Armastuse väega oled võimas looja, tervendaja ja suunaja.
🤍Seega rahu suures plaanis saad aidata maailma luua läbi rahuseisundi iseendas ja teadavustades iseenda Valgusolemust. Ühendu teadlikult Looja Lätte jõu ja väega ning oled allatoojaks Armastuse Valguse võimsale tervendusele.
Heihei, valisin täna nädalakaardid!
Esimene kaart ütleb Sulle, mis on sel nädalal oluline ja mida afirmeerida – kinnitada.🤍
Teine kaart näitab, mis aitab sellele kaasa.🤍
Kolmas kaart ütleb, mida tehes saad ollagi esimese kaardi energiates.🤍
🤍Ehk siis, selleks et olla oma elus kõikvõimalikkuses ja lahenemistes jõuab Sinuni vajalik info aga lood enda reaalsust ka omade mõtetega.
🤍Mõtete üle valitseja oled Sina ise ja Sul on alati võimalus valida omi mõtteid ja reageeringuid, teades, et just need loovad seda, kuidas asjaolud Sinu elus toimivad.
🤍Niiet saad endale igal hetkel teadvustada, et kõik on energia ja ka Sinu mõte on energia ning Sina oled enda elu Looja!
Valgust ja armastust
Marge