Armastada ennast on elu suurim väljakutse. Et aru saada, kas tõepoolest iseennast armastad, siis esita endale küsimus, mida Sa tahad.
Leia hetk päevatoimetuste vahel ja mine enda rahupaika, keskendu hetkele ja iseendale, oma südamele ja küsi endalt: Mida ma tahan? Mida Sa kogu oma elu – olu, tegemiste, pere ja töö kõrvalt ise tahad? Mis annab Sulle heaolu, õnnetunde ja armastuse sisemusse?

Kas Sinu elu muutuks, kui kujutad ette, et sead end esikohale ehk teed kõigepealt selle, mis Sulle vajalik. Kasvõi meigid ennast ja paned juuksed kergesse soengusse, et peeglist mööda minnes ei ehmataks selle pildi peale, mida Sa sealt näed, kui vilksamisi peeglisse vaatad. Ilus tuleb olla mitte teiste, vaid iseeenda jaoks. Et Sina end hästi tunneksid.
Kas tead, et olles energia, kiirgad Sa seda ka välja ja maailm peegeldab seda, mid välja kiirgad Sulle tagasi? Olukordade, sõnadega, mida Sulle öeldakse aga ka suhtumistega Sinusse. Kui Sulle ust lahti ei tehta, kui maija sisenete või teinekord kasvõi mõni ilus sõna soojendaks hinge, siis mine uuesti endasse, vaata üle seal sisalduv ja muuda seda.
Kui soovid unista või hoopis kujusta aga täida enda süda teadmisega, et oled väärt vaid parimat ja et Universum armastab Sind.
Samas tea, et Universumi peegeldus siin maises maailmas oled Sina. Niimoodi hakkad lihtsamalt mõistma iseenda armastamist.
Hetke energiates tuleb kergusega muutustega kaasa minna, mis ümbritsevas maailmas aga seega ka Sinus toimuvad.
Kindlas teadmises armastusest enda sisemuses ja seeläbi ka ümbritsevas maailmas, aitab Sul hakata looma iseenda imelist Elu reaalsust.
Sul on lihtne luua seda, mida tahad just läbi selle teadmise, et mida sisaldad seda saad luua välisest tulevateks kogemusteks ja vastupidi väline saab anda Sulle just seda, millises teadlikkuses vibreerid.
Seega võta kõik illusoorsed lukud enda südame eest ja saad hakata elama läbi südame teadvuse, mitte läbi mõistuse mustrite.
Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal