Juba eelmisest laupäevast alates on eriliselt tunda ümbritsevas energiamaailmas armastuse ja sügava tänutunde energiate tõusu aktiveerumist.
Tegelikult on armastuse ja tänutunde vool juba aastalõpu pööripäevast alates iga päevaga üha rohkem võimendumas, Sind ümbritsemas ja täitmas, kuni lõpuks haarab enda olemusse nagu kaisutades Sind.

Ja Sa endalegi märkamatult, oledki see armastus ja tänulikkus, oled hetkes teadvustades enda sisemuses igavikulist õndsust, seda püha tühjust, mittemidagi olemist – mõtlemist. Teadvustad ainult seda hetke, ja selles hetkes iseennast ja maailma.
See oled Sina nagu pisike puzletükike suures Universumi puzlepannoos, asetunud omale õigele kohale ja loonud imelise harmoonia Kosmilises Suures plaanis.
Sa oled ainulaadne ja eriline, ja oled hoitud, armastatud ja soovitud Universumi poolt ning Sa väärid igal ajal, igas hetkes, igas asjas vaid parimat.
Universumi Algne Valgus sillutab Su teed õnnestumiste, külluse ja eduga, õnnistades kõiki Su tegevusi ja Sind ennast. Sest Sa oled armastatud. Sest sa oled Armastus. Sa oled Suure plaani peegeldus siia tavamaailma väiksesse plaani aga samas oled sama võimas, kaunis, tark, andekas, edukas, õhuline ja armastust kiirgav Valgusolend.
Valgust ja armastust,
Valgusekanal Marge