Jälle on aasta mööda saamas ja nagu iga aasta lõpus, nii ka sel korral peab nentima, et aasta on möödunud imekiiresti. Palju on toimunud ja palju on muutusi, nii inimestes, asjaoludes, energiates ning selle tunnetamises. Samas on tuntavalt näha muutusi inimese sisemuses. Kes on endassetõmbunud ja segaduses, kes vastupidi justkui avanenud ja avardunud valgusesse, helgusesse ja kergusesse. Energiatasandid uuenevad ja hõrenevad iga päevaga ning toovad kaasa uusi suhestumisi maailmaga, tunnetamisi ja teadvustamisi. Üha enam on raskem jääda materjaalse maailma reaalsusesse. Aina rohkem avastad end hõljumas oma teadlikkusega kõrgemates sfäärides, iseenda teadlikkuses aga ka mittemidagi mõtlemises ehk tühjuses. Usaldada on lihtsam, uskuda armastuse tervendavat jõudu ja valguse väge ning hakata ennast armastama selle sõna otseses mõttes. Enda armastamine on väga oluline, sest mida oled, seda lood enda maailama. Mida kiirgad välja, seda tõmbad enda poole. Olukorrad, inimesed, energiad, emotsionaalsed seisundid, asjaolud, mis Sinu elus toimuvad, sõltuvad kõik Sinu enda otsustest ja sisemisest energiapotensiaalist. Kõik pärineb Sinu enda sisemusest. Mõistes seda, hakkad tegelikkuses aru saama, miks midagi Sinu elus toimub ja kuidas saada enda elu paremaks teha, Sulle meeldivamasse vormingusse.

Uues energiatasandis on tasakaalu ja hirmutamisest puutumatuks jäänul võimalus luua omale just sellist olevikku ja selle läbi ka tulevikku, mida ta soovib, unistab ja nende läbi loob. Uskudes ja usaldades iseenda loomise jõudu, lood omale seda reaalsust, mis on Sinule heaoluks ja õnnistuseks. Iga päevaga õpid aina enam end armastama ja uskuma enda Looja olemust. Energiad soosivad Sul olla igal hetkel teadlikkuses toimuvast ja sellest, mida Sa selle läbi lood. Energiad võimaldavad ka seda, et ei ühine enam vanaga – nö karma ehk nii selles, kui eelmises elus kordasaadetuga, ega eellaste asjaoludega ega ka üleskerkinud alateadvusesse või korduvate mustritena Sinusse salvestunud emotsioonidega. Kui Sa usud ja otsustad niimoodi. Kui Sinus pole hirmu läbi, et Sa pole väärtuslik ja piisav, usaldamatust oma loomisesse.
Sa põhined vaid iseenda jõul ja väel, mitte välise maailma energiatel ega olenditel. Abi saades mujalt, annad Sa ära osa oma algsest valguseväest, öeldes Universumile, et ei usalda tema loomisjõudu ja enda pärinevust Algallikast. Seeläbi laskud sageduses allapoole, kättesaadavale tasandile manipulatsioonide ja hirmutamiste energiatele. Palun sind, ole teadlikkuses armastuse kõikvõimalikkusest ja Sinu elus asjaoludes toimuvad lahenemised ja energiates korrastumised, olles mõjutamatu misiganes madalale ning raskele. Otsusta nii! Otsustamine on võti edasiliikumisele ja lahenemistele. Sa ei pea olema vaimne ega taimne, vaid otsustama, kuhu maailma Sa kuuluda soovid, sest Sa oled Universumi puhta valguse kehastus maa peal ja Sinu otsus loob.
Püüa igal korral, kui tajud endas ebakindluse või segaduse tunnet keskenduda viivuks oma keskmesse, enda südamesse ja tunnetada seal piiritut armastust, mis Sinu südames asub ja mida Sa igal hetkel, teadlikult või tedvustamata välja kiirgad. Oma südames oled Sa iseendaga, iseenda tedlikkuses ja mõjutamatu välistele tormidele ja tuultele ning suudad teha otsuseid ja valikuid, mis on Sinule heaoluks ja õnnistuseks. Sellises seisundis olles saad teha õigeid valikuid nii sõprade valikus, kui olukordade lahendamises ja lahti lasta klammerdumised vanadesse mustritesse ja külgeõpitud programmidesse.
Kui aga veel tunnetad, et vajad abi energiates muutusteks ja uuega kaasaminekuks, siis kujusta end maja esimese korruse tasandile. Näe ja taju end seal. Vaata, mis Sind ümbritseb ja kes Sinu ümber on. Tunneta sisemist aistingut kõige selle suhtes. Seejärel tõsta end maja katusele. Lihtsalt kujusta, et oled maja katusel ja tunneta ning vaata nüüd mida ja keda näed. Milline avarus ja väljavaade Sulle avaneb. Nüüd teadvusta, kummas kohas Sul oli parem olla ja kus igapäevaselt olla tahaksid. Võid aga tunnetada ka vahepealseid korruseid ja leida omale sobiv. Otsustagi olla sellisel energiate tasandil, mis oli Sinule meeldiv ja head sisetunnet andev. Olles esimese korruse tasandil oled Sa tavamaailma, ehk 3D sageduse energiates. Olles katusel viibid ja näed maailma suures plaanis. Annad võimaluse oma teadvusele avarduda ja hakata vaatama elu, asjaolusid, inimesi ja toimuvat kõrvaltvaatajana, ühinemata ja neutraalsena.
Teadvustada, et kõik Sinu ümber toimuv on üks suur illusoorne mäng ja et Sinul on võimalus võtta selle mängu juhtimine ja kujundamine enda kätte. Hakata looma igal hetkel, päeval ja asjaoludes seda, mida arvad endale heaoluks ja kulgemiseks külluses, armastuses ja kõikvõimalikkuses. Sina lood iga oma sõna, mõtte, otsustega ja valikutega. Olles iseenda valgusteadlikkuses hakkad juhtima oma elu ja olema igahetkeliselt kohalolus, siin ja praegu, elamaks iseenda õnnelikku elu.
Soovin Sulle armas kulgemist edus, külluses, armastuses, heaolus, terve olemises, õnnetundes ja rahu ning tasakaalu seisundis! Armasta iseennast ja tea, et ka elu armastab Sind! Ka mina armastan Sind! Armastus avab südameid, loob ja tervendab. Usu ja usalda enda väärt olemist olema armastuses ja armastatud!
Tänan Sind kogu südamest, et usaldad mind kuulates minu youtube meditatsioone, osaled Reiki ja Valgustervenduse kursustel, valgustervenduse seanssidel ning annad endale võimaluse aidata Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaartidel juhatada, tervendada ja häälestada end positiivsusele ning armastatud olemise tajumisse.
Ma armastan Sind
Ma õnnistan Sind
Ma tänan Sind
Marge