Eilse päeva klienditöö teadvustamises oli põhiteemad iseeenda armastamine. Selle taga on enda väärtuatamine ja piisav olemine. Kui ennast armastad, siis ei saa Sulle pähegi tulla mõte, et Sa pole väärtuslik või/ja piisav millegi või kellegi jaoks. Et Sa pole piisavalt väärtuslik olla õnnelik, armastatud, hoolitud, piisav tegema mingit tegevust või tööeriala.

Ja teistpidi vaadates, kui teadvustad enda väärtuslikkust ja piisav olemist, siis suudad ennast tingimustata armastada. Just sellisena nagu oled, olgu see välimus, oskused, teadmised või harjumused. Suudad end mitte süüdistada misiganes eksimuse või vale sõna lausudes, vaid mõistad, et see oli kogemus ning edasipdi juba tead, oled kogenud.

Pole süüd, on vaid kogemused! Kui Sa käitudki selliselt, et tunned enda pärast piinlikkust/süüd või tajud, et Sinuga oldi ebaõiglane ja kurjustati, siis meenuta enda vastu armastust ja Sa mõistad, et see oli vaid kogemuseks enda armastamisest.

Tea, et inimesed on õelad, kurjad, tigedad, kadedad vaid energia puudusest, mille taga on suutmatus ennast armastada ning siis otsivad võimalust ammutada välisest omale energiat. Viies Sind emotsionaalselt endast välja, saavad nad energiat, laadivad oma negatiivsuse Sinu peale ning elavad vanaviisi edasi muutmata oma elu asjaolusid.

Kui Sina end armastad, siis suudad teha kõik, et Sinu elus oleks kulgemine edus, heaolus ja külluses igal tasandil. Sa ei jää ootama välisest enda ülesupitamist, vaid teadvustad, et seda saad teha ainult Sina Ise.

Võtad vastutuse oma elu asjaolude eest enda kanda. Ei lasku enesehaletsusse ega ohvrimentaliteeti, vaid otsustad, et saad kõike oma elus muuta, ümber teha, uuesti luua.

Ja siin ka väike soovitus/võimalus Sulle, et saad minna minevikus haiget saanud olukorda ja seal vaadata asjaolule otsa aktsepteerides seda, et see oli. See oli kogemus tol ajal. Seda Sinu hetke reaalsuses pole ja Sa ka ei vali seda oma oleviku ellu.

Ennast armastades tead, et olid, oled praegu ja ka edasidi armastatud ning misiganes olukord see polnud, polnud selle põhjuseks Sinu mitte armastamine, vaid kogemuse saamises. Kogemus Sulle aga ka kogemuseks teistele asjaosalistele. Teadvusta, et tollel ajahtkel ei osanud ei Sina ega teised teistmoodi käituda ja kõik olenes hetkel olevast teadlikkuse seisundist. Viimane tingib tihtipeale ka kogemuslikke kogemisi. Ma ei ütle nimelt õppetunde, sest, kui kinnitad, et saad õppetunde, siis mudkui saad neid juurde, muudkui aga õpid. Kui kinnitad, et saad kogemusi, siis saad kogemuse, ja oled kogemuse võrra rikkam ning Sa ei vaja enam seda kogeda.

Seega vaata otsa sellele valusale asjaolule ja täna teda antud/võimaldatud kogemuse eest. Muidugi on sealjuures vaja mõista, mida kogesid, mis tunne või emotsioon see oli. Teadvusta, et ok, see oli tol ajal vajalik kogemus aga hetke elus ma seda kogeda ei vali. Salvesta teadvustamine selle kogemuse olemusest endas olevasse infopanka. Nüüd saad tulla tagasi antud ajahetke juba uuenenud olemisega. Et elada olevikus enda täisväärtuslikku imelist elu, tõmba tagasi tulles kaasa ka kõik sinna ajahetke jäänud enda energiad. Eilsel klienditööl oli lapsepõlve olukorda  jäänud ka hingeosasid, kelle siis sain seansi ajal tagasi tuua.