Olen tegelenud Reiki ja Valgustervendusega juba 20 aastat, viinud läbi meditatsioone oma praktikutele ja nüüd juba kolmas aasta olen loonud meditatsioone Youtube vabaks kuulamiseks, pidades seda üheks enda missiooniks.

Loon ja viin läbi meditatsioone ja pean neid eelkõige õppematerjalideks, mis aitavad Sul üles leida iseennast, saada ühendust oma algse olemusega. Õppid ennast igal tasandil puhastama, korrastama, täitma end valgusega ja avama enda südame tasandit.

Suunan ja aktiveerin Valgusega töötamise teadlikkusse, olles jagaja, ning abistaja Valguse sageduse tasandile tõusmisel.

Sinu südames on Sinu hing, Sinu kõrgem Mina, Sinu tõeline olemus. Ühinedes oma südamega, oma tõelise olemusega, aitab see Sul üheks saada iseendaga, taastada oma jõud ja vägi, usk iseendasse, usk enda loomisjõusse ja sellesse, et Sina otsustad, Sina lood, Sina dikteerid endale kõike, mis Sinu elus toimub. Õpid vastutama ise, teadvustama iseennast, enda elu, sest see on Sinu elu, mitte kellegi teise elu. See on Sinu keha, mitte kellegi teise keha. Need on Sinu otsused, mitte kellegi teise otsused. Sa ei ela ühiskonnale ega teistele inimestele, olgu nad kasvõi Sinu lähedased.

Avatud südame tasand aitab Sul olla igapäevaselt enda keskmes, olla õnnelik, rõõmus, tegus, tasakaalus. Olla Sina ise. Olla terve ja külluses. Sest see on Sinu elu. Sinu ainulaadne armastuses elu

Samas on hetke energiates aktiveerunud esivanemate väravad, mil Sul on võimalus saada neilt abi ja toetust Sinu edasiliikuse teel kõrgemale teadlikusele. Et saada nendega ühenduda ja vastu võtta nende toetus jagangi Sulle meditatsiooni, mis lisaks südame avatusele aitab taasühenduda enda algsete energiatega läbi oma algse olemuse juurte otse Universumi varasalve ning võimenduda energiates Uue Maailma reaalsuse teadlikusse.

See meditatsioon toimus 21.juuni pööripäeva meditatsoonipraktikal. Rännak hologramm kujundlike tehnikatega sai loodud Sinu sisemise väikse Mina ja suure Mina ühenduse taastamine, elujõureservyuaari tastamine ja uue maailma energiatesse aktiveerimine,  energiavibratsioonide uuendamine kõikides keha tasandites.

Meditatsioonis  puhastud sisemusse kogunenud aegunud energiatest, eemalduvad blokeeringud, korrastud energiates nii enda sisekosmsoses, kui ka astraalis ehk kõrgema sageduse tasandis ning lood ühenduse läbi oma algse olemuse punkti otse Universumisse iseenda algsetesse juurtesse. Aktiveerid sealt enda algse jõu ja väe igahetkelise, püsiva  juurdevoolu toimimise. Lood taasühenduse enda algse olemusega, aitad taasluua oma algse olemuse juurte ühinemise enda siseuniversumisse ja ka Universumisse, eemaldades eraldatuse nende vahelt. Hakkad olema Universumi teadlikkuses ning jõus ja väes, kosmilise info – alge teadlikkuses, kaasa arvatud esivanemate maailmaga. Liigud Uue Maailma reaalsuse pilti, tõmmates sinna nii iseenda olemuse, ühinedes Uue reaalsuse iseenda olemusega ja tõmbad sinna ka enda tavamaailma, mis omakorda transformeerub Uue Maailma reaalsusesse.

Minu Youtube’i meditatsioonid ja harjutused on Sinu jaoks sisse loetud ja üles laetud igapäevaseks kasutamiseks! Loodud said need mulle lähedaste inimeste ja ka klientide küsimiste tulemusel abivõtete järele iseenda heaolu loomiseks erinevates asjaoludes!

Teen seda armastusest inimeste ja elu vastu, milles elame ning abistamiseks igal ühel olla oma elu reaalsuses õnnelikud, armastatud, heaolus, külluses, terve olemises, igas asjaolus kõikvõimalikkuses ning leidmaks üles enda tõeline olemus, tegelik jõud ja vägi. Aduma  seda ja elama selles, õnnistama seda.

Soovin Sulle kogu südamest imelist päikese valguse aega, aega iseendaga olemiseks, südame kuulamiseks ja lihtsalt kulgemiseks teadlikkuses. Tea, et oled alati hoitud ja armastatud!

Armastusega,

Marge