Maa on juba viiendas dimensioonis. Inimese energiad peavad samuti jõudma 5 dimensiooni sageduse vibratsioonidesse. Osad juba kindlasti on ja vibreerivad rahulikult neis kõrgsageduslikes energiates. Osad on aga pole veel tasakaalu saanud vibratsioonides. Osad pürgivad uude energiatasandisse aga osad jäävad paigale. Kõikidel hingedel on oma vaba tahe ja õigus otsustada. Sind ümbritsevad energiad juba pikemalt soosivad uude üleminekut, vana segava transformeerumist ja vabanemist hinges Vaimu olemusse, teadlikuks Loojaks…

Sind aidatakse nii energiate, kui kõrgemate valguseolendite, kui Kõiksuse enda manifestatsioonidega ehk otsustega.Viimase vastu ei saa ükski madalasageduslik olend ega energia. Inimhing peab vaid otsustama ja taotlema. Ka temal on oma voli nõustuda, minna edasi või jääda vanasse. Sulle ongi praegusel ajal antud võimalus valida. Kui vaim on valmis, ja mõistus on koostööle allutatud, siis tulevad õiged otsused. Veel aitavad kõigele sellele kaasa endaga tegelemine igal tasandil ja just sulle sobivate meetoditega. Kõige vana ja raske vabastamine, klammerdumiste lahti laskmine, piirangute eemaldamine rakutasandini ja alateadvuse madalamate kihtideni välja, kaasates ka mõistuse tasandi, allutades viimase hingeteadvuse kontrollile.

Sind ootab tingimusteta armastuse sageduse tasand. Nii võimas ja hõre ja kerge, helge, kiirgav, sõnuseletamatu ülim õnnis energiavibratsiooni seisund. Seda ei oskagi sõnadega kirjeldada inimmõistusele arusaadavalt. Seda peab kogema, et mõista. Ja seda saad kogeda liikudes edasi uue sageduse vibratsioonilisse maailma. Sul on selleks kõik võimalused, õigused ja vabadus. Tea, et Sind oodatakse ja armastatakse. Sinu abilised on Rõõm, puhas rõõm ja õnnetunne, tänulikkus ja harmoonia sisemuses. Need on viimase nädala – kahe võtmesõnad energiatöös ja ka igapäevaelus. Need kannavad energiates sind kõrgemale ja heaollu.

Sind aitavad puhas loodus – elementaalide energia ehk tuli, vesi, õhk, maa ja nendega seonduv. Õige aeg praegu on olla toast väljas – pargis või metsas jalutades, koduaias puhates või käpp mullas kõpitsemas, korrastamaks aias veesilmasid, istutisi, puid, põõsaid. Kõik toetab praegu Sinu olemust ja energiaid.
Puhasta, korrasta kodu, pese aknaid, vabane ebavajalikust ja katkistest asjadest, liigsetest riietest kappides, värvi terassi, vm.

Käi dušši all ja võimalusel saunas. Eriti hea, kui saun on koos tiigiga. Vesi on võimas energiate nii puhastaja, kui taastaja – aktiveerija. Taotle, et vesi uhaks Sinu kehadest, rakkudest ära kõik madala ja raske, vana ja segava. Ühenda dušši otsik Looja kanalisse, veesilm kuldseks valguseookeaniks.

Mediteeri valgusega, sest valgus – puhas värvitu nagu õhk meie ümber, on kõige võimsam tervendaja ja muunadaja. See on Kosmilise teadvuse info ja alge terviklikkusest, rahu, vaikuse, avaruse olekust.

Loo endale meetodite varamu, mida saad igapäevaselt, lihtsalt ja käigu pealt kasutada.

Enne, kui ühined millegi tajutavaga, tunneta, küsi, teadvusta, kustkohast või kellelt tajutav, pärinev ehk siis õpi olema hetke teadlikkuses.
Ka see vajab harjutamist. Aga praktika on kõige parem õpetaja ja mida rohkem teed, seda rohkem märkad ja kasutad.
Sa õpid tuginema ja põhinema iseenda teadmistele, oskustele, võimetele ning sisetundele. Sina oled looja olevus ja sul on kõik need olemas.
Usu ja usalda iseennast. Me võime saada juhatust, oskusi, teadmisi teiste õpetustest, meditatsioonidest, praktikatest aga ära jää sellesse kinni. Õpi selle läbi. Võta meetodid ja hakka ise tegelema. Sellega lood usu iseendasse ja saad kogemised oma võimetest.

Kui eemaldad oma energiatest, kodust, elust, oludest vanad mustrid ja mudelid, siis lood ruumi uutele kõrgemate sageduste vibratsioonides energiatele ning tõused kõigega uutesse energiatesse, uude reaalsusesse. See kõik on juba Sinu ümber olemas aga Sa lihtsalt ei näe seda, sest sinu energaiavibratsioonid veel ei ühine nendega.

Uue reaalsuse energia tõstab Sind ümbritseva maailma sageduse vibratsioone, aidates selles muutusi esile tuua. Miski ei saa olla siis enam endine. Sa ei kaota enam oma energiat üldse või nii lihtsalt, kui varem ümbritseva maailma olukordadesse, inimestele, asjadele.
Sa elad teadlikkuses ja kõrgemates sageduse vibratsioonides. Sa elad õndsuses igapäevaselt. Sinus on rõõm, õnn ja rahulolu.

Armastuse Valgust,
Marge