Hetkel on energiates selline olukord, kus selleks, et tulevikuaegadel oleks heaolu elu, tuleb vanast välja astuda, see lahti lasta – vabastada, ja tõsta end kõrgemale sageduse tasandile.
Ikka selleks, et mitte tuua hetke möödas olevaid asju, mis hetkes uuesti käivituvad ja loovad mitte soovitud tulevikusüzeesid.
Vaata olnud asjadele silma ja ütle neile, et see kõik oli kunagi aga hetke elus seda enam pole ja Sa lased kõigel minna, ei ühine millegiga, vaid teadvustad, et see on möödas.
Nopid olnust kogemused, saadad olnu nagu laevukese jõel enda juurest minema ja tõstad end hetke elu teadlikkusse, rõõmu ja rahulolu seisundisse.
Abiks on veel ka olemine teadlikkuses, hetkes, armastuse ja valguse saatmine nii endale, teistele, kui olukordadele ning andestamine kõigile ja kõigele, ka iseendale.

Kellelegi andestamine ei tähenda tema käitumise andestamist. See ei tähenda unustamist, kuidas see sulle haiget tegi ja isegi mitte lubamist sellel sulle rohkem haiget teha.
Andestamine tähendab juhtunuga rahu sõlmimist. See tähendab oma haava tunnistamist, loa andmist valu tunda ja mõistmist, et valu ei teeni sind enam.
See tähendab valust ja pahameelest lahti laskmist
et saaksid terveneda ja edasi liikuda.
Andestamine on kingitus iseendale: Lase minevikust lahti ja luba endal elada olevikus.
Kui annad endale andeks ja annad teistele andeks, oled tõeliselt vaba.
Andestamine tähendab vangi vabastamist.
ja saada teada, et vang olid sina.
– Louise Hay
Väike spikker Sulle, armas:
Andestan iseendale selle eest, et olen lasknud endal kõike seda kogeda!
Andestan iseendale selle eest, et olen lubanud endaga nii käituda!
Andestan iseendale, et seda endaga olen kaasas kandnud!
Lisan siia Youtube meditatsioon – harjutused, mis hetkel heaolu loovad ja abistavad sisemiselt tasakaalustuda:
Valgust ja armastust,
Marge