Mul oli suur heameel lugeda ühe armsa Valgustöötaja postitst, milles oli kirjutatud kokkuvõtvalt enamus minu poolt juba mitme aasta jooksul räägitu. Kunagi mu oma tütar ütles mulle, et emme küll meie aeg tuleb veel selle peale, et minu postitustest ei saadud aru.
Õnneks nüüd üha rohkemalt jõuab minuni postitusi, kus räägitakse ka juba hetkest, elamises siin ja praegu, kõige pärinevusest enda sisemusest, maailma illusoorsusest meie ümber, inimese energiaolemusest valgusena ehk energiana, sõna jõust ja väest, Sinu enda loomepotensiaalist oma elus jpm.
Sellised hetke kogemised teevad südame soojaks ja kinnitavad veelgi teadmist, et olen õigel teel ning võimendavad iseenda usaldamist.
Loodan, et tasapisi üha enam inimesi siin maailmas suudavad mõista hetke teadlikkuse tähendust ja hakata elama iseenda valgusteadlikkuses!
Olles hetkes ei loo Sa juurde uusi emotsioone, mis Sind Su elu asjaoludes mõjutama hakkavad ja mida tulevikus vabastada vaja. Mõistad ka olnu tühisust, sest see on möödas, ja et vaid Sina ise lased nendel asjaoludel ja emotsioonidel end mõjutada, sest ühined nendega.
Nendele keskendudes lased end sageduses ehk teadlikkuses alla tõmmata nende emotsioonide sagedusele ja neil on võimalik Sinuga ühineda ehk ühildud nendega, ja hakkadki neid uuesti kogema ja läbi elama, luues sellega seda emotsiooni energiat veel juurde.
Hetkes olles oled iseenda valgusteadlikkuses ja baseerud iseenda valgusele ehk energiale ja saad otsustada, kas lased selle üleskerkinud möödas ajaperioodi emotsiooni enda teadvusesse ehk oma hetke elu reaalsusesse või mitte.

Sama toimub mineviku olukordade -, esivanemate asjaolude – aga ka tuleviku pärast muretsemise korral, mil liigud energiates minevikku, tulevikku või eellaste asjaoludesse – ühined nende energiatega, tood enda ellu ja lased end hetkest ära tõmmata, madalasse sagedusse.
Hetke teadlikkuses saad olla igapäevaselt juhul, kui oled teadvustanud enda Valgusolemust, ühendudes seeläbi Looja Lättesse ja siis ka ka enda algsetesse energiatesse, milliste potensiaaliga Sa siia maailma sündisid. Teadvustad enda tegelikku jõudu ja väge ning loomepotensiaali.
Sa ei vaja siis enam abivahendeid ega olendeid omamaks energiatasandit ehk sagedust, mis võimaldab Sul olla iga hetkeliselt rahu, tasakaalu, positiivsuse, selguse, kerguse, vaikse rõõmu loomulikus ja stabiilses seisundis.
Selliselt Sa ei reageeri millelegi hetkeliselt, vaid suudad jääda vaatlejaks andmata hinnangut ja jääd enda energiapotensiaali, ühinemata välisega.
Oled hetke teadlikkuses ja tead, et pole tähtis, mis Su elus toimub või mida Sulle öeldakse, vaid see, kuidas Sa sellele reageerid.
Iga reageeringuga lood neid emotsioone juurde, lased end sageduses alla tõmmata ja supled nende emotsiooni energiate negatiivsuses.
Ja mis veel hullem, Sa lood neidsamu negatiivseid emotsioone ja nende läbi kogemisi ka tuleviku ellu ehk homsesse ning ka järgnevatesse päevadesse.
Kõik see on nagu üks suur karusell, mis kogu aeg tiirleb oma tiirlemist ja Sa muudkui koged ja õpid ja laskud ikka ja jälle samadesse kogemistesse ja õppetundidesse neidsamu emotsioone läbi tunnetades.
Aga Sul võimalik selle karuselli pealt maha hüpata ja hakata elama iseenda toredat, heaolu elu, vaid otsustades iseenda sisemuses, et teed seda.
Hakkad enda reageeringuid jälgima, ei ühine kohe ning märkad siis, et tegelikult polegi vaja ühineda mitte millegiga ja et kõik see on vaid üks suur illusoorne mäng, kuhu Sind tahetakse tõmmata selleks, et Sa oma energiaid kaotaksid, set niimoodi on kellelegi vaja.
Kõik baseerub energiatel ja me inimestena anname – võtame – kaotame ja loome juurde energiaid.
Tegelikkuses lase sel kõigel lihtsalt olla, vaatle ja liigu edasi ning koged, et Sul on sisemuses hea ja kerge olla ning asjad lahenevad iseenesest just selliselt nagu kõigile hea aga eelkõige Sinule parimas variandis.
Ühinedes lood juurde ebakõlasid, negatiivsust, sõnasõda, või muid takistavaid asjaolusid ja Sa tunned sisemuses end raskelt ning üha enam korduvaid olukordade mustreid enda elu reaalsusesse, kas samade või sarnaste süzeedega.
Teadlikult saad valida, millega ühined ja millega mitte ning teadlikult saad otsustada, mis Su elus toimub ja teadlikult saad end kogu oma energiatega ja kehadega tõsta kõrgemale sageduse tasandile kõigest ümbritsevast, olgu need inimesed, olukorrad või koha energiad.
Seda juhul, kui oled jõudnud enda valguse ehk energia olemuse teadvustamisesse ja ka enda pärinevuse mõistmiseni Valgusest ehk energiast ehk Universumist.
Kõige eelneva Sulle mõistetavaks tegemiseks olen viimased aastad töötanud ja olen vastu võtnud informatsiooni, kuidas valgusteadlikkust endas inimene saab arendada ning ka miilisel moel emotsioonidega hakkam saada.
Selleks anti õpetused luua Valgustervenduse kursus, milles samm sammult sisestatakse inimesesse alged uueks teadvustamiseks Uue Maailma energiatega ühes vibreerimiseks ja otse Looja Lättesse kanaliks olemiseks.
Juba 2022 aasta alguses näidati mulle, et inimestel on kaks teed, tegelikult kolm. Aga kolmanda kohta öeldi, et see pole üldse arvestamist väärt tee ehk õigemini maailm, sest see oli justkui klaaspõranda all olev 3D maailm, kuhu jäid inimesed, kes polnud suutelised või nõus teadlikkuses edasi liikuma. Ülejäänust kahest teest üks läks otse ülesse ehk Looja Lättesse ning baseerus inimese enda valgusteadlikkusel ja võimel olemaks Algallikasase otse kanal ja selle baasil toimima enda elu elades maakeral.
Teine oli 45 kraadise kallakuga ning õeldi, et see tee ka viib ülespoole aga see on mõjutustega nagu püüramiidiskeemil – annad ja saad vastu ning baseerub olendite ja erinevate tasandite abistavatel jõul, töötav põhimõttel, et tahtes saada abi või teadmisi pead midagi vastu andma, eelkõige enda energiat.
Kanaldusena anti Valgusteadlikkuse kaartide info, mille ülesandeks on Sinus luua harmoonia, rahu, tasakaal ja teadlikkus ning aidata Uue Maailma energiatasanditesse sujuvalt üle minna ning aktiveerida igapäevaseks positiivsuse lainevoos olemisse.
Emotsioonidega hakkamasaamiseks sain kanaldusena info, kuidas Sul on võimalus nendega toimida Uue Maailma reaalsuse eneriates ja samuti järk järgulise teadlikkuse tõstmise õpetuse konseptsiooni koos teadvuse ergastamise häälestus – rituaaliga.
See praktiline õppepäev on varsti kohe toimumas ja edasi arendades teemat annan osalejale videodena iga nädalased õppematerjalid enda elu reaalsuse muutmise abivõtete ja meditatsioon – harjutusega.
Olen nagu Valgusemajakas ehk Valgusekanal otse Looja Lättesse, ehk Algallikasse, ehk Universumisse – ükskõik, kuidas ma ennast ei nimetaks, kõik on üks ja seesama.
Seda eluülesannet elada pole inimesena lihtne ega kerge olnud, eriti kui teed igapäevaselt tööd ka klientidega ja on perekond aga elu on mind juhtinud võimalikult ohutusse tsooni läbi loobumiste, üksijäämise ja teadvustamiste.
Nagu kinnitamiseks olen viimasel ajal lugenud erinevate analoogset tööd tegevate Valgusmajakateks end nimetavate armsate valgustöötajate postitustest ( nimesid ei nimeta) analoogset informatsiooni, mis mulle justkui äratundmiseks minust endast on olnud.
Aitäh Teile endi energiate igapäevaselt kõrgel hoidmise, kanaliks olemise ja Uue Maailma valguseenergiate allatoomise eest!
Soovin Sulle imelist kulgemist teadlikkuse loomise teel iseenda valgusolemusest ja oma tegeliku jõu ning väe teadvustama hakkamises!
Oled alati teretulnud minu seanssidele, kursustele, õppepäevadele, praktikatele, meditatsioonidesse ja kuulama minu poolt loodud meditatsioone – harjutusi! Võta julgelt ühendust ja meditatsioonilingi aadress on:
Soovin Sulle kogu südamest armastuse valgust
Marge Karu/ Valguse allatooja