Tekkis küsimus inglite kohta, ingellike energiate vajadusest meie ellu. Nii palju räägitakse sellest aga samuti sellest, et vaid iseennast pead uskuma, usaldama ja kuulama. Kipume usaldama ju teiste arvamust, sest see oleks justkui tõepärasem. Niisiis otsustasin kanaldada ja järgnev on see, mis tuli. Vahest teada – tuntud jutt, aga just hetkel minule vajalik ja võib olla leiab siit keegi veel midagi omale.

Ingellik energia on võimas abi. Sul on õigus keelduda või nõustuda nende abiga. Nad on puhas headus, omakasupüüdmatu valgus ja armastus. Tunneta oma südamega, kas nad on Sulle vajalikud, õiged ja kas vahest oled ise üks nende hulgast, kes siia maailma on materialiseerunud. Võib olla oled ise saanud boonusena inglitiivad, ingellikud energiad.

Inglid ümbritsevad Sind oma pehmete tiibadega, helluse ja soojusega, kaastunde ja armastusega. See toetab Sinu energiaid aga nad ei sekku ilma loata. Kui tajud oma südames, et sinu energiad resoneeruvad ingellike energiatega, siis palu neilt julgelt toetust abis ja juhendamises. Ole tänulikkusega avatud igasuguse tunnetuse, teadvustamise, juhtumiste suhtes. Ole avatud rõõmule ja rahule, mis neist tulvab.

Kas on ka negatiivseid inglienergiaid ja ärakasutamise ohtu?
Kui vibreerid igapäevaselt valguse laines, avad end kõrgemale sagedusele, siis ei saa negatiivsed mõjutustega olendid Sind ära kasutada. Neil pole võimalik Sinu avatud südamesse ja hinge pookida valeinfodega ega eksitavate suunamistega. Nad lihtsalt ei pääse Sinuni.

Hoolitse kallike oma energiatasandi eest, oma mõtete puhtuse ja sisemise sära eest. Kasuta Valguse puhastavat jõudu ja iseenda Looja võimeid.

Ole igapäevaselt hetkes, nüüd ja praegu ning tea, et Sinu tahte vastaselt ei saa miski ega keegi Sind mõjutada ega ära kasutada.

Puhtuses aitavad Sul olla ka vanade emotsioonide vabastamise tehnikad. Samuti võid iga päev kujustada ette, et kogud enda igast tasandist, kehaosast, organist, rakukesest kokku sinna kuhjunud või toppama jäänud vanad rasked, valusad energiad, paned nad kotti – mulli ning saadad Kõiksuse Valgusesse lahustuma ning taotled vabanenud kohtade täitumist kuldse valgusega. Sina oled looja iga oma sõna, tahte ja teoga. Sina oled Sina. Mina olen Mina. Olen Rõõm, Valgus ja Armastus.

Ja Sind ingellik olevus, tõstku Sind su tiivad kõrgemasse sagedusse ja sa näed, tajud meid, ingleid selgemalt. Me oleme Su ümber, kõrval. On ka teisi kõrgema sageduse olevusi ja sa võid ka neid hakata tajuma, nägema. Võid näha, kuidas Plejaadlased oma helesinise energialainega maaelanike ja maakera piirkondade energiaid üle valavad ning kuidas siis kõik kergeks ja sillerdavaks muutub. Ja meie, inglid siis inglivalgust sädelema puistame. Maailm muutub aina kiirgavamaks, hiilgavamaks ja helgemaks.

Kallis, oled armastatud ja hoitud. Oled meie südames.

Armastusega,
Marge