KANALDATUD VALGUSE SÕNUMID

Kanaldatud Valguse Sõnumid on Sulle abiks oma igapäevaelu hetkedesse
selguse toomisel, teejuhiks otsuste ja valikute tegemisel.

KANALDATUD VALGUSE SÕNUMID

Need kaardid on Sulle abiks oma igapäevaelu hetkedesse selguse toomisel, teejuhtis otsuste ja valikute tegemisel. Kanaldatud Valguse Sõnumid aitavad tuua selgust elu eri olukordadesse ja kinnitust sisemise tunnetuse õigsusele.

Vaata siit videotutvustust uute kaartide kohta: “Uued Valguse Sõnumite kaardid

Nende inspiratsioonikaartide tegemise plaan oli juba väga ammu minu mõtetes aga teostus ootas oma aega. Aastase ajanihkega said kaardid uue nimetuse – Reiki Inspiratsioonikaardid asemel Kanaldatud Valguse sõnumid, sest igal kaardil on ühel pool kanaldatud valguse sõnum, teisel kaardi poolel olevale Reiki sümboli pildi analoogile.

Vaata siit videot, kuidas kaarte valida ja kasutada: “Kanaldatud Valguse sõnumid” valimine

Algne mõte oligi luua Reiki õpilastele abiks kaardid, millel igal on ühe Sümboli pilt, sest sümboleid on päris palju ja nende meeldejätmise harjutamiseks on vaja igapäevast järjepidevust. Selleks oli mul endale valmistatud omakäeliselt joonistatud kaardid Reiki sümbolitega, mida kasutasin edukalt aastaid. Soovitasin ka Reiki kursuse läbijatel omale teha isiklikud kaardid aga see on suur töö ja paljudele pole ka joonistamine meelistegevus.

Inspiratsioonikaardid sobivad imeliselt kõigile, ka neile, kes pole Reiki kursust läbinud. Kaardid pole loodud õppematerjalideks, vaid abiks oma igapäevaelu hetkedesse selgust tooma ja teejuhtideks otsuste ning valikute tegemisel ning saada selgust elu olukordadesse ja kinnitust sisemise tunnetuse õigsusele.

Lisaks valides inspiratsioonikaarti kaardil oleva konkreetse pildi järgi, mis hetkel Sind kõnetab, toimib see energiates võimsa valgusejõuna Sulle või Sinu elu asjaoludele.

Eriline loomine oli karbi kaanepildiga, mis kanaldusena tuli sümbolina loova energia hoidjaks aga ka Sulle energia juurde tootjana, et Sinu elu on iga hetkeliselt külluses:

Karbi kaanepildi alumine poolkuu on anum nagu keha energiavälja hoidja ja ülemine osa selles olev Sinu valgusenergia. Olles püsivalt täitunud valgusega, saab anum ehk Sinu energiakeha täita oma eesmärki – hoida enda sees püsivalt ja piisavalt valguseenergiat, et olla igapäevaselt teadlikkuses enda Valguse Olemusest ning luua seeläbi endale elu heaolus ja külluses.

Kaardid saad enda omaks teha kaasas oleva juhendi abil aga samas võid neid lubada kasutada ka teistel – just nii nagu ise otsustad. Saad programmeerida oma otsusega kaardipaki peale igat kasutamist automaatselt Valguse poolt puhastuma.

Kaartide võtmiseks on juhendis soovitusi aga muidugi pole reegleid ja Sina Looja olevusena lood ise endale oma meelepärase kaartidega suhtlemise viisi. Usalda ennast.

Oled massöör, terapeut, Reiki praktik või niisama imeline olevus, saad edukalt kasutada neid oma igapäevatöös aga ka iga päeva hetkedes imeliste abilistena

Kaartide tasakaalupanus on Sulle 22€. Soovides kolm või enam pakki on paki hind 20€ ja saatmine tasuta!  Ühe paki tellimuse korral lisandub postitasu 4€.

Posti teel saamiseks anna palun teada oma nimi, telefoni number ja asukoht – linn ja millisesse postipaki automaati saata. Teosta ülekanne Aesar OÜ arveldusarvele EE641010220044417018 ja anna kõigest mulle teada.

Aesar OÜ
SEB  EE641010220044417018
Selgituseks: Inspiratsioonikaardid ja M (mitu) pakki
Lisa tasutavale arvele ka saatmiskulu 4€ koos selgitusega kuhu saata või kas soovid kättesaamisel ise saatmiskulu tasuda.

Kirjuta mulle reikitartu@gmail.com, FB messengeri või helista +372 5040402

MARGE KARU

Olen Algallika Valguse kanal, jagaja, kanaldaja ja abistaja energiates korrastumises.

Viin hingesid üles oma algenergiatesse, koduplaneedile või Universumi Algse Valguse Lättesse, abistades Valguse sageduse tasandile tõusta, suunates ja aktiveerides Valgusega töötamise teadlikkusse.

Olen Reiki Meister õpetaja ja ka Karuna – Reiki Meister õpetaja, tegelenud Reiki ja Valgustervendusega juba 20 aastat, võimaldades huvilistel omandada Reiki Valgusteadlikkuse baasteadmisi, oskuseid, saada juurde sümbolite abil tervendamise võimalusi ning vaimsel teel avarduda. Teostan individuaalseid rännakuid nii seansil, kui grupimeditatsioonides ja puhastusi – korrastusi inimesele, kodule, kontorile võõrastest negatiivsetest energiatest ja olenditest.

Olles Universumi Algse Valguse avatud kanal on seansid ja meditatsioonid otseselt puhta teadvusega Valguse juhtimise all, tänu millele ei sekku minu tahe ega energiad toimuvasse. Minu juurde jõuavad kõrgemate valguse tasandi energiate ja olendite poolt saadetud abivajajad. Põhjuseta ja lahendusteta asjaolusid pole.

Viin läbi meditatsioone ja pean neid eelkõige õppematerjalideks, mis aitavad Sul üles leida iseennast, saada ühendust oma algse olemusega. Õpid ennast igal tasandil puhastama, korrastama, täitma end valgusega ja avama südame tasandit.

Kodulehe hooldus