Valisin täna kaardid hetke energiates toimuva lahtiseletuseks. liigume noorkuu ajast täiskuu poole ja see ajaperiood on üles kergitanud madala, Sind enam mitte teeniva lahtilaskmise vajaduse, et liikuda puhaste hingedena edasi helgematesse ja kergematesse vibratsioonidessse. Mõistes olnut, kogedes seda teadvustades, et asi on möödas, asjaoludele tänulikkusega silma vaadates saad need lihtsalt vabastada, et oma eluga edasi liikuda olles hetke reaalsuses.

Viimases pole minevikku ega tulevikku, on kohalolev siin ja praegu seisund ja Sul on võimalik valida, mida selles seisundis oma teadlikkusega lood. Lood seda, millise infoga oled end täitnud, millises vibratsioonilises tasandis vibreerid ja seeläbi millisena oma elu ja maailma adud. Sa ei saa olla keegi teine ega luua muud, kui seda, mis/kes Sa oled. Seega hoolitse enda hinge vibratsioonilise teadlikkuse tasandi eest – toidu, liikumise, hingamise aga eelkõige mõtlemisega.

Kaartite sõnum:
Selleks, et saaksid otsustada, et Sinu reaalus on rahu ja tasakaalu seisund ja et oled püsivalt harmoonias soovitavad nad seda teadvustada, kinnitada aga ka töötada oma keskse kanali puhastamisega( mida tavaliselt reostavad energiad, mille endasse eelkõige mõtetega, suhtumistega kogud), sisemaailma ja füüsilise ühtustamisega.
Viimane tähendab seda, et kui Sinus on kõrgemad vibratsioonid, siis valid ka vastava tasandi tegevusi, seltskonda, toitu, hoolid enda liigutamisest ning suudad mõtteid ja reageeringuid jälgida ja valitseda.
Sina otsustad, kas kiirendad kõike, tehes valikuid olla neutraalne, elada iseenda elu iseendana, osaledes või ise luues endale vaimu tasandit arendavaid tegevusi.
Sind Sinu valikute tegemisel ja heaolus püsivalt olemises aitab kaasa Keskpäikese kuldse Valgusega hinge laadimine ja südame avamine armastuse valguse kõrgsagedulikule valgusevoole.
Tee harjutusi kujustades ette, et Looja Lättes laskub Puhta Valguse voog ja Kespäikese kullahalu voog ning need puhastavad, ümbritsevad, täidavad ja tervendavad Sind põletades Sinu energiatest ära kõik madalasagedusliku.

Kaardi ja karbi kaanepildi alumine poolkuu on anum nagu keha energiavälja hoidja ja ülemine osa selles olev Sinu valgusenergia. Olles püsivalt täitunud valgusega, saab anum ehk Sinu energiakeha täita oma eesmärki – hoida enda sees püsivalt ja piisavalt valguseenergiat, et olla igapäevaselt teadlikkuses enda Valguse Olemusest ning luua seeläbi endale elu heaolus ja külluses

Siin saad kaartidega tutvuda ja tellida:
https://reikitartu.ee/e-pood/

Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal