Nende inspiratsioonikaartide tegemise plaan oli juba väga ammu minu mõtetes aga teostus ootas oma aega. Aastase ajanihkega said kaardid uue nimetuse – Reiki Inspiratsioonikaardid asemel Kanaldatud Valguse sõnumid, sest igal kaardil on ühel pool kanaldatud valguse sõnum, teisel kaardi poolel olevale Reiki sümboli pildi analoogile.


Algne mõte oligi luua Reiki õpilastele abiks kaardid, millel igal on ühe Sümboli pilt, sest sümboleid on päris palju ja nende meeldejätmise harjutamiseks on vaja igapäevast järjepidevust. Selleks oli mul endale valmistatud omakäeliselt joonistatud kaardid Reiki sümbolitega, mida kasutasin edukalt aastaid. Soovitasin ka Reiki kursuse läbijatel omale teha isiklikud kaardid aga see on suur töö ja paljudele pole ka joonistamine meelistegevus.
Inspiratsioonikaardid sobivad imeliselt kõigile, ka neile, kes pole Reiki kursust läbinud. Kaardid pole loodud õppematerjalideks, vaid abiks oma igapäevaelu hetkedesse selgust tooma ja teejuhtideks otsuste ning valikute tegemisel ning saada selgust elu olukordadesse ja kinnitust sisemise tunnetuse õigsusele.

Lisaks valides inspiratsioonikaarti kaardil oleva konkreetse pildi järgi, mis hetkel Sind kõnetab, toimib see energiates võimsa valgusejõuna Sulle või Sinu elu asjaoludele.
Eriline loomine oli karbi kaanepildiga, mis kanaldusena tuli sümbolina loova energia hoidjaks aga ka Sulle energia juurde tootjana, et Sinu elu on iga hetkeliselt külluses:
Karbi kaanepildi alumine poolkuu on anum nagu keha energiavälja hoidja ja ülemine osa selles olev Sinu valgusenergia. Olles püsivalt täitunud valgusega, saab anum ehk Sinu energiakeha täita oma eesmärki – hoida enda sees püsivalt ja piisavalt valguseenergiat, et olla igapäevaselt teadlikkuses enda Valguse Olemusest ning luua seeläbi endale elu heaolus ja külluses.
Kaardid saad enda omaks teha kaasas oleva juhendi abil aga samas võid neid lubada kasutada ka teistel – just nii nagu ise otsustad. Saad programmeerida oma otsusega kaardipaki peale igat kasutamist automaatselt Valguse poolt puhastuma.
Kaartide võtmiseks on juhendis soovitusi aga muidugi pole reegleid ja Sina Looja olevusena lood ise endale oma meelepärase kaartidega suhtlemise viisi. Usalda ennast.
Oled massöör, terapeut, Reiki praktik või niisama imeline olevus, saad edukalt kasutada neid oma igapäevatöös aga ka iga päeva hetkedes imeliste abilistena

Ole igal hetkel enda elu looja

Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal