Kallis palun hooli endast! Tugevda immuunsüsteemi D ja C vitamiinidega, puhka, jaluta looduses, söö rohelist – klorofülli sisaldavaid võrseid ja ole positiivne ükskõik, mis ümberringi ka ei toimu. Astelpaju marjad ja meditatsioon on selleks Sulle imelised abilised. Meditatsioon on tegelikult olemine hetkes, hetke teadlikkuses, tehes igal hetkel vaid ühte asja.

Keskendudes tehtavale hetkes, vaigistub mõtete virvarr ja selliselt igapäevaselt elades oledki püsivalt nö. meditatsioonis ehk hetkes ning saavutad ülekaalu oma mõtete ehk egoteadvuse üle. Hakkad olema Sina ise ehk Mina Olen seisundis ja Sind ei suuda kõigutada ükski välisest maailmast tulenev madalasageduslik energia, kaasa arvatud viirused.
Elad teadlikkuses, pole hirme , oled tasakaalus ja harmoonias. Oled enda olemises. Oled teadlikkuses ümberringi toimuvast, jäädes samas iseendasse.
Mitte ühinedes välisega, suudad püsida tänulikkuses kõigi ja kõige eest oma elus ning saata tänulikkuse vibratsioone Kõiksusesse, avades end ja oma elu külluse ja armastuse voolule ning kõigele, mille eest veelgi rohkem tänulik olla. Sa aktiveerid küllusliku armastuse vooluringi ja püsiva heaolus kulgemise.
Muidugi on alati medalil kaks külge ja Sul on võimalik otsustada, kumma poole valid. Iga päev kinnita endale, et otsustad olla püsivalt terve ning korrastud – puhastud muude vahenditega. Ja tõsta teadlikult end terve olemise, õnne, rõõmu, armastuse sagedusele. Kui laskud allapoole mõne emotsionaalse olukorra tõttu ehk minnes kaasamadalasageduslikuga, siis tõmba end sealt uuesti välja öeldes, et see pole Sinu valik, Sinu reaalsus. Tõsta end uuesti rahu ja tasakaalu sagedusele. Saada see emotsioon minema nagu hologramm ja püsi teadlikkuses toimuvast. Ole kindlas teadmises, et oled väärt vaid heaolu ja õnnestumisi, armastust ja küllust igas asjaolus ja elu tahus.
Püüa vaadelda maailma neutraalsuse ja jaatusega. Andes hinnangu ühined automaatselt olukorra energiatega ja Sind tõmmatakse kaasa rasketesse energiatesse. Jäädes vaatlejaks, suudad saata valgust ja armastust olukordadesse ja inimestele ning tea, et sellest on sadu kordi rohkem kasu kõigile aga eelkõige Sulle endale.
Selliselt toimides võid mõne aja pärast märgata, et olukord laheneb iseenesest ja inimesed rahunevad hakates mõistma üksteist.
Sa lood tasapisi end ümbritsevasse maailma positiivse ja armastusest täitunud energiavälja, mis hakkab seda ümbritsevasse maailma kiirgama, luues heaolu ja samas meelitades ligi samavibratsioonilist energiat. Ja Sul on igapäevaselt lihtsam püsida rahus, tasakaalus ja harmoonias, elada elu nautides rõõme, õnnetunnet, armastada kõike ja kõiki ning elada selle sõna kõige otsesemas tähenduses. Piiranguteta, vabana, tehes hinge toitvaid tegevusi, tegeledes toredate hobidega, armastades oma kaaslast – partnerit ja lapsi, nautides igapäevast tööd, lugedes meeldivat raamatut, jpm. elades, olles, vibreerides, armastuse valguses, enda tavapärases elus. Ja siis Sina ise oledki iseenda Guru, Buddha, õpetaja ja teejuht.
Armastuse Valgust,
Marge
Siit saad kuulata lihtsamaid ja lühemaid energiavibratsioone muutvaid meditatsioone:https://www.youtube.com/channel/UCfWwhz48Ovb8IJQVriFExKg