Inimesel on vaja puhkuse aega, järelemõtlemise aega. Kui kogu aeg oli vaid üks tormamine ja kiirustamine, siis nüüd on käes hetk, mil tajud kõigest sellest väsimust…

Seda väsimust soodustab ka uute kõrgemate sageduste energiate allatulek. Sind ümbritsevad energiad kogu aeg uuenevad ja see süvendab veelgi seda tunnet, et ei taha enam ega jaksa niimoodi elada. Mõtlemised muutuvad, keha tahab puhastuda vanast taagast, mis sinna kogunenud, kõigest aegunud informatsioonist. Selleks ongi hea praegune aja mahavõtmise aeg, mil saad nautida looduses jalutamist, iseendaga olemist, teha endale meeldivaid asju, hinge toitvaid tegevusi, viibida koos Sulle armsate, lähedaste inimestega. Lihtsalt olla – vedeleda, lebotada, olla mitte midagi tehes, olla mitte midagi mõtlemises. Ka neid asju pead õppima, sest kui Sa oled harjunud ruttama, kogu aeg midagi tegema, siis lõpuks sa ei oskagi enam teistmoodi. Aga Sa pole kell, mida hommikul üles keerata ja mille vedru õhtuni muudkui tiksutab seiereid.

Praegused kuu seisud, asjaolude seisud on tekitanud võimaluse, kus Sa saad aja maha võtta ja olla sellises olemises, mis Su elu ja keha olekut taastab ning toidab. Ja ega polegi muud soovitada, kui kulge jooksvalt ajaga kaasas, selle elu – olus üks päev korraga. Ära mõtle, mis saab edasi, kuidas hakkama saada, kust raha tuleb, vaid lihtsalt ole. Ole usalduses, et kõige eest kantakse hoolt. Iga sõna ja mõte hakkab üha rohkem ja rohkem kandma suuremat loovat energiat. Mõte on energia. Energia on valgus. See valgus täidab Sind, ümbritseb Sind, kujundab Sinu elu. Valgus on ümberringi, igas pisemaski energiakübemes. Kõik koosneb valgusest. Sellest valgusest tuleb informatsioon. See valgus edastab Sulle vajalikku energiat. Tulebki õppida usaldama elu. Usaldama asjade kulgu ja just selliselt nagu Sulle on parim. Kõik on lahendatav. Kõik on võimalik. Kõigel on oma põhjus. Pole niisama asju.

Ole hetkes ja tunneta neid põhjuseid, usalda elu ja seda, et Sinu elus toimub kõik Sulle parimas lahenduses, parimal võimalikul viisil. Täites end rahu, tasakaalu, valguse, armastuse, teadlikkuses olekuga ja olles hetkel hetkes, lood seda, mis Sulle on parim. Usu, usalda, tea, tunneta, taju. Sul on see võimalus. Sulle on see võimalik, sest Sina oled Valgus. Sina lood Valgust enda ellu ja enda sisse.

Juues vett mõtle, et see on valgus. Sa jood valgust, valguseenergiat. Olen teinud Ph happesuse testiribadega teste. Kui lihtsalt niisama kraanivett testida, siis see on keskmise happesusega aga kui lülitad kraani Looja kanaliks ja teadvustad, et kraanist voolab valguse, armastuse ja tervenemisega täitunud vesi, siis PH testi ribake on täielikult aluseline. Sul on võimalik teha selliselt valgusega täites omale ravimeid veest, toiduainetest, vm. täites valgusega näiteks leivatükikese ja teades, et see leivatükike on valuvaigisti, sisaldades Sinu jaoks vajalikku valu alandavat energiat. Proovi! Sa hakkad looma. Sulle tuleb teadlikkus. Sulle edastatakse tedamisi loomisest. Sulle antakse õpetused. Sulle edastatakse allalaskuvate kõrgemate energiatega vajalikke teadmisi, meetodeid, kuidas hakata midagi tegema läbi oma tedvustamise ja valguse kaasabil, mis sa oled, mis sind ümbritsevad, mida sa endast läbi lased, vastu võtad, lood, mis sulle on kättesaadav iga päev, 24 tundi päevas, täiesti vabalt, tasuta, puhtal kujul. Kui Sa vaid ise seda tahad, otsustad, usaldad, sest Sina oled Valguseolend. Sina oled Algallika Valgus. Kõik pärineb sinu enda sisemusest aga samas selliselt nagu Sina otsustad. Sul on alati olemas igas asjas oma isiklik vaba tahe.

Naudi elu ja olemist. Usalda oma sisehäält. Täna igat eluhetke kõige ja kõigi eest, ka mittemeeldiva eest. Sellega täidad end rahu ja tasakaalu energiatega ega lase hirmul ja ärevusel oma meeli köita. Luba oma sagedusel tõusta, elades igapäevaselt rõõmus ja õnnetundes. Näe väärtuslikku igas eluhetkes, putukas ja ka vähetähtsamatena tunduvates asjakestes. Täna Kõige Algallikat nende eest. Tänulikkus tõmbab Sinu ellu juurde veelgi rohkemat, mille eest tänulik olla ning aitab Sul püsida Valguse ja Armastuse kõrgemas sageduses.

Armas, ole rahus ja tasakaalus,
ole täidetud õnne – ja harmooniaga,
püsi teadlikkuses iseendast, oma jõust ja väest,
ole terve ja puutumatu madalasageduslikule!

Armastuses,
Marge