Heihei! Sai nüüd selline kanaldus – postitus, osalt klienditööst, osalt nendelt tagasisidede alusel aga osalt ka hetke energiatest ajendatult. Teema oli üleval juba nädalake ja lõpuks sai kirjapilti ning usun olevat energiates abistavaks ka Sulle.
Kõik, mida loeme või kuulame on justkui energiasüstid, mis vaikselt hakkavad sisemaailma energiates looma, uuendusi läbi viima ja maailmanägemist avardama. Isegi kõige lihtsamad juturaamatu tekstid, sest mitte midagi pole niisama, põhjuseta, Kui Sa loed seda raamatut, siis Universum juhatas Sind seda tegama, saamaks sealt mingeid aktivatsioone.


Mitte kedagi pole võimalik aidata, kui ta ise seda ei taha. Kui lähed terapeudi vastuvõtule ja ootad, et ta võtaks Su valu ja raskuse ära, siis ta saabki seda teha aga Sa võid üsna pea olla samas olukorras tagasi, milles olid varasemalt. On suur vahe, kas Sa tahad asjades lahendavat abi või lihtsalt vabaneda ebameeldivast ja Sind häirivast, et saada vanaviisi jätkata. See on võrreldav nagu mingite nurka vedelema jäänud kottide silanägemise eest kappi tõstmisega. Näha pole aga redutavad kapis edasi ja võtavad seal ruumi. Nad on ikka veel olemas ja ootavad lahtipakkimist, läbi sortimist ja vana mittekõlbliku äraviskamist ning veel sobiva ümberkujundamist või mõistmist sobitamiseks mõne uue esemega ehk Sinu hetke reaalsusesse vajaminemist, kasvõi infona.

On ka teraapiavõimalusi, milles osaledes saad vabaneda kehasse kogunenud pingetest, võimaldades olla kergemas olemises, kuid vabastamata algpõhjused toodavad püsivalt uuesti pingeid juurde. Seega on ka selline teraapia ajutine lahendust andev abivõte. Muidugi päris mõttetu pole, sest vabanedes pingetest luukse Sinusse tühja ruumi juurde, võivad tõusta Sinu energiavibratsioonid ja selgineda südame mõtlemine domineerivamaks ning Sul on suurem lootus hakkata nägema asjaolusid nende tõelises valguses.
Olukorrad valude ja raskustega on Sulle nende selgeks saamiseks, kogemiseks ja vaimus kasvamiseks. Kui näed neid nagu asjaolusid, mis Sind Sinu elus häirivad ja millest vaja lihtsalt vabaneda, siis lood tegelikult analoogset vaid juurde. Vaadates ausalt enese sisse, ja reaalsuses hinnates ümber enda tunnetuslikud aspektid vajalikeks või kogetuteks, suudad luua endasse ruumi nö. uuele hingamisele. Ja siis juba oled suuteline teadlikult enda elu reaalsusese looma vaid heaolu andvat ja Sinu jaoks parimat ning järk järgult edaspidi polegi Sul enam vaja midagi vabastada, sest lood hetke teadlikkuses igas hetkes.
Mõnikord on nii, et Sa ei tahagi vabaneda millestki, mida oled kogenud valuna, sest nii on mugav. Lähedased, töökaaslased, sõbrannad, lapsed kõik arvestavad, et oled haiget saanud ja teavad Sinu valu ning alateadlikult või teadlikult arvestavad sellega, andes Sulle juurde energiat, mida Sa muidu peaksid ise tootma. Kõik Maa tasandil baseerub energiatootmisel ja vahendamisel ning väga lihtne on energiat omale juurde hankida. Mõtled ja juba ühined mõelduga ja energiad voolavadki Sinu suunas, käivitajaks soov saada. Või hoopis annad seda ära. Seega Sinu otsus ja valik on vastava voolu aktiveerijad.
Teisalt toimib maises maailmas kaalukausisüsteem – kus energiat rohkem sealt läheb sinna, kus seda vähem on ja vastupidi. Sul on tegelikult piiramatul hulgal energiat, kui Sa vaid ise seda usud, tahad ja teadvustad, sest Sa oled, iga inimene on, energiates otse kanaliks Algallikasse. Sa ammutad sealt igal hetkel energiat just niipalju, kui usud ja usaldad ning läbi selle uskumise ja usaldamise suudad endasse lubada. Jah just nii, Algallika energia on Sinu loomuomane energia ja voolab ammendamatult Sinusse kogu aeg. Sind on uskuma pandud, et Sul pole selleks võimekust! Seega Sul pole vaja juurde välisest maailmast energiat, vaid teadlikuks saamist sellest, kes Sa oled. Oled Looja Olevus! Igal hetkel, kui kahtled milleski ütle endale : “Olen see, kes Ma olen! Mina olen Looja Olevus”
Teadvusta endale, et elad hetkes, siin ja praegu ning püüa mõista, et tuues vanad valud sellesse hetke reaalususesse, milles hetkel oled, ühildad Sa need antud hetke reaalsusesse ja võimendad asjaolusid. Tood uuesti päevakorda ja lood juurde.
Mida siis teha, et see selliselt ei toimiks? Saad mõõdunule vaadata, kui tol hetkel olnule, mida antud hetkes enam pole. Mõistes, et oled siin maailmas kogemusi saamas, siis iga olukord, asjaolu, kellegiga kohtumine, apsakas, vastuolu, õnnestumine, jm on kogemuste omandamiseks, mitte nende kogumiseks, ja hiljem vaagimiseks. Seega vaata üle, analüüsi, mõistes kogetut talleta teadmised enda sisemisse infopanka edasises elus reageerimiseks. Täna saadud kogemusi ja lase vanad asjaolud vabaks. Lase neil enda energiamaailmast lahkuda nagu hologrammidel arvutiektraanil, mis ristist kinni pannes lihtsalt kaovad. Kinnita endale, et elad hetke teadlikkuses ning tõsta end teadlikult iseenda elu ajajoonele!
Olles hetkes, pole seal midagi eelnevas elus olnust. Olles iseenda elu ajajoonel, eladki hetkes ehk vertikaalelu ajajoonel, luues antud hetkel ja olles mittemidagimõtlemises ehk hetkes ehk kulgemises teadmises, et Sul on kõik imeline, Sul on kõike ja Seda kõike vajaminevat pidevalt luuakse ja antakse Sulle jooksvalt juurde. Ehk nüüd jõudsime tegeliku loomise skeemini, võtmeni olla püsivalt külluses igal tasandil! Oled usalduses. Oled teadmises. Oled lihtsalt hetkes! Ei mõtle mitte millelegi, vaid tead, mida tahad ja oled kindlas teadmises, et see on Sul olemas. Kohe, kohe jõuab Sinuni. Ega kahtle hetkekski selle saamises ega enda väärt olemises seda saada.
Muidugi, kui Sa ise teisiti ei otsusta ega lase ka enda egoteadvusel ehk mõistusel end ümber veenda. Selleks tuleb Sul teadvustada enda jõudu ja väge ning Looja Olemust ja teada, et mitte kellelgi pole õigust ega võimet Sinu energiaid tsurkida ega Sulle midagi vastu Sinu tahtmist peale suruda ega juurde pookida. Tea ka seda, et kahtlemine on nagu kustukumm, mis tühistab ära kõik, mis Sinu poole Universumi andidena teel olid. Loovad on seega kindel teadmine, selles vibreerimine ja kindel, selge visioon soovitust ning hetkes, siin ja praegu olemine ja neis enda elu elamine, täie jõuga ja väega loomises. Seda võib võrrelda nagu ühe sammu astumist, millele Universum astub kümme vastu. Universum annabki Sulle seda, mida Ta näeb, et Sa ise arvad end väärt olemast!
Jätkuvalt Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal