Kanaldus paar nädalat tagasi teel Tallinna

Kõik on mäng ja mitte miski pole tõde. Aeg – hetk on nagu kummist ruum, mis venitub välja selles suunas ja sinna, just nii nagu Sa ise dikteerid.
Mitte midagi ei saa võtta üks – üheselt. Näeme illusioone, mida ise loome. Meie teadvus on nagu pilvelõhkuja – korrustega maja. Millisel korrusel Sa elad? Millisel korrusel asuvale energiale vastavaid teemasid oma ellu lood või kutsud? Sul on alati võimalik otsustada, valida. Keskendu oma Kõrgema Mina teadvusele, Vaimule Loojale oma kehas. Tema teab vastuseid. Palu ühendust enda Looja olemusega.

Et see lihtsamalt toimiks, tõsta oma sagedust, vaigista meeled, anna vabaks kinnijäänud mõtted, lahusta endast vana ja mittevajalik – kõik, mis Sind enam ei teeni. Lihtsalt ostusta, et annad ära Kõiksusesse rasked teemad. Pane mulli sisse ja saada ülesse või lihtsalt too asi esile, vaata otsa ja saada Valgusesse, vaadates, kuidas see Sinust eemale ujub ja kaugustesse kaob, kuni seda enam pole. Otsusta, et lõikad enda ümbert kõik niidid, ühendused millega – kellega iganes need poleks. Täida oma väli seejärel valgusega. Ja siis saad taotleda, et Su sagedus tõuseks Sulle sobivale või soovitule tasandile ning ankurduks sellele sagedusele.

Nüüd oled Sa valmis looma Looja Vaimuna just seda, mis teenib Sinu olemust ja tema soove.

Marge