Kaugseansi tagasiside armsalt Maililt – olen Sulle südamest tänulik!❤️❤️❤️
Meil kõigil on igatsus oma Kodu järgi, aga selle all ei pea ma silmas ainult füüsilist paika, vaid kohta, vaid olukorda kui oled hingega üks. Sinu mõistus on vaigistatud, Sa oled voolamises ja voolavuses ja tead, Sa oled valgusolend ning kõik siin maailmas on võimalik.
Küll aga eksitame ennast igasugu igapäeva teemadega: läheme närvi, saame vihaseks, oleme alandlikud, anname liiga kergekäeliselt alla, kuni lõpuks me enam ei saa aru, miks me mida teeme ja kelle jaoks? Kas see on meie südamest tulev soov või ego tahe? Või proovime üldse selle kaudu olla kasulikud ja vajalikud teistele, et nad lõpuks ometi märkaksid ja tunnustaksid meid? Ometi ME ennast EI märka. Me jätame selle osa ära või pooleli. Enesearmastuse jätame justkui ära, kuigi teisi oleme väga varmad ja kiired päästma.

Leidsin Marge Karu meditatsioonid juhuslikult Youtube’i kanalilt 2021. aasta novembri alguses. Kui sul on palju mõtted ja tundeid, mida Sa ei oska enam enda jaoks sorteerida ja lahterdada ja oled mingis mõttes igapäevaellu kadunud, on hea puhastada ennast sellest kõigest paar korda päevas meditatsiooni(de) abil.
Minu olukord oli aga keerukam. Minu probleemid olid materialiseerunud juba füüsilisse reaalsusesse ehk andsid kehas märku valuaistingute ja haigete organite kujul. Ei ole just eriti rõõmustav olukord, kuhu noore inimesena sattuda. Aga see oli kogum minu mõtetest ja tunnetest, sest iga minu iga päev mõeldud mõte lõi ühte ja sama, lõi seda negatiivsust. Alguses oli seda raske kanda lihtsalt mõttena, aga keha(teadvus) on leidlik, ta arvas et kuna see on nii vajalik mõte ja kuna ma seda pidevalt kordan, peab see olema midagi tarvilikku, mida on vaja arhiveerida, mida on vaja panna tallele. Aga kuhu seda ometi panna? Füüsilisse kehasse muidugi.
Kaugseanss. Olen varem ka kaugseanssidel osalenud, aga nii põhjalikku, läbimõeldud ja täpset seanssi oma elu aastate jooksul kogenud ei ole. Marge oskab peenelt öelda välja Su muresid ja probleemkohti, rääkimata energia-ja valgustööst, mille käigus puhastab ta keha kõigest madalast ja üleliigsest, mis ei ole meile kui valgusolenditele omane. Kui Sa tunnistad valgust iseenda sisimas, saad Sa selleks. Tema annab, aitab ja võimaldab leida taas selle ligipääsu Sinu südamevalgusele.
Kaugseansi jaoks valisime enne aja ja selle ajal viibisime täiesti eri linnades, nägemata teineteist. Kui ta tegemist alustas, tundsin kohe, kuidas mu keha tahab pikali visata, tundsin raskustunnet jalgades, põlvedes kuni sealt edasi peani välja, kuidas energia hakkab liikuma minus. Tundsin enda jaoks valusates piirkondades valu, isegi välja kannatamatut valu, sellist mis pani mind tundma, et ma enam ei suuda, ma enam ei jaksa kannatada. Võimalik, et see oligi kehateadvus, kes lõpuks nüüd sai suu avada ja öelda valuaistingu kaudu: “Lõpeta see negatiivsuse laadimine oma kehasse”. Aga ka valu, raskus- ja ebameeldivustunne on osa protsessist ehk tervenemisest.
Ma ärkasin järgmine päev ning mu pea oli selge, aga mul oli väsinud olla. Edasi hakkasid ülesse tulema erinevad emotsioonid, seal oli ka palju viha ja mõistmatust, segaseid tundeid, justkui elu ja surma vahel olekut, sest mingis mõttes ma olingi seda. Ma polnud ei ühes ega teises, olin otsustamatu, vanas maailmas aga uue maailma lävepakul. Haarates mõttega, et olen justkui kõikvõimas, samas seda igapäevaelus mitte rakendades. Kas seda saab siis nimetada tõeliseks tarkuseks?
Marge on oma teadmistes ja tagasisides põhjalik ja annab endast maksimumi, see teeb ta eriliseks. Ta on nagu röntgen valgustab läbi Su elu kitsaskohad oma selge pilgu ja kanaldatud teadmistega, et Sul ei jäägi muud üle, kui uskuda ja südames teada, et nii on. Ja, et sina oled võimeline oma elu iga kell muutma. Iga valikuga. Ja see ei ole muinasjutt. Isegi kui mina suudan lõpetada endale vanade lugude rääkimise ja teha selged otsused, mis pakub mulle elus rõõmu ja vahet teha näiteks, mis on lihtsalt üleliigne eneseupitamine või teiste pärast rööprähklemine, siis suudad seda ka Sina. Lihtsalt usu ja toetu oma sisemisele veendumusele, et kui su käes on õiged teadmised ja õiged tööriistad, on iga töö nagu lapsemäng.
Marge salvestab oma kaugseansse lindistusena, nii et hiljem sa võid kordi ja kordi neid üle kuulata, kui midagi esimesel korral ei kuulnud. Aga mis kõige olulisem, ta juhatab Sind taas Koju. Ja mis saaks olla ühe valgustöötaja kõige püham ja puhtam eesmärk, kui juhatada Sind lätteni, millest alguse oled saanud, mida suudad, oskad ja saad välja kiirata ning, mis on Sinu olemuse osa. Kodu peaks meil kõigil olema iga päev kaasas, mitte vajuma unustuste hõlma koos iganenud mõtetega ja ärevate und ära võtvate tunnetega.
Kodu annab Sulle jalgealuse, teadmise, turvise, mida Sa peaksid siin elus tegema ja kustutab kõik ebavajaliku ja tühise. Aga selleks, et Koju jõuda, pead olema enda vastu lõpuni aus. Siis on Koju jõudmine nagu (suur)sündmus, hingega ühildumine, iseendana olemine. Kõik on lihtne. Sest seal keerulist midagi ei ole. On kergus, lihtsus ja voolavus!
Aitäh Sulle selle imelise kogemuse eest!