Eilse kliendipäeva sõnum on “usalda Universumi hoolimist Sinust”. Usalda seeläbi ka seda, et jõudes kellegi juurde, pole see niisama, ikka põhjusega. Kasvõi sellisel põhjusel, et kogeda mingeid emotsioone seoses selle inimesega, kellega kohtusid. Niisama asju Universumis pole. Valgusejõud on suunanud Sind tema juurde, sest ta võimaldab Sulle vajaliku kogemist.

Kui mulle seansi ajal midagi näidatakse, siis olles valgusekanal tuuakse läbi minu voolava algse puhta valguse jõul üles Sinu alateadvusest või sügavamatest kihtidest sinna talletunud veel vabastamata, lahtilaskmist vajavad tunded ja emotsioonid.
Kõikide tunnete taga on emotsioonid ja kui Sa hakkad vastu võitlema Sulle räägitule, siis lood omale nende kogemist juurde. Lood juurde leppimatust, rahulolematust ja muid konfliktseid energiaid
.
Ainuüksi selle järgi, kuidas Sa kuuldu peale reageerid, võid aru saada, et need olid juba Sinus olemas ning olukord on nende Sulle nähtavaks tegemiseks. Usalda hetke infot. Ole hetkes ja tea, et põhjuseta ja niisama ei näidata midagi. Need on aktuaalseks tõusnud hetke energiates, olevikus, selleks et saaksid tulevikku suunduda heaolus ja õnnestumistes. Tea et kõik on Sinu heaoluks ja hüvanguks.
Uuenenud energiates võib tulla vanu asju sügavamatest kihtidest üles, kui oled juba saanud varasematega ära tegeletud ja nüüd oled valmis uutele otsa vaatama. Hinge Teadvusega. Oma mõistusega aga võid ennast tajuda juba nagu Nirvaanasse, rahu seisundisse jõudnuna, vaba ja puhta lehena. See ongi üks suur illusioon, see Nirvaanas olemise tunne, sest saad kogemusi seni, kuni maailmas elad. Sa lood neid lisaks ka oma mõistusega juurde, ja Sinu vaimolevus on võtnud vastu otsuse siin maailmas kogeda maksimaalselt palju ja võimalikult rohkem igal tasandil edasi areneda.
Arengut võimaldavadki Sulle igasugused kogemused ja läbi kogemised. Sa ei saa seda arengut seisma panna ja iga asja, mis kuskilt poolt üles kerkib, Sa saad selle ära kogeda. Teadvustada, et aa, ma nüüd tean. Sa võid küll vastu võidelda aga vastu võideldes Sa võitled vastu Jumala tahtele, ehk siis iseendale, sest Sina oled Jumala kehastus maises plaanis ja Sina lood oma elu ja ka kõik oma kogemused.
Ja ka selle kogemuse oled Sa endale ise loonud, et Sa kohtud kellegagi ja kuuled selliseid asju, mida Sulle ei meeldi kuulda. Siin jõuame uuesti selleni, et igal juhul tuleb Sul teadvustada, mis emotsioonid Sinus kõigega seoses üles kerkisid. Need on võtmesõnad, ehk algsed tunded ja emotsioonid, kokkuvõtvalt põhjused. Usalda!

 

Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal