Eilse klienditöö sõnum
Ükskõik mida Sulle öeldakse või kuuled, tea, et kõik on suur illusoorne mäng. Elad Matrix illusiooni maailmas, kus Sinu egoteadvus on selle üheks hoovaks. See kõik toimub Sinu elu reaalsuses, sest Sinus on veel mingeid käivituvaid vabastamata emotsioone ja mustreid.

Kõik need mustrid Sinus hakkavad tööle täisvõimsusega võimendades emotasionaalseid üleelamisi ja toimides allatõmbavalt vibratsioonides ning hakkad tundma end piisav mitte olevana.
Kõik pärineb Sinu enda sisemusest ja baseerub emotsioonidel. Taju, millised emotsioonid aktuaalseks tulevad.
Pole tähtis, mida Sulle öeldakse või mis olukord on, vaid tähtis on see, kuidas Sa reageerid, sest reageeringuga lood endasse emotsioone, mille peale veelgi reageerida ja samas Sa reageerid ning lood neid, sest Sinus on nad juba olemas.
Need mustrid Sinus töötavad ja aktiveeruvad võimendudes suureks rahulolematuseks. Kui Sul pole läbi selle midagi vaja kogeda, siis Sa ei näe, kuule, tunneta ega märka mitte midagi sellist.
Mõnikord loob süsteem Sulle manipulatsiooni, et teemaga kaasa läheksid ja laseksid end vibratsioonides alla tõmmata ühisvälja sageduse tasandisse. Kaotades oma energiat resoneerud seal olevate energiate – ja infoväljaga ning võid hakata end väga ebakõlaliselt tundma.
Kui aga sinu sisemuses toimub kaasaminek, reageering, siis vaatle, millised emotsioonid üles kerkisid ja vabasta need jooksvalt. Ära jää kinni neisse, vaid tõsta end sellest süsteemi egregorist välja, et mitte olla nagu sünteetilise mulli hägustatud teadlikkuses oma elus toimuvast.
Harjuta ka rahu – tasakaalu seisundit, neutraalsust ja vaatamist olukorra peale suures plaanis, sellega oma energiatega mitte ühinedes ning teadvustades illusoorse mängu toimumist.
Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal