Oluline eilse päeva sõnum on anna vabaks, lase lahti kõik, mis või kes pole Sulle heaoluks ja mis või kelle tegevus Sind siin elus ei teeni, olgu need inimesed või olukorrad. Inimesed, kes pole Sinu suhtes ausad, heasoovlikud.
Hirm jääda üksi või toetuseta või hakkama saada on need tunded ja emotsioonid, mille pärast Sa ei julge neid oma elust minema saata. Lastes lahti teed koha vabaks, kuhu saab tulla just sellised võimalused ja inimesed, kes on Sulle parimad, soovivad head ja kes hoolivad Sinust ning on ausad Sinu vastu.
Ausus ongi tegelikult üks tähtsamaid aspekte kõikides elu nüanssides – suhetes, tööalastes kontaktides!
Seega armasta ja austa ka iseennast ning lase minna kõigil ja kõigel. Anna julgelt vabaks, ära karda, sest Universum annab Sulle seda, mida sisaldad ja välja kiirgad. Kui Sinus on hirm hakkamasaamise või üksi olemise ees, siis sellelaadset just saadki.
Universum annab Sulle vastavalt Sinu enda mõtetele ja sõnadele!
Seega vaata ausalt enda sisse ja tunneta, mida Sina tahad ja kas see, mida teed on Sinu jaoks enda hindamine ja väärtustamine. Just seda kiirgad välja ja seda lood oma ellu.
Luues koha võimaldad tulla oma ellu soovitul ja igatsetul, lased unistustel täituda!
Inimesena võid olla harjunud ootama enne asemele millegi või kellegi tulekut ja alles siis oled nõus lahti laskma. Universumi kord on aga selline, et Sinult oodatakse seda ühte sammu, kasvõi otsust ja asjad hakkavad lahenema Sinule parimal viisil.
Harjuta endas sellist suhtumist ja ütlemist, et küll kuidagi ikka saab, küll saab, asi laheneb ja ära rohkem sellele mõtle ning ime küll aga lahendused tulevad iseenesest just Sulle parimal moel
❤Teise klienditöö sõnum aga toetav esimese töö sõnumit
Selleks et luua tulevikus imelisi kogemusi ja suhteid, tuleb olevikus vabastada mineviku ankrud ja pommid. Et need ei tõmbaks sind alla ega takistaks tulevikus luua oma elu imelist tsenaariumit.
Need ankrud ja pommid on mineviku asjaoludega seotud emotsioonid. Võid mõelda, et tunnete tasandil oled lasnud vabaks inimesed, olukorrad ja mõistnud, mida need on Sulle kogeda võimaldasid ja millist vabadust nüüd koged aga emotsioonid nende tunnete taga oled ära unustanud ning need on nagu tuha all olevad hõõguvad söed, mis veidi kütet juurde saades muutuvad uuesti leekideks.
Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal