Kõik on võimalik….
Nii lihtne lause aga kui suur on JÕUD selles! Tõesti kõik on võimalik. Kui usud, tead mida tahad, ei kahtle vaid usaldad elu, Kõiksust ja seda, et läheb just nii nagu Sa vajad.
Lihtne pole usaldada, uskuda ja jääda rahuseisundisse. Sa oled ikka harjunud muretsema, ülemõtlema, kartma ebaõnnestumist. Kardad haiget saada. Kardad, et hingel on valus. Kardad, et Sind alavääristatakse, arvustatakse.

Kardad, et vaatamata kõigele ei lähe ikkagi nii nagu oled lootnud ja soovinud. See ei ole Sina, Sinu tegelik olemus. Sina oled Sina. Emotsioon on energia, mis saadetakse Sinuga manipuleerima, Sinu meeli ära kasutama. Sa kas lähed sellega kaasa või mitte. Sina otsustad. Aga kindlaks enesele polegi nii lihtne jääda, sest jälle tulevad kahtlused segama. Mis siis aitaks?

Esmalt tajud, millised emotsioonid on Sind enda haardesse võtnud ja palud kogu olemuse sügavusest neid enda seest välja tulla. Tänad võimaldatud kogemuste eest aga nüüd Sa oled neid piisavalt kogenud ja annad nad vabaks taotlusega, et nad lahustuksid ära Valgusesse. Seejärel täidad vabanenud kohad valguse ja armastuse, õnne, rõõmu, rahu ja tasakaaluga. Taotled, et ka Sinu energiad täituksid nendega, rahu ja tasakaalu energiatega. Ütled endale, et Sina oled õnn, rõõm, armastus, headus, valgus. Ja Sa oledki Valgus- võimas, ilus, kuldne Valgus.

Lõdvesta nüüd taotlusega enda keha, teed mõned sisse – väljahingamised meelte tasakaalustamiseks, rahustamiseks. Taotled, et Su pea oleks mõtetest tühi – mõtted kinni – aju vait. Seejärel taotled end tagasi enda keskmesse, oma olemusse ning sisemusse rahu, vaikus, avarus. Kinnitad, et oled enda keskmes, oma olemuses ja saadad kõik võõrad energiad endast puhtal kujul omanikele tagasi ja kutsud kõik enda energiad puhtal kujul enda juurde tagasi, kusiganes need siis poleks. Kohe kõik Sinu energiad Sinu juurde tagasi.
Seejärel tõstad enda sagedust Sulle vajalikule tasandile ja ankurdad kogu päevaks oma sageduse just selle sageduse tasandile. Lisaks taotled, et Sinu energiad on nähtamatud madalasagedusega energiatele. Oled neile läbipaistev, puutumatu.

Ma kirjutan neid ridu ja tunnetan, kuida energiasagedus tõuseb, vibratsioonid lainetavad kogu kehas. Ja ma olen tänulikkuses Valgusele, armastusele, elule. Iseendale – sellele kaunile, Valguseolendile minu sees. Olen tänulik kõikidele kogemustele, mida elu võimaldab. Olen tänulik ka tagasisidele, mida tänu oma tööle saan klientidelt, keda seanssidel aitan.
Eile sain kõne kliendilt, kellega mitu nädalat tagasi tema seansi ajal vaatasime, tervendasime, muutsime minevikumustreid, jpm. Asjaolu, millega tegelesime oli nende mõne nädalaga praktiliselt lahenenud. Olles mures lähedaste käekäigu pärast ja soovides neid aidata, andis ta juba aastate jooksul ära iseenda energiat ning oli sellest kõigest väga väsinud. Seda üllatavam oli talle asjaolu, et sellise väikese tegelemise ja lühikese ajaperioodi jooksul hakkas olukord kiiresti muutuma ja lahenema. Olukord, mis oli olnud seisvas seisundis vahest isegi kümneid aastaid.
Või kogemus kliendiga, kel rahaasjad olid toppama jäänud. Tegelesime selle olukorraga ja küllus on aasta lõpust siiamaani voolamises.

Mitmeid tagasisidesid on saadud ka suhete normaliseerumises või edasiliikumises. Mitmeid kogemuslikke lahendusi on abis lapseootele jäämises.
Seanssidel toimuvat ei oska täpselt teada ka mina. Paljud teadmised, mida ja kuidas teha tulevad seansi ajal iseenesest. Arvan, et need on aidatud sõltumatute ja mõjutusteta Vaimsete abiliste, Kõrgemate jõudude, Algallika enese poolt.

Selliste tagasisidede kuulmine teeb alati südame soojaks ja ääretult tänulikuks ja rõõmsaks. Ja see tänulikkuse tunne täidab kogu sisemuse, kõik meeled, tajud, kogu keha iga rakukese ning avastad, et tunned tänulikkust kõige ja kõigi vastu. Tänulikkus Sinu sees kasvab võimsaks tajuks, piirituks rõõmuks ja õnnetundeks. Ja Su sisemus hakkab särama, ja seda sära hakkad endast ümbritsevasse välja kiirgama.

Marge