Heihei! Jagan Sinuga rõõmu, et nüüd on Youtube vormis ka meditatsioon “Kontakt enda sisemise Minaga”
Meditatsiooni kestel annad enda sisemisele väiksele Minale armastuse, turvatunde, hoituse ja hoolimise teadlikkuse ning uuendad oma temaga uuesti koostöös toimiva kontakti ning elus lihtsa ja edus, külluses, heaolus teineteist toetava koos edasiliikumise.
Lood püsiva ühenduse nii enda algenergiatega, kui algsete juurtega Universumisse ja taastad seeläbi kontakti enda Suure Mina ja Väikese Mina vahel. Liikudes Looja Lättesse lood omale hetke teadlikkuse reaalsuse ehk vertikaalelu ajajoonel elamise.
Olles liikunud oma algenergiatesse taastad enda algse olemuse kogu potensiaalis ja muudad, kustutad, tühistad pilte, asjaolusid lapsepõlvest, vm, mil Sinu sisemine väike laps sai haiget, luues asemel uue süžee.
Edasi liigud tuleviku Mina meistri ajajoonele ühinemaks tema jõud ja väe potentsiaaliga muutmaks seal ära kogu oma eksistentsi erinevate elude valusad haigetsaamised, mis ei lase Sul olla täies usalduses ja ühenduses oma sisemise Minaga ning olla Looja olevus elades Maises maailmas.
Mineviku ajajoonel annad esivanematele juurde energiat aitamaks neil saamaks oma elu asjaoludega ise hakkama. Tänad ja õnnistad neid ning tõstad end ja oma järeltulevad põlvkonnad kõigil iseendi elu ajajoontele, esivanemate ajajoonelt välja, elamaks iseendi individuaalset ja ainulaadset elu.

Tutvustavat versiooni meditatsioonist saad kuulata avades järgneva lingi https://youtu.be/TGFaNhIILoE
Soovides täispikka meditatsiooni versiooni, palun teosta allppool olevast tasakaalupanuse valikust ülekanne Sulle sobivas summas ja anna nii sellest, kui soovist saada meditatsioon mulle märku!
Ma armastan Sind
Ma õnnistan Sind
Ma tänan Sind
Marge Karu