Tänane teema on kooliaasta algus ja siit sealt kostub selliseid kõnesid, mis lapsi korrale kutsuvad või loetakse neile üles eeldused, millistena nad peaksid koolis olema.
Sisemusse jäi selline imelik tunne ja mitu päeva setitus see minus, kuni lugesin ühte postitust, kus laps ütles emale, et miks Sa muretsed ja kardad…. Et see kõik tekitab neis, lastes pigem ärevust ja hirme. Ütle pigem, et olen tubli ja saan kõigega hakkama.

Vanemate muretsemine on tegelikult nende endi lapsepõlve valud ja halod, mis on jäänud neid elu elades kummitama. Samuti võivad need olla mustrid programmid, mis on Sinuse salvestunud Sinu vanematest, nende hirmudest.

Kui laps läheb lasteaeda ja hiljem kooli, siis aktiveeruvad need seni vaikselt alateadvuses tukkunud valud ja hirmud. Järsku minu laps saab sama kogeda, järsku teda ka alavääristatakse, vm. sellised olnud intsidendid.
Kui avastad end selliselt käitumast ja mõtlemast, siis transformeeri ja vabasta endast oma alatedvusesse jäänu ning Sinu laps saab lasteaeda ja kooliaega kogeda läbi iseenda kogemuste prisma, just neid kogemisi saades, milliseid tema on otsustanud siia ilma sündides saada. Sa ei saa oma lapse eest ära kogeda ei varba kivi vastu äralöömist ega ka tülitsemist sõbra/sõbrannaga aga Sa saad luua temale imelise kulgemise iseenda energiates korrastustöö tegemisega ja muidugi mõtete ning sõnade jälgimisega.

Universum kuuleb ja annab Sulle, mida räägid, sest kinnitad seda oma häälega. Kui kardad, et õpetaja või lasteaiatädi pole Sinu lapse suhtes tähelepanelik ja õiglane, siis oled selle ise oma hirmudega loonud. Energiates on alati kõik olemas enne, kui asi toimub! Kui lapsel tuleb aeg minna lasteaeda või kooli, siis tahes tahtmata tulevad Sinus üles vanad valud ja haigetsaamised ning loovad energiatasandil valmis süžee ja kui lähed lasteaeda proovipäeva kogema ja näed, et kasvataja ei tee lapsest välja, või koolis ei saa laps piisavat turvatunnet, ja temasse tekib pigem suur hirm mitte olla tasemel – ja mitte olla end ära õigustanud.

Niiet positiivsus igasse eluhetke ja teadmine sisemusse, et ükskõik, kus Su laps hetkel pole, on ta turvatud just Sinu mõtete, sõnade ja soovide energiavibratsioonide poolt!