Koostasin uued, pikemad ja juba tõsisemalt energiaid korrastavad, taastavad ja aktiveerivad meditatsioonid, mille põhieesmärk on Sinu Valgusolemuse uuendamine ja Kosmilise info ja alge taastamine. Need meditatsioonid aitavad kaasa Sinus kõige selle avaldumisel, millest eelnevalt eelmise kirjaga jagatud kanalduses kirjutasin. Tasapisi, järk järgult, lühema või pikema ajaperioodi jooksul aga kindlasti Sinule sobivalt ja kahjustamata. Oled kallis ja väga armastatud. Oled Õnnistatud.

Meditatsioonid tulid pikkuselt 50, 55 ja 111 minutit ja tasakaalupanuseks iga eest öeldi 11 EUR. Kui soovid neid tellida, siis palun tee ülekanne ja anna sellest mulle teada ning seejärel saadan Sulle privaatse Youtoubi lingi. Otsustanud tellida kõik kolm, on soodushind 30 EUR.

Need kolm meditatsiooni on loodud selliselt, et neid järjest läbi kuulates Sa järk järgult üha rohkem avaned ja aktiveeruduutele kõrgemate sageduse vibratsioonidele. Muidugi võid kuulata igat ka eraldi aga esmakordselt on hea alustada esimesest, kus Sa veel ei liigu väga kõrgele, vaid tasapisi saavad Sinu kehad hõredamaks ja energiad rohkemasse tasakaalu, et Sul oleks turvaline liikuda Kõiksuse Valgusesse.

Esimene meditatsioon: “Energiakehade korrastamine ja südameaktiveerimine”

Meditatsioonis puhastad Maa tasandil oma energiad ja kehad, aidates neil veelgi hõreneda. Sageduse ja energiavibratsioonide tõustes meie ümber ja maakeral on praegu meil võimalik aidata end nende uutesse energiatesse valutumalt üle minna. Üheks tingimuseks selleks kõigeks on südame avatus.

Teine meditatsioon: “Valguskeha uuendamine”

Selles meditatsioonis korrastame end alguses Maa tasandis ja seejärel liigume Puhtasse Loovasse energiasse oma kodusagedusele, kus toimub Kosmiliste kõrgsaduslike energiate abil korrastus ja puhastus, mis võimaldab Sul tõusta Kõiksusesse Sinu Valguskeha uuendamisele ja tänu millele saab toimuda ka Sinu kosmilise mälu aktiveerumine.

Kolmas meditatsioon: “Kosmilise info – alge taastamine”

Meditatsioonis korrastame enda juba hõrenevaid kehasid maisel tasandil, et häälestada end uues energiasageduses toimima. Loome tasakaaluseisundi liikumaks turvaliselt kõrgemasse maailma, Kõiksusesse. Puhastame energiaid peenkehades ja südames ning loome ühenduse Maa kuldse väestava energiaga ja Kõiksuse energiaga siin tavamaailmas.

Seejärel tõuseme kõikide oma kehadega Maa energiatest Kõiksusesse nii kõrgele sagedusele, kui igaühel on antud hetkel võimalik, ehk igaühe kodusagedusele. Seal saavad taastatud peenkehad, rakud, tšakrad, meridiaanid, DNA, et saaksid liikuda veel kõrgemale sageduse tasandile Kõiksuses, oma Valguskeha uuendamiseks ja Kosmilise info – alge ehk mälu taastamiseks. Ainuüksi DNA heeliksite joondumine – taasreastumine teeb võimalikuks uute ehk tegelikult vanade, Sulle varem teadaolevate teadmiste avaldumist Sinu infomälus ning aitavad mõista nii Universumit, kui iseennast.

Seal on Sulle antud võimalus liikuda tulevikumaailma, et mõista enda olemust, eluülesannet ja saada taastatud oma algolmuse kõrgsageduslikud energiad ning ka minevikumaailma õnnistamaks puhta valgusega omi eellasi ja nende elusid ning lõpetama, tõstes end ja omi järglasi välja nö. sansara rattast, esivanemate mustrite ja elu – olude kordamine. Loodud saab iseenda eluteel kulgemine, mõjutamatu ja piiranguteta, elades hetkes, nüüd ja praegu.Varem avaldatud meditatsioone saad kuulata:

https://www.youtube.com/channel/UCfWwhz48Ovb8IJQVriFExKg

Imelist kulgemist Valguses,

Marge
www.reikitartu.ee
reikitartu@gmail.com
5040402