Hei armas!
Olen tegelenud Reiki ja Valgustervendusega juba 2002 aastast, viinud läbi meditatsioone oma praktikutele. Suunan ja aktiveerin Valgusega töötamise teadlikkusse. Olen jagaja, ja abistaja Valguse sageduse tasandile tõusmisel.
Koostan ise meditatsioone nüüd mitmel viimasel aastal, viin neid läbi ja salvestan youtube vormi, pidades neid eelkõige õppematerjalideks, mis aitaksid Sul üles leida iseennast, saada ühendust oma algse olemusega. Õppima ennast igal tasandil puhastama, korrastama, täitma valgusega ja avama enda südame tasandit.

Sinu südames on Sinu hing, Sinu kõrgem Mina, Sinu tõeline olemus. Ühinedes oma südamega, oma tõelise olemusega, aitab see Sul üheks saada iseendaga, taastada oma jõud ja vägi, usk iseendasse, usk enda loomisjõusse ja sellesse, et Sina otsustad, Sina lood, Sina dikteerid endale kõike, mis Sinu elus toimub. Õpid vastutama ise, teadvustama iseennast, enda elu, sest see on Sinu elu, mitte kellegi teise elu. See on Sinu keha, mitte kellegi teise keha. Need on Sinu otsused, mitte kellegi teise otsused. Sa ei ela ühiskonnale ega teistele inimestele, olgu nad kasvõi Sinu lähedased.
Avatud südame tasand aitab Sul olla igapäevaselt enda keskmes, olla õnnelik, rõõmus, tegus, tasakaalus. Olla Sina ise. Olla terve ja külluses. Sest see on Sinu elu. Sinu ainulaadne armastuses elu.
Soovin Sulle kogu südamest imelist päikese – ja suve valguse aega, aega iseendaga olemiseks, südame kuulamiseks ja lihtsalt kulgemiseks teadlikkuses. Tea, et oled alati hoitud ja armastatud!
Minu Youtube’i meditatsioonid ja harjutused on Sinu jaoks sisse loetud ja üles laetud igapäevaseks kasutamiseks! Esimesed neist said loodud mulle lähedaste inimeste ja ka klientide palvel abivõtete järele iseenda heaolu loomiseks erinevates asjaoludes!
Kõiki meditatsioone saad kuulata siit:
Kui märgid kanali leheküljel TELLI , siis saad teavituse igal korral, kui uus meditatsioon või praktiline harjutus on üles laetud.
Pane ka LIKE, et meditatsioonid jõuaksid youtubes rohkemate inimesteni!
Olen südamest tänulik, kui saad minu tegevust toetada 15 EUR, 21 EUR või 33 EUR meditatsioonide koostamise – lindistamise töös.
Ülekande saad teostada SEB panka EE641010220044417018 , Aesar OÜ.
Lisainfo keskuse tegevuse kohta, Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaartidest ning blogi mõtteterade, meditatsioonide ja kanaldustega leiad siit: https://www.reikitartu.ee
Infot praktikapäevade ja muu osas leiad: https://www.facebook.com/reikitartu/
Ma armastan Sind
Ma õnnistan Sind
Ma tänan Sind
Marge