Teostan Reikiteraapia ja Valgustervenduse seansse ning ravimassaaži:

  • Kontaktseanss koos vestlusega või koos pikema konsultatsiooniga
  • Kaugtervendusi nii Eestis, kui ka teistes riikides elavatele abivajajatele.
  • Nii kontakstelt, kui kaugseansina inimese energiate korrastamist, kohapeal ja kaugseansina, taastamaks energiakehasid peale erinevate protseduuride läbimist.
  • Kodu, töökoha või muu koha energiates kontroll, korrastamine, puhastamine, vajadusel koos erinevate olendite eemaldamine.
  • Teen erinevate massaažiliikidest kombineeritud lihaspingeid lahendavat ravimassaazi, eriti toimivat kaelasoonte ja õlavöötme pingetele

Massaaži eel ja käigus teostan kerge energiate ülevaatuse ja korrastamise.

  • Nüüd veidi kaugusest saadetud seansi kohta. Seanss kestab tavaliselt tund aega. Hea oleks, kui saaksid sel ajal lamades seanssi vastu võtta ja nautida aga see pole reegel. Seanss toimib ka sel juhul, kui samal ajal oled toimetamas millegi muuga. Võid panna taustaks meeldiva muusika, ja mõnuleda tunnike sooja teki alla. Peale seanssi on hea juua klaasike vett, tunnetada keha vajadusi ja soove ning sellel vastavalt toimida. Kui keha soovib puhata ja magada, siis on hea, kui seda ka võimaldada. Alati olen tänulik tagasiside eest! Omalt poolt saadan peale seanssi tagasiside kirjutisena või lindistusena.
  • Reiki ja Valgustervenduse seansil toimub nii füüsilisest, kui energeetilistest kehadest negatiivse energia, blokeeringute, struktueerunud energiamustrite ja kõige mittevajaliku valgusega täitmine ja transformeerimine ning energia saab kehades, organites, tsakrates ja meridiaanides vabalt voolama hakata.

Seansi ajal kontrollin üle inimese energeetilised näitajad ning vajadusel puhastan inimest võõrolenditest.

Puhastatakse auraväli võõrastest energiaühendustest, ja energiatest, mis võivad inimest koormata ja kahjustada ning on teiste inimeste negatiivsed mõttekujunditest.

Teostub maandus, mille käigus täituvad ja korrastuvad inimese tšakrad energiaga ja puhastub keskne kanal olemaks energia vahendaja taeva ja maa vahel, mis omakorda võimaldab Sul igapäevaselt olla rahus ja tasakaalus ning terve olemises.

Taastub füüsilise – , hingelise – ja vaimse keha tasakaal, väendades stressifaktoreid ja emotsionaalset tasakaalutust.

Seansi käigus puhastuvad – korrastuvad meridiaanid, täitudes sinna vajaliku energiaga. Peale füüsilise keha korrastuvad ja puhastatakse ka inimese energiakehad!

Nähtavale tuuakse blokeeringute põhjused ja näidatakse ära, kuidas nendega töötada, vajadusel liikudes eelmistesse eludesse, lapsepõlve mõnda ajaperioodi või ka antud ajaperioodil tehtud otsustavatesse olukordesse.

Kõike energiates toimuvat lõpuni ära tuua siin pole võimalik, sest olles Universumi Algse Valguse kanaliks olen mina vaid vastuvõtja ja edastaja ning suur osa seansil toimuvast on Looja Lätte juhatuse all. Minule antakse informatsiooni teostatust, juhendatakse vajaminevaid meetodeid ja näidatakse toimimist vajavaid asjaolusid ning edastatakse sõnumeid.

  • Soovides tulla minu vastuvõtule palun võta minuga ühendust kirjutades meilile reikitartu@gmail.com, helistades 5040402 või Facebooki kirjanurka kirjutades ja lepime kokku sobiva aja.
  • Seansi maksumuse hinnakirja näed siit: www.reikitartu.ee/hinnakiri

Lisaks eelnevale viin läbi Reiki I, II , III ja Meister Õpetaja kursuseid, Valgustervenduse I, II ja astraaliõppe kursuseid ja Karuna Reiki I, II ja Õpetaja kursuseid ning Praktika töötubasid ja meditatsioone. Vaata selle kohta https://www.reikitartu.ee ja https://www.facebook.com/reikitartu/

Minu youtube üleslaetud meditatsioonide ja harjutusi saad kuulata:

https://www.youtube.com/channel/UCfWwhz48Ovb8IJQVriFExKg

Minu Youtube’i meditatsioonid ja harjutused on Sinu jaoks sisse loetud ja üles laetud igapäevaseks kasutamiseks! Esimesed neist said loodud mulle lähedaste inimeste ja ka klientide palvel abivõtete järele iseenda heaolu loomiseks erinevates asjaoludes!

Küsimuste korral olen alati Sinu jaoks olemas – võta julgelt ühendust

Valgust ja armastust

Marge Karu