Oma igapäevatöös olen põiminud Reiki kokku Valgustervendusega ja nimetangi teostatavaid seansse Reiki Valgustervenduse seanssideks, sest uutes energiasagedustes toimub tervendamine mitte energiaga, vaid kõrgema sageduse ja kõrgema mõttega loodud Valgusemustris.
Reiki on Valguse alaliik ja Valgus on Universumi Algse puhta Valguseenergia muster. Seansil hakkavad käed automaatselt tööle kehale vajalikul sageduse tasandil edastades just nii palju energiat, kui palju on seansi saaja võimeline vastu võtma ja millist on hetkel tervenemiseks vaja.

Massaazi teostan samuti nii Reiki, kui Algse Valguse tervendavas ja harmoniseerivas energia voos. Masseerimine ise parandab üldist füüsilist enesetunnet, aitab uuesti tunda organismi kui tervikut, tunda rõõmu liikumisest, tasakaalustab kogu organismi organite, kehaosade ja erinevate kehade tasandil, täites neid uue puhta energiaga aidates toime tulla ka stressiga.
Reiki Valgustervendusel toimub nii füüsilisest, kui energeetilistest kehadest negatiivse energia, blokeeringute, struktureerunud energiamustrite ja kõige mittevajaliku valgusega täitumine ja transformeerimine, et energia saab kehades, organites, tsakrates ja meridiaanides vabalt voolama hakata ning eemaldatud saavad olemasolu korral ka võõrolendid.
Olles Algloomise energia, omab Valgus teadvust ja saab ise liikuda olukordadesse, minevikueludesse, tulevikumustritesse, alateadvusesse, energiavälja salvestistesse, et seal vajalikku muundada ja tervendada.
Puhastatakse auraväli võõrastest energiaühendustest, ja energiatest, mis võivad inimest koormata ja kahjustada aga ka ühisvälja negatiivsed mõttekujunditest.
Teostub maandus, mille käigus täituvad ja korrastuvad inimese tšakrad energiaga, korrastuvad meridiaanid, täitudes sinna vajaliku valguseenergiaga ja puhastub keskne kanal olemaks valguse vahendaja taeva ja maa vahel.
Taastub Sinu füüsilise – , hingelise – ja vaimse kehade omavaheline tasakaal, vähendades stressifaktoreid ja emotsionaalset tasakaalutust.
Vajadusel teeme rännakuid negatiivsete olukordade põhjustesse, mis võivad asuda minevikus või eelmistes eludes, neid seal tervendades ja võimaluse korral muutes andmaks olukorrale uue info.
Olen iseenda valgusteadlikkuses juba enda teadlikult mäletamise ajast. Reiki Valgustervenduse tegelenud 2002 aastast, massöörina 2004 aastast ja Reiki Meister Õpetaja kutse 2005 aastal.
Minu juurde saadetakse neid, kelle hinge valik on pidevalt uuenevates energiates edasiliikumine, tõustes tasapisi kõrgematele teadvuse avardunud tasanditele.
Oled südamest teretulnud seanssidele, massaaži, erinevatele kursustele, praktikatele ja meditatsioonidesse.