Täna oli imeline päev, vaatamata sellele, et töine. Jah, just töine naiste päev. Nii hea tunne oli teha veel paremaks teraapiasse tulnud naiste ja ka ühe mehe enesetunnet ning meeleolu. See on selline piiritu rõõm ja tänulikkus, mis sisemuses.

Meenusid täna ajad, mil naistepäev oli riiklik püha ja tööst vaba päev. Miks ta ei võiks ka praegusel ajal nii olla? Inimestele on vaja pühasid, et tunda end väärtsutatuna töökoormuses, mille alla teda on pandud või ise pannud. Ka see meesterahvas nautis naistepäeva nagu püha, olles elevil ja rõõmus ning teraapias lõõgastudes justkui olekski olnud täna vaba päev. Tulles minu juurde tänasest päevamelust, kus olnud palju toredaid hetki, kommikarpidest pakutud komme ja õnnitluste kallistusi ja palju naeratusi ning meeltes veel mälestus elevil inimestest.

Imelik aga me ei oska ise puhata, end vabaks teha, tunda väärtuslikena, armastatutena ning hoolituna. Kõike seda just täna need inimesed, kes minu juures käisid, tundsid. Ja minul oli hea meel neile seda jagada. Kuidas see lause oli, et üks väike rõõm las olla igas päevas. Jah, muidugi on õige tunda iga päev rõõmu kasvõi pisikeste asjade üle oma elus, teisele head tehes, öeldes kellelegi mõne hea sõna või lihtsalt naeratades aga elu kiiruses me lihtsalt unustame selle. Kui hea on siis üks päev, mis aitab meile seda jälle meelde tuletada. Olgu abiks siis kommikarp, lillekimp või hea sõna ja naeratus.

Me kõik oleme väärtuslikud ja tähtsad, olgu naine sa või mees. Kõigil on vaja tunda armastust ja saada seda jagada ning et oleks kellele jagada. Jagasin Teiega oma tänase päeva rõõmu ja usun, et tegelikult on igas päevas niisama palju samasuguseid imelisi hetki ja imelisi inimesi. Võta igal päeval hetk aega, et kõike seda märgata. Harjuta end igas hetkes olema kohal, siin ja praegu ning Sa hakkad nägema, kui ilus ja huvitav on maailm, kus me elame. Sa märkad, kui fantastiline Sa oled, ja ära ole kitsi end kiitmast.

Ma olin täna väga tubli ja ma olen tänulik tänaste kogemuste eest,tänase päevamuljete ja imeliste inimeste eest, kellega sain rõõmu jagada.

Marge