Heia, armas!
Tea, et muutused algavad Sinu enda seest. Seega oled Sina ise endale kõige olulisem elu looja. Jälgi enda reageeringuid, sest nendest algab kõik!
Lood juurde seda, mida tegelikult enda ellu pole soovinud. Loe kümneni enne, kui midagi ütled või hinnangut annad ja võid siis märgata, et Sinus polegi enam tahtmist midagi öelda.
Oled lihtsalt vaatleja, elad oma elu ja lased teisel elada enda oma, just selliselt nagu ta on hetkel teadvustamiseks võimeline.

Praegu alates 10.10 alanud ajaperioodil ja vahest ka kogu oktoobrikuu on see soovitus number üks abivõte. Oleme energiates, kus kõik on loomises aga just Sinu enda loomise läbi.
Harjuta vaikuses ja teadlikkuses olemist, viibi palju looduses ning jälgi oma hingamist. Ära ühine millegiga, vaid ole vaatleja. Olles kiirelt reageerinud, mõistes seda, tee see ruttu ümber. Kustuta, tühista, keri kokku ja kirjuta uus süžee, teine mõte. Las varjud kerkivad minevikust, Sina elad enda hetke elu ja neil pole kohta Sinu reaalsusesse ehk Sinu hetke ellu.
Otsusta nii ja saada need üleskerkinud asjaolud, mälestused, piinlikusehteked või muud vanad ja rasked energiapildid tagasi minevikku ning kujusta ette, kuidas nad nagu hologrammid arvutiekraanil kaugenevad ja haihtuvad.
Seejärel tõsta end Mina Looja sageduse tasandile – selles on õnn, rõõm, armastus, heaolu, edu, küllus, kõikvõimalikkus, terve olemine ja täisulikkus, valgus ja teadlikkus.
Soovin Sulle imelist teekonda Uue Maailma teadlikkuse tasandile, mis iga hetke, päeva ja märkamatu ajaperioodiga meie ümber lahti rullub uuenenud elu mõistmisena ja maailmaasjade nägemisena. Ärkad nagu unest üles ja vaatad ümbritseva peale nagu unenäo peale, mida öösel magades unes nägid.
Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal
Imelisi Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaarte saad tellida ja meditatsioone ning harjutusi kuulata www.reikitartu.ee
Olen südamest tänulik, kui saad toetada videode, meditatsioonide, kanalduste loomise, koostamise, lindistamise tööd! Olgu küllus voolamas Sulle igal tasandil ja igas valdkonnas! Ülekande saad teaostada Aesar OÜ arvele SEB pangas EE641010220044417018
Kasutan Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaarte seanssidel aga ka enne massaažiteraapiat selgitamaks kliendi päevakohaste asjaolude tagamaid.
Minu Youtube’i meditatsioonid ja harjutused on Sinu jaoks sisse loetud ja üles laetud igapäevaseks kasutamiseks! Esimesed neist said loodud mulle lähedaste inimeste ja ka klientide palvel abivõtete järele iseenda heaolu loomiseks erinevates asjaoludes!
Infot praktikapäevade ja muu osas vaata siit: