Minu hommikud algavad veidi hilisemalt, sest olen enda mäletamist peale, juba väikese lapsena olnud nn. öökulliinimene. Suudan õhtul kaua olla üleval ja just peale kaheksat ajaperioodil hakkab minu aju mõttetööle. Tean paljusid kunstiinimesi, kes samamoodi töötavad õhtul ja öösel, sest siis aktiveerub nende aju loominguline pool.

Hommik oli imeline, sest tellisin tänaseks päikese ja päike piiluski kardina vahelt! Eile vaadates ilmaennustust, oli seal päikese lubadust alles teisipäeval. Olen nii tänulik, kogu südamest tänulik! Täna on klienditöö vaba päev, naudin hetkel hetke kirjutades siguri kohvitass kõrval ja kiikan poole silmaga välja päikest pilguga püüdma. Aias õitseb terve suur platsitäis märtsikellukesi nagu kinnitus valgusele koos päikesega toetuseks ilu ja heaolu hoidmiseks, loomiseks maisesse maailma.

Naudin seda hetke, seda imelist rõõmutunnet oma sisemuses ja naeratan. Naeratan südamega, kogu kehaga, kogu enda olemusega. Õnnistan enda elu ja oma päeva. Õnnistan heaollu ja õnnelikkusesse. Olen seda väärt ja loon seda juurde. Selline hetk on justkui meditatsioon. Olemine hetkes hetkel, nautimaks hetke iga enda meelega ja keharakuga. Vibreerimaks vaid hetkes tunnetades hetke ainulaadsust, kordumatust, imelisust. Tunnetades siguri maitseaistingut enda suus, keelel, rakumäluga.

Meditatsioon ongi olemine – elamine hetkes. Süües naudid, tunnetad iga toidupala maitse värvingut, oled selles täie teadlikkusega sees, nautimises, tunnetamises, teadvustamises. Ei mõtle samal ajal järgmist tegevusest või kellestki tuttavast või tööasjadest, vaid oled kogu oma olemisega hetkes.

Tajud igat toidupala nüanssi enda suus, jälgid selle pudrustumist, märgates uusi maitsevärvinguid, mis toidu peenendumisest välja koorub. Naudid söömise igat etappi, täiega. Oled selles, oled hetkes, oled hetkelises söömise meditatsioonis. Oled selliselt süüa proovinud? Või söödki selliselt? Sel juhul olen kogu südamest Sinu üle rõõmus! Ise tunnistan ausalt, et alati see ei õnnestu aga mida edasi, seda aina rohkemalt. Olen selle üle rõõmus ja tänulik, iseendale.

Mis aga segab Sul olla hetkes ja elada oma elu nagu meditatsioonis? Selleks on Sinus domineeriv egoteadvus. Ego osa on ka inimesena Sul vaja aga domineeriv peaks olema südame ehk Sinu olemuse teadvus. Materiaalse maailma elu dikteerib seda, et inimese mõttelõng kogu aeg kerib enda laiali või kokku ja sisehääle kuulamine jääb on jäänud tasapisi tagaplaanile.

Aitab vaid otsustamine hakata igahetkeliselt tunnetama enda sisetaju ja juba otsus käivitab võimaluse ja suutlikkuse olla rohkemas hetkes. Muidugi on hea teha igapäevaselt enda energiate tõstmist ja kujundada eelistused toidu, liikumise, suhtlemise, mõtlemise, hobide, igapäevarituaalide, suhestumises meediaga ja paljudes muudes aspektides. Valikut aitab omakorda teha Sinu teadlikkus, hetkes olemine ja kehade vibratsiooniline olek.

Seega kõik on omavahel seotud ja üks asi soodustab teist ja teine omakorda esimest. Keha ja meeled saavad olla harmoonias kõigi tasandite tasakaalus olemisel ning siis on kogu Sinu olemus – keha, hing ja vaim terviklikkuses ja füüsiline keha füüsilises maailmas terve olemises.

Armastan ennast ja oma elu! Luban endale just sellist elustiili ja hommikuid ja õhtuid ja vedelemist aga ka töötamist just siis, kui minu olemus seda tahab, vajab või naudib. Kirjutasin juba eelmises postituses, et väga paljut dikteerid Sa oma ellu just otsustega ja häälestamisega.

Kui oled millegi suhtes negatiivne, siis peatu hetkeks ja vaata asja teist poolt. Medalil on alati kaks külge ja Sina saad otsustada, kumma poole valid enda reaalsuseks. Just see pool hakkab Sinu elu kujundama ja Sulle realiseerima seda, mida valisid. Vibratsioonide tõustes muutub helgemaks ja kergemaks Sinu teadlikkus.

Teadlikkuse muutudes ergastub Sinu teadvus uuele tasandile ja Sa hakkad nägema oma elu nagu suures plaanis. Justkui esimeselt korruselt tõused üheksakordse maja katusele ja näed elu hoopis teises pildis. Lugedes hetkel seda kirjutatut, proovi omale ette kujutada, et oled esimese korruse tasandil. Mida siis näed ja tajud? Seejärel liigu enda kujutlusvõimega üheksakordse maja katusele ja vaata, milline vaateväli Sulle avaneb. See pilt on kindlasti hoopis teises värvingus ja aistingutes, mis eelmine.

Alati, kui oled tunnetuses, et Sinu elus on miskit toppama jäänud või selgelt mõtlemine kinni, proovi teha läbi see väike harjutus. Kindlasti sinu enesetunne muutub! Lisaks võid ju kujutada ette, et tõstad ennast tasapisi ülespool maja katuse suunas ning iga korruse läbimisel eemalduvad Sinust eri kihtidesse ladestunud madalad energiad, ankrud, mis Sind all hoidsid ja pommid, mis maiste raskustena olid Sinu külge end pookinud.

Kallis, armasta ennast, tingimusteta! Sa oled terviklik igas elu tahus ja väärid kõiges vaid parimat! Usu seda, usalda Universumi piiritut armastuse valgust, sest tegelikult oled see ka Sina, kogu oma olemusega. Pole eraldatust ega erinevust. Sulle on aegade jooksul sisestatud valet teadlikkust alaväärsusest ja mõttetusest. Sa pole mõttetu olend siin maises maailmas! Sa oled Looja olevus, Universumi peegeldus Maa peal. Sama jõu ja väega, samade omadustega. Usu, usalda, tea ja koge seda!

Armastuse Valguses,
Marge/Valgusekanal