Talvine pööripäev ja tegeliku uue päikeseaasta loomine 25.detsembril on möödas ja see sümboliseerib igal aastal, et valgus on võitnud pimeduse ja meie ümber nähtavas füüsilises maailmas hakkab üha rohkem pikemalt olema väljas valge. See näitab, et pimedus ei võida kunagi. Ta võid küll ponnistada aga valgus jääb alati võitjaks, domineerivaks.
Tänane 01. jaanuar sümboliseerib uue kalendriaasta algust nagu numbrivahetus, mis sarnaselt toimib ka inimesel iga aastase sünnihetke tähistamise numbrilise vahetuse näol.

Aasta aastalt, üha võimsamalt pööripäeva energiate vibratsioonide tõusmisega tuleb üha rohkem ja rohkem juurde inimesi, kes suudavad aktiveerida enda teadlikkust valgusena ehk energiana. Nad ei võta ennast enam niivõrd füüsilise kehana, kuivõrd energiaolendina. Aga energia on valgus. Ja valgus on see, mis loob. Valgust pole ilma pimeduseta. Ja pimedus omakorda sisaldab endas kõiki valguse spektreid. Pimedus loob valguse. See on selline sümboolne arengutsükli näide.
Ja see on loodud nii inimeste, kui kogu Universumi loomingu jaoks selle jaoks, et nad ei kaotaks kunagi lootust. Lootust hakata ennast teadvustama Valgusena, Energiaolendina, Jumaliku olevusena ja et alati on lahendused ning headus võidab.
Sest inimese areng pürgibki sinnapoole, et hakata ennast teadvustama teadvusega olendina “Ma olen see, kes Ma olen.” Mina olen. Ma olen looja, iga oma sõna mõtte teoga, Ma olen Jumal. See on üks talvise pööripäeva eesmärkidsest innustada inimesi endaga tegelema ja kogu maailmale anda vajalikku jõu ja väe energiat. Et avarduks teadvustamine, et valgus, mis sümboliseerib teadvust, üliteadvust, jumalikku teadvust on alati esikohal, on alati just võitja pool.
Ja valgus ei ole valge värv, vaid valguse energia, ehk siis nagu õhk meie ümber. See on loomeenergia, elujõuenergia, Jumalik teadvus.
Ja kui aina rohkem inimesi saavutab enda teadlikkuse valgusolendina, jumaliku kujundina siin maailmas, siis aina vähem jääb maailma vaimset pimedust.
Ja mida vähem on vaimset pimedust seda rohkem on vaimsel valgusel võimalik igat maailmanurgakest, aga ka inimesi ergastada ja häälestada valgusteadlikkusele.
Väga paljud inimesed juba näevad tegelikku tähendust jõuludest ja ei lase enda energiat ärandada ega läbi selle oma jõudu ja väge alla tõmmata ning on suutelised teadvustama enda valgusolemust.
Olles aga süsteemis sees, annad Sa sellele süsteemile enda eluenergiat. Praeguseks on väga palju süsteeme juurde tekkinud, kuhu inimest oma teadlikkusega hõivatakse ja kuhu läheb tema energia. Seda kõike tähelepanu eemaldamiseks tema tegelikust valguse olemusest, looja olemusest.
Iseenda algenergiale ja Algallika Valgusele põhineval inimesel pole vaja ühtegi rituaali, ega süsteemi kuulumist, vaid ta on teadvusega valguseolend, otse valguse kanal Algallikasse.
Endast mäletan, et kusagil 18 aastat tagasi üks mulle hingepilti joonistanud – kanaldanud kunstnik ütles mulle, et mul ei ole mingeid abilisi, vaid ma olen otse kanal Algallikasse. Sel ajal ma veel ei teadvustanud, mida see tähendab aga mõned aastad hiljem kuskil 2006.aastal tuli mulle teadmine, et ma olen valguse ja armastuse kanal ja arusaamine selle tähenusest.
Inimesena oleme Algallika Valguse kanalid ja tervendamine ja loomine saab toimuda ainult sel juhul, kui inimene tõesti teadvustab enda olemist otseühenduses Algallikasse ja alles läbi selle saab tema algne energia olema see kõige suurem jõud ja vägi, mille baasil ta saab midagi luua ja tervendada, luues kõrgema teadvuse ja sagedusega tervendavaid valgusemustreid.
Juba ainult süsteemi kuulumisega aga ka kõigega, millega inimene ühineb oma pilgu või mõtteta või teadlikkusega, ta annab sellesse energiat. Oleme maakeral elades energia loojad, jagajad, suunajad, tootjad ja andjad – saajad, energiavaramud.
Me loome energiat, kas siis negatiivset või positiivset, kas head või halba, kas madalaid energiasagedusi või kõrgsageduslikke energiaid. Enda valgusolemust teadvustades on meil alati võimalik valida, milliseid eneregiaid me toodame.
Olles otse ühenduses Algallikasse pole Sul vaja kellelegi midagi ära anda, vaid vastupidi, saad iga hetkega üha rohkemalt ja püsivamalt täitunumaks Algallika valgusega.
Sulle voolab püsivalt valguseenergiat juurde, Sinu energiakeskused aktiveeritakse. Ja Sa hakkad seda horisontaalis maailma välja kiirgama. Hakkab toimima skeem, et mida kiirgad välja ning suunad üles Algallikasse ja alla Maa kuldsesse tuuma, siis sealt automaatselt tuleb Sulle, nii Algallikast kui Maa kuldsest tuumast energiat tagasi ja horisontaalis, ümbritsevast maailmast Sinu energiatega resoneeruv valguse energia.
Sa hakkad resoneeruma selliste energiasagedustega, mida endas sisaldad ega hakka enam tõmbama enda poole madalaid energiaid, madalaid alla tõmbavaid hoovusi. Ja siis sul pole vaja enam teha mingisuguseid korrastusi, kaitsmisi, rituaale, vaid Sa oledki Valgus. Sa liigud igal pool ringi, ükskõik, kas oled kaubanduskeskustes, töökohas või mujal nagu valguse väljakesena, mis kiirgab endast välja, ei resoneeru madalaga, vaid pigem vastupidi lahustad seda.
Oma energaites ühined ainult kõrgsageduslikuga enda ümber olevast maailmast. Samas kõike ergastades aktiveerides, valgusega luues seda juurde.
Soovin Sulle uuel aastaringil enda teadvustamist “Mina olen see, kes Ma olen” olendina, oma tegelikus jõus ja väes, enda võimsas loomejõus, elujõus, rõõmuenergiate -, õnneenergiate- , julguseenergiate-, seksuaalenergiate-, külluseenergiate potensiaalis ja läbi kõige selle suutlikkust veel rohkemalt luua, olla, kiirata maailma headust, armastust ja valgust!’
Soovin Sulle imelisi kogemisi, uusi huvitavaid kogemusi, edu ja õnnestumisi kõiges, mida südamest soovid ja hinges unistad, terve olemist ja turvalist kulgemist oma ainulaadsel eluteel!
Soovn Sulle Valgust ja armastust!
Marge/Valgusekanal