Olen Sinu jaoks olemas, et aidata Sul mõista, üles leida ja teadvustada sügavale alateadvusesse peidetud tundevälju või valusaid emotsioone ning Sul neid turvaliselt nähtavale tuua, mõista ja vabastada, et saad oleviku elu elada heaolus ja harmoonias.
Olen jagaja, kanaldaja, abistaja energiates korrastumises.
Teostan puhastusi – korrastusi inimesele, kodule, kontorile võõrastest negatiivsetest energiatest ja olenditest.

Teostan Reikiteraapia ja Valgustervenduse seansse ning ravimassaaži:
Kontaktseanss koos vestlusega või koos pikema konsultatsiooniga
Kaugtervendusi nii Eestis, kui ka teistes riikides elavatele abivajajatele.
Nii kontakstelt, kui kaugseansina inimese energiate korrastamist, kohapeal ja kaugseansina, taastamaks energiakehasid peale erinevate protseduuride läbimist.
Kodu, töökoha või muu koha energiates kontroll, korrastamine, puhastamine, vajadusel koos erinevate olendite eemaldamine.
Teen erinevate massaažiliikidest kombineeritud lihaspingeid lahendavat ravimassaazi, eriti toimivat kaelasoonte ja õlavöötme pingetele. Massaaži eel/käigus teostan kerge energiate ülevaatuse ja korrastamise.
Oled südamest oodatud ja saad ühendust võtta kirjutades meilile reikitartu@gmail.com, Facebooki kirjanurka või helistades 5040402
Seansi maksumuse hinnakirja näed siit: www.reikitartu.ee/hinnakiri
Lisaks eelnevale viin läbi Reiki I, II , III ehk Meister Tervendaja ja Meister Õpetaja kursuseid, Valgustervenduse I, II ja astraaliõppe kursuseid ja Karuna Reiki I, II ja Õpetaja kursuseid ning Praktika töötubasid ja meditatsioone. Vaata selle kohta:
Minu youtube üleslaetud meditatsioonide ja harjutusi saad kuulata:
Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaarte ja Kanaldatud Valguse sõnumid inspiratsioonikaarte saad tellida kodulehe e – poest:
Olen Sinu jaoks olemas
Valgust ja armastust,
Marge