Heia armas!
Jagan Sinuga sellist teadvustamist, mis on tavaelus ja maises reaaluses tõeline väljakutse – olla see, kes oled ja toimida enda sisemusest lähtudes, püsides hetke teadlikkuses.
Tea, et vaid Sina oled kõige tähtsam ja olulisem iseendale. Siis on Sul ka teistele, mida anda ja lood seda juurde, mida sisaldades välja kiirgad. Elad peegelduste reaalsuses ja saad luua seda, mis pärineb Sinust endast, mis on olemas Sinu reaalsuses.

Seega, tähtis on vaid hetk. Just see hetk, milles hetkel oled. Muu on kõik illusoorne mull. Mida iganes Sa tunned, näed või kuuled ja see hirmutab Sind, siis need on manipulatsioonid.
Neid luuakse vahenditeks, millega Sind tahetakse tasakaalust välja viia, et Sinu energiat kätte saada. Ka eufooriliselt ülevoolav rõõm on manipulatsioon. Ka see tekitab Sinu energiates tasakaalutuse. Küll teisel põhjusel aga ikkagi avab energiavälja välistele mõjutustele.
Vaid teadlikkuses olemine, vaikse rõõmu – rahu seisund,millega kaasneb tasakaal, neutraalse vaatlejana enda teadvustamine, hetkes olemine loovad Sinu aura väljale kindla kaitsva jõuvälja. Selles oled hetke teadlikkuses, mitte midagi mõtlemises, näed, vaatad, tead ja kuuled aga samas lihtsalt vaatled. Ei reageeri mitte ühegi närvirakuga ega loo endasse emotsioone. Lased kõigel ujuda endast sujuvalt mööda. See ei sisene Sinusse ja Sa ei ühildu sellega. Lihtsalt hinnangut andmata vaatled.
Hetkes on vaid hetk, milles oled. Seal pole minevikku ega tulevikku. Hetkes olles oled iseenda olemises. Oled teadlik vaim oma kehas ja lood hetkeliselt oma elu.
Harjuta tähelepanus olemist igast enda reageeringust, sest see annab Sulle võtme arusaamaks, miks Sinus mingi emotsioon tekib või üles kerkib. Mitte midagi pole väljaspoolt pärinevat – ikka Sinu enda sisemusest. Need energiad on Sinus juba kõik olemas. Oluline ongi neid märgates nad lahustada ja vabaks anda. Ole tänulik, et said oma sisemust palju kergemaks, helgemaks ja vabamaks ning tulevased hetked imelisemaks!
Imelist kulgemist märkamiste, vabastamiste ja uue Maailma õhuliselt kergesse hetke teadlikkusesse
Armastusega,
Marge