Aeg ajalt avanevad kõrgema sageduse portaalid, valguseväravad ja salvestasin häälmeditatsiooni aitamaks Sul Valguse – ehk täheväravaid läbida.

Samal ajal on Sul võimalik ka väljendada tahet ja otsust läbida Valguse väravad kinnitades, et avad end ja lased endasse uue Sind ümberkujundava energia ning liigud rõõmuga uue sageduse vibratsioonidesse! Sinu tahe ja otsus on ülim.

Läbinud Täheväravaid vabaned rakumäluni hirmuenergiast veelgi aktiivsemalt. Vaadates oma hirme hinge seisukohalt, siis täites hinge valgusega, kujunduvad need ümber, lahustuvad Sinu reaalsusest.

Olles Youtoubis vajutanud lingile TELLIN, jõuab Sinuni alati märguanne uue meditatsiooni lisandumisest. Momendil on olemas seal juba kuus erinevat, enamus lühema ajalise kestvusega meditatsiooni.

https://www.youtube.com/channel/UCfWwhz48Ovb8IJQVriFExKg

Imelist Valguse Armastust,
Marge

Siin veel veidi selgitust:

PLANEEDI HETKESEIS. Kuna 12D juhib nüüd planeedil toimuvat, siis ülejäänu hakkab lahustuma, ümberkorralduma ja ümberhäälestuma ja toob kõik täielikult valgusesse, et see saaks nähtavaks. See lubab suurimal pöördel (shift) aset leida. Jah siin on suur lõhe, kuna lõhe vana maailma ja uue maailma vahel toimub igaühe meie sees. Ometi ka see lõpuks lahustub, kui kõik saab lõpuks Üheks. Kõik sünnib sisemiselt, ka igaüks hakkab täielikult elama Uuel Maal ja Puhtas Armastuses. Sea end valmis, me oleme ainult alustanud praegu. On väga palju veel tulemas. Me muudame (shifting) terve planeedi üks teise järel, üks grupp teise grupi järel, üks kollektiiv teise järel, kuni kõik on joondunud 2222 Kõrgema Inimteadvuse Koodiga. 12D Uue Maa Jäljendid/Mallid jätkuvalt suurenevad ja töötavad kõike ümber hakates asendama kõike vana. Nad lahustavad ja toovad uue tasakaalu sellisel viisil, mis praegu pole meile arusaadav/nähtav. Need koodid on meie igaühe sees ja neid pidevalt aktiveeritakse valguskoodide voolustega ja footonvalguse/plasmaenergia tõusuga mis suurenevad ja kiirenevad 24/7 iga päev. Need on Ultra-Kõrged Footonsagedused ja Kosmose Harmoonia pidev kauneim laul, mida eales kuuldud. Igapäevaselt avaneb tuhandeid Täheväravaid mis sünkroniseerivad ja taasjoonduvad üksteise järel. See on pidev integratsioon, stabiliseerimine ja muutus loomulikku elamise viisi. Uue Maa energiad võtavad kõiki teid, teie energia ja kogu tegevuse enda alla, samuti nagu tegi vana maailm. Aga need reaalsused on üles ehitatud Puhtuse, Ühtsuse, Armastuse ja Vabaduse koodidega. Ja kõik naudivad neid täielikult lihtsuse, hoolimise, austuse ja kergusega.

/kokkuvõtvalt vabas tõlkes Lisa Transcedence Brown, avaldatud 9.mai Kohalolu poolt.