Oleme aktiivsete muutuste protsessis ja suutmiseks uuega kaasa minna, tuleb teadvustada, et kõik algab Sinu enda sisemusest. Käimas on sügavad ja suured muutused igal tasandil, nii füüsilises maailmas, kui energiatasandites. Selleks, et lihtsamalt uuendusi enda ellu lubada ja nendega kaasa minna, saad teha kahte asja.
Esmalt sisene oma teadvusega enda südemesse, seal olevasse ruumi, hingekotta, sest kõik teadmised ja vahendid asuvad Sinu südames. Seal on rahu, valgust ja vaikust täis avar südame püha ruum. Sinu süda on Sinu kese ja oma keskmest saad avardada iseenda sisemise valguse täitmaks kogu Sinu auravälja. Nii lood endale uue teadlikkuse oma tegelikust jõust ja väest ning võimetest.

Esmalt sisene oma teadvusega enda südemesse, seal olevasse ruumi, hingekotta, sest kõik teadmised ja vahendid asuvad Sinu südames. Seal on rahu, valgust ja vaikust täis avar südame püha ruum. Sinu süda on Sinu kese ja oma keskmest saad avardada iseenda sisemise valguse täitmaks kogu Sinu auravälja. Nii lood endale uue teadlikkuse oma tegelikust jõust ja väest ning võimetest.
Hakkad olema iseenda valgusteadlikkuses, turvaliselt, kaitsult ja hoitult, sest kõige võimsam kaitse, on Sinu enda tugev, terve valguseenergiaga täitunud auraväli.
Siis oled kooskõlas Universumiga ja avatud Universumi armastusele ja teadmistele. Jah, just läbi südame teadlikkuse oled tegelikkuses võimeline ühenduma ja saama teadmisi Universumist ning avaneb Sinu enda armastuse oreool nii Sinu sisemuses, kui Sinu teadvuses.
Hakkad ühe enam olema, mõistma ja elama armastuse tervendavas energiaväljas ning oled valmis uuendusteks ja muutusteks igal tasandil ja igas elu valdkonnas. Ei ühine mittevajalikuga, oled neutraalne vaatleja, elad igapäevaselt kohalolus ja teadlikkuses toimuvast.
Elad hetkes, hetke teadlikkuses ning lõpuks ka vertikaalelu ajajoonel, luues igal hetkel uut ja mõistes, et eelmine hetk on juba möödas, ega oma enam tähtsust ning jõudu Sinu elu üle.
Avaned iseenda armastamise teadmisele ja mõistad Sinust lähtuva armastuse piiritut loomejõudu ning tervendavat väge.
Teine abimees ongi igahtekeline, igapäevane või igas olukorras teadvustamine, millisel maailma tegelikkuse korrusel sa asud ning vajadusel enda tõstmine Sulle sovivana tunduvale korrusele.
Kui nii saad maailma vaadelda. Et maailm on nagu korrustega maja. Hetkeks keskendu, millisel korrusel Sa asud ja mida Sa oma korruselt näed. Kas see meeldib Sulle või tekitab nähtu Sinus ebameeldivat sisetunnet ja rahutust?
Igal ajal saad Sa ennast tõsta Sulle meeldivale korrusele, tunnetades kõrgemale tõustes, igal korrusel hetkeks seisatades, kas see on just Sinu teadvusele sobiv seisund. Teadlikult end tõstes aitad kaasa oma olemusel energiates muutustega kaasa minna ja transformeeruda uueks galaktiliseks olevuseks, kõrgema dimensiooni seisundis oleva valguskehaga olendiks.
Hakkad tasapisi elama vertikaalelu, olema selles, luues teadlikult oma elu ja mõistes, et möödunul pole enam Sinu üle võimu. Mineviku asjaoled saavad Sind mõjutada vaid siis, kui seda ise lubad. Lubad aga vaid sel juhul, kui jätkad elamist horisontaalelu, suutmata minna kaasa energiamaailmas toimuvate uuendavate transformatsioonidega. Sel juhul kordad nii iseenda, kui ka eellaste elu asjaolusid ja jäädki lahendama korduvaid mustreid.
Uuenenud energiasagedustes on Sul Looja olevusena õigus ja võimalus otsustada ja teha valikuid, milliste energiatega Sa ühined ja milliseid asjalusid oma elus lahendad ning kas tahad elada iseenda elu või lahendada jätkuvalt, kuni enda selles elus eksistentsi lõpuni mingeid vanu karmasid. Sina oled oma elu ja enda energiate valitseja, ehk nö peremees. Sina otsustad.
Ava oma süda, täida end iseenda valgusega ja tõsta end teadlikult Sulle sobivale sageduse tasandile ning Sinu reaalsus hakkab muutuma. Uuenenud maailm soosib seda ja on loonud Sinu jaoks avatud teed kõike seda teostada, et hakkaksid looma oma elu läbi südame. Ava end uuele, leia see endas üles. Universumi tingimusteta armastus on Sinuga. Astu välja piirangutest ja sisene uutesse energiatesse.
Soovin Sulle avardumist ja ärkamist iseenda elu uude reaalsusesse, helgetesse ja kergetesse loomeenergiatesse, avanenud südame teadlikkusse, armastuse piiritusse jõusse ja väesse. Universumi armastus on Sinuga ja Sinus – ava end sellele ja leia see iseendas üles!
Armastuse Valgust
Marge