Kirjutasin siia väikse näite Reiki – Valgusteraapia seansi eelsest vestlusest, kus enne seanssi saab seansile tulijat huvitavaid asjaolusid läbi arutada ja teinekord ka juba midagi lahendada. Seansi ajal vaatlen ma ise veel üle eri asjaolud ja tasandid aga kui inimene ise ei teadvusta ega soovi teadvustada enda sees toimuvast, vaid loodab seansil minu poolt tometamisele, siis abi on seansist poolikult. Mitte keegi teine ei saa võtta Sult ära neid energiates tallutunud mustreid enne, kui oled ka ise nad ära teadvustanud ja kogenud. Vastaval juhul olekski see nagu koorma mahalaadimine ja jõudu juurde saades samades mustrites edasi elamine.

Kliendil oli kaks küsimust. Esimene, et miks tema elus raha tuleb raskelt. Ja teine, et kas ta võib oma uut meessõpra usaldada.

Esamalt esimese küsimuse puhul tuleb muuta lauset ennast, sest see on nagu programmeerimine – raha tuleb raskelt. Tühista selline uskumus ja loo asemele uus – raha tuleb kergelt ja lihtsalt. Mul on alati raha piisavalt ja rohkemgi veel. Raha armastab mind.

Taju veel, et kas on mõni sarnane uskumus raha kotha Sinu teadvuses ja muuda ka see ära!

Oled raha tegija, mitte teenija. Kui arvad, et teenid raha, siis raha on üks suur isand, keda Sa teenid ja tema otsustab, kas Sul jätkub seda kõige jaoks, mida vajad. Tavaliselt mitte! Kõik kulub ära, sest raha tahab, et Sa teda teenid – annad temasse energiat. Kui teed raha, siis oled isand raha loomisel ja omad seda ning Sul jätkub kõige jaoks, sest Sina oled looja ja otsustad nii. Selliselt avad oma ellu raha külgetõmbejõu, ja seda tuleb Sulle oodatud ja ootamatutest allikatest ning iga Su ettevõtmine kannab “rahalist vilja”.

Teisena vaata asjaolu, kust pärineb raha omamisega seotud hirm.

Olles olevikus, vaata enda minevikku, et leida üles koht, kus tekkis Sul hirm, et Sul ei ole piisavalt raha, Sa ei vääri rahalist õnne või et Sul ei jätku kõige jaoks. Leidsime selle ja klient vaatas selle asjaolu peale armastava pilguga, aktsepteeris seda tolles hetkes olnud kogemusena, võttes sealt endale kogemusliku teadvustamise tollest olukorrast aga eelkõige emotsioonidest. Tänas saadud kogemise eest ja teadvustas, et hetke elus neid pole.

See oli tolle hetke kogemus! Seda enam pole! See on asjaolu, mis on möödas! Oled seda hirmu piisavalt kogenud aga hetke elus seda pole ja andis selle vabaks! Oma hetke elus ostustad, et elad kõikvõimalikkuses küllusest igal tasandil teades ja et Sul on piisavalt raha, ning raha armastab Sind. Annad tolle aja hirmu vabaks, tänades saadud kogemuse eest ja tood teadvustamise enda raha väärt olemisest olevikku, praegusesse hetke. Lood sellega tuleviku, ehk homse päeva jaoks tugeva vundamendi raha voolamisest enda igapäeva elus igas ajahetkes ja kõigis oma ettevõtmistes.

Teise küsimuse puhul, et kas uus meessõber on turvaline valik tema elus vaatasime, kust pärineb see hirm, et see nii pole ja et millised kogemused eelmiste suhetes varjutavad väärt olemise teadvustamist toredast, Sind hindavast sõbrast.

Esimese asjana tajusin kliendis olevaid endise elukaaslasega seonduvaid emotsioone. Kui need on Sinus ikka veel alles, siis uus kaaslane tuleb, kas samasugune või tajudes Sinus olevaid energiaid, mis emotsioonidena Su väljas olemas, hakkab andma neid Sulle juurde, olukordade, käitusmisega, suhtumisega või muuga sarnasega. Ta hakkab Sulle peegeldama tagasi Sinus olevat!

Seega leia need endas üles, teadvusta nende olemasolu, aktsepteeri neid. Vaadanud nendele emotsioonidele otsa, mõistes, et need olid minevikus, anna need vabaks, talletades endasse seoses nende emotsioonidega kogetu, kinnitades et tead nüüd, mida tähendavad ja hetke elus, olevikus Sa neid enam ei vaja. Seejärel saad end tõsta rahu, tasakaalu, õnne, rõõmu, või algolemuse sageduse tasandile, elama iseenda imelist oleviku, ehk hetkes toimuvat elu.

Selles seansis oli teavet ja asjolusid, mida näidati ja millega sai tegeletud veel rohkem aga ainuüksi nende kahe siin toodud näite varal oli tal tekkiinud hirm edasi liikuda uue meestuttavaga ja elus hakkama saamises.

Olen Sinu jaoks olemas, kui vajad abi oma elu keerdsõlmede lahtiharutamisel või asjaolude põhjuste väljaselgitamisel aga ka edasiliikumise võimalustest arusaamisel ning abimooduste leidmisel.

Valgust ja armastust,

Marge/Valgusekanal