Viimasel ajal on aktuaalne 5G sageduse kiirguse mõjusfääri toime inimesele ja ümbritsevale. Korra alustasin juba kommentaari kirjutamist, kui tuli teadmine, et kui olen 5D või kõrgemal sageduse tasandil, siis minuga ei resoneeru 5G kiirgus. Seega mida tundlikum oled väliste kiirguste, päikesetormide, magnetkiirguste suhtes, seda rohkemalt on vaja töötada enda sageduse tõstmisega. Igapäevaselt.

Reaalselt peaksid kõik inimesed, kes suudavad end 5 D sageduses hoida, olema kõrgemal, ehk kättesaamatul 5 G kiirgusele. See on loodud toimima 3 D sagedusel.
Sama on ju viiruste sagedusega. Väidetavalt on gripiviiruse sagedus 7, 8 hz aga tänulikkuse sagdus 150 hz või isegi rohkem. Kui oled püsivalt tänulikkuses, siis Sa ei resoneeru viiruse sagedusega. Oled terve ega haigestu. See oli mulle oma 10 aastat tagasi küsimuseks, et miks osad inimesed on puutumatud gripist. Ajapikku sain vastuse – Oled haige siis, kui ise seda soovid, Universumilt küsid oma mõtete, sõnadega või otsusega. Kui tunnistad Universumile, et oled väsinud ja hea meelega loeks mõnusalt teki all soojas olles mõned päevad raamatut, siis Universum loeb sellest välja, et vajad puhkust ja võimaldab seda. Lisaks sellise tunnistamisega Sa langetad enda sageduse tasandit ja ühildud viiruse sagedusega.
Võib nüüd mõni mulle öelda, et olen uhuu või nagu jaanalind pea liiva all ja kinnitab, et mida ei näe, seda pole olemas… Energia Maailmas, eriti 5D sageduses toimivad asjad teistmoodi, kui tava 3D maailma energiates.
Valgust ja armastust
Marge