Olen südamest tänulik, kui saad toetada videode, meditatsioonide, kanalduste loomise, koostamise, lindistamise tööd! Olgu küllus voolamas Sulle igal tasandil ja igas valdkonnas! Ülekande saad teaostada Aesar OÜ arvele SEB pangas EE641010220044417018.
Kohe kohe on ka saabumas uus partii kaarte ning saad neid juba tellida www.reikitartu.ee. Anna mulle oma soovist teada!
Tegin selle salvestuse kliendi palvel, et ta saaks üle kuulata seansil avanenud infot tema elu aktuaalsete asjaolude kohta. Kuulates seda ka ise üle, tundus asjakohane see avalikult Youtube kanalil kõigile kättesaadavaks luua.
Kasutan Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaarte, www.reikitartu.ee/inspiratsioonikaardid/ seanssidel aga ka enne massaažiteraapiat selgitamaks kliendi päevakohaste asjaolude tagamaid.

Ja nii uskumatu, kui see ka pole annavad need üdini positiivsete sõnumitega kaardid asjakohaseid vastuseid ja juhendamisi igale küsimusele. Olgu see materjaalsete või siis emotsionaalsete asjaolude kohta, valitud kaardid on nii täpsed kirjeldama ja aitamaks Sul teha vajalikke valikuid ning otsuseid või siis annavad teada, millele mingis olukorras aga ka enda tervise juures, tähelepanu pöörata.
Tavaliselt valid kolm Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaarti ja vastavalt probleemidele tulevad neilt vastused. Esimene kaart on asjaolus aktuaalne sõnum Sulle, teine toetuseks ja kolmas ütleb, mida silmas pidada soovitu saavutamiseks või esimeste kaartide juhendust oma ellu rakendada.
Lisaks olen alati asjaolusid vaadates nagu kanaliks Looja Lättesse ja saan infot paralleelselt kaarditele, mis seletab lahti Sulle asjaolud erinevatest Sinu elu probleemidest, küsimustest, segadusest, terviseprobleemides või muudes elu tahkudes.
Olen imetlenud ja vist ei väsi imetlemast neid armsaid kaarte – nad on tõesti imelised ja samas kerged, õhulised, armastuse valgust kiirgavad. Saan samuti tagasisidet armsatelt kaarte omajatelt nende imelisuse kohta! Olen piiritus tänulikkuses!
Valides kaardi hakkavad läbi Sinu toimima Valgusmustrid nagu kodeeringud, kas luues või kustutades, muutes, transformeerides. Valides kaardi või mitu ja jättes need avatult seisma lauale,vm. toovad – loovad valgusevälja Sinu ümber ükskõik, kus Sa ise sel päeval pole. Valgusmustrid aitavad Sind olla kogu päeva hoituna, toetatuna, aidates Sinu elu muuta, hetkeliselt, ja häälestavad Sinu oleviku hetke heaolule, küllusele, armastusele, teadlikkusele, rõõmule ja õnnetundele.
Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaarte saad kasutada iga päev enda positiivseks häälestuseks, heaoluks, sisemiseks toetuseks, iseenda teadlikkuse tõstmiseks, tõdemiseks, et Universum alati toetab Sind ja oled turvaliselt hoitud, aidatud igal ajahetkel.
Kui oled kaotanud elus edasiliikumise suuna, siis kaardi valimine annab Sulle tuge teha hingele vajalik otsus.
Oled massöör, terapeut või reiki praktik, saad edukalt kasutada oma igapäevatöös imeliste abilistena.
Kaardid on aegumatud abilised ja sõbrad Sulle aastateks – nad on energiates aegumatud ja loovad.
Kui märgid kanali leheküljel TELLI , siis saad teavituse igal korral, kui uus meditatsioon või praktiline harjutus on üles laetud.
Pane ka LIKE, et meditatsioonid jõuaksid youtubes rohkemate inimesteni!
_____________
Minu Youtube’i meditatsioonid ja harjutused on Sinu jaoks sisse loetud ja üles laetud igapäevaseks kasutamiseks! Esimesed neist said loodud mulle lähedaste inimeste ja ka klientide palvel abivõtete järele iseenda heaolu loomiseks erinevates asjaoludes!
Lisainfo, mõtteterad, meditatsioonid ja kanaldused leiab siit:
Infot praktikapäevade ja muu osas vaata siit:
Olen südamest tänulik, kui saad toetada meditatsiooni loomise, koostamise, lindistamise tööd tasakaalupanusega 10€,15€ või 21€ või muus Sulle sobivas summas. Küllust Sulle igal tasandil ja igas valdkonnas! Ülekande saad teaostada Aesar OÜ arvele SEB pangas EE641010220044417018.
Ma armastan Sind
Ma õnnistan Sind
Ma tänan Sind
Marge/HingeValgus