✨Kõik on täpselt nii, kuidas Sa ise endasse suhtud ja mida enda sisemuses enda ja oma elu asjaolude kohta usud!
✨Kui ütled,et oled kole või, et Sul läheb halvasti, siis selliselt maailm Sind näebki ja nii Sul lähebki, sest maailm peegeldab Sulle seda tagasi.
✨Kui aga ütled, et oled ilus ja Sul kõik asjad lahenevad, siis maailm kiirgab Sulle seda igas elutahus.


✨Olukorrad ja/või inimesed ei pruugi olla halvad, vaid Sul oli vaja sellist kogemist, et saada kas enesehinnangu või kõige illusoorsuse kogemus.
✨Miskit ei toimu niisama ja põhjuseta. Küsi, millega selle olukorra enda ellu kutsusid ehk võtmeks on emotsioonid Sinu sees, mis jäänud alateadvusse toppama.
✨Koge need ära, täna neid, teadvusta, et oled piisavalt neid oma elus kogeda saanud ja tead nüüd, mida need tähendavad.
✨Iga endast halva arvamuse uskumuse taga on kurbuse, masenduse, ebakindluse, alaväärsuse emotsioonid ja muidugi iseenda mitte armastamise tunne.
✨Välise maailma abi siin ei aita – saad sealt vaid energiat juurde samamoodi jätkamiseks aga kui soovid oma elus muutusi, siis vaata enda sisse ja tee seal muutusi.

✨Teinekord üksi on keeruline mõista, üles leida ja teadvustada sügavale alateadvusesse peidetud tundevälju või valusaid emotsioone. Olen Sinu jaoks olemas, et aidata Sul neid turvaliselt nähtavale tuua, mõista ja vabastada ning saad oleviku elu elada heaolus ja harmoonias.

Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal