🤍Armas, Sul on igal hetkel võimalus luua ise enda reaalsust ja tõsta end teadlikult terve olemise sageduse tasandile!
🤍Kõik on energia – nii toit, tegevused, mõtted, suhtumised, tajud, olukorrad, inimesed, kui ka asjad, mis Sind ümbritsevad. Kogu elu on energia.
Kõik need vibreerivad igaüks omades vibratsioonides aga eelkõige Sinule sobivas.
🤍Millised on Sinu vibratsioonid, selliseid asju meeldib Sul omale soetada, suhtled selliste inimestega ja on just vibreeringule vastav läbisaamine, eelistad vastavat toitu, mõtled sarnaseid mõtteid ja satud olukordadesse, jm.
Seega võid kõigi nendega omale energiat juurde luua või vähendada ja seda postitiivseks või negatiivseks muuta.
Tea, et milliste vibratsioonide ja häälestusega Sinu energiad on, selliset kiirgad endast välja ja tõmbad samas ka endasse.

🤍Vibratsioonid loovad vastava sageduse tasandi, milles elad ja see omakorda sellise reaalsuse, mida enda elus koged.🤍Samas, muudavad Sinu vibratsioone kõrgemaks, kergemaks, helgemaks, positiivsemaks Sinu enda mõtted, eelistused, toit, suhted, töö, loodus, puhas vesi ja looduslikud valikud olmes, jne.Sellele aitab kaas ka Sinu teadlikkuse tasand – millises teadlikkuses elad, sellised on vibratsioonid ja sageduse tasand ning see loob vastava reaalsuse.🤍Olles igahetkeliselt iseenda Valgusteadlikkuses lood vastavat reaalsust, sest tunnistad sellega enda looja olemust ning teadvustad omi mõtteid, sõnu, valikuid ja tegevusi. Usud ja usaldad iseenda jõudu ja väge.

Valgust ja armastust!
Marge